bi içeri gelir misiniz.sorum veya sorunum var :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
bi içeri gelir misiniz.sorum veya sorunum var :D
arkadaşlar şimdi size soru sorcam ne düşünürseniz ne yorum yaparsanız yapın ama dalgaya vurmayın.şimdi diyelim ki sizin 5kişiden oluşan bi aileniz var(sizinle beraber).anne-baba-2kız(abla) ve siz varsınız bu ailede.baba size veya ailede hiç kimseye iyi davranmıyor,ailede yaptığınız hiç bir iş ciddiye alınmıyor sizinle sürekli dalga geçiliyor,sürekli onlara yardım ediyorsunuz fakat onlar sizin yaptığınız yardımları küçümsüyorlar,sizi sadece anne umursuyor ciddiye alıyor.abiniz yok.ve siz yani en küçük erkek de en babayla çalıştığı işte küçük bi hata yapsa dahi hatası söylenmeyip azarlanıyor.siz bu hayatta olsaydınız ne düşünürdünüz.?????yanlış yerlere saptırmayın...

maxirabit

maxirabit

Üye
Tek birşey''Büyüdükçe daha iyi anlarsın''...

paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
şu hayatta en çok istediğim şeylerden birisi de beni anlayacak bi abimin olması.zaten gayet büyüğüm yaş 19.ama bu duygu bastırılmış artık.anlasam da içimde ömür boyu kalacak.bana birisi değer verdiğinde onu abim gibi görmeye başlıyorum huzurr buluyorum.

maxirabit

maxirabit

Üye
O yönden güzel olaylar görmediğinden öyle gelir...Çalışıp ailenin yanından az da olsun ayrıldığında öyle olmuyacağını görürsün.

paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
yani bi abinin olması kötü mü?anlayamadım.ailemi tabiki özlerim.ablalarım kötü değil ama derdimi anlatabilecek ne biliyim beni anlayabilecek bi abimin olmasını isterdim.ablama ne kadar şey anlatabilirim ki?babamla zaten doğru dürüst konuşmam işim düşmedikçe veya o bana soru sormadıkça.zaten ağzından küfür eksik olmuyo ne konuşcam ben öyle adamla.bi abimin olduğunu rüyamda görüyrum ve bu bana garip bi huzursuzluk veriyor.sanki o rüyanın gerçek olmadığını ve sonunda uyanacağımı biliyorum.

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Aileyle iş yapma dostum...
Bir askere git gel kendi yolunu çiz sen :)

• Beğen
Tepkiler: pelın_
maxirabit

maxirabit

Üye
Yanların da çok kalmışsındır ondan dolayı sen onlardan onlarda senden bunalmıştır.Gerçek bunlar:)
Kafanı dağıtacak bir iş bul onlardan uzak olsun zamanlada seni az göreceklerinden daha sıcak davranmaya başlarlar.

OğuzcanAbi

Üye
bence öyle değildir ergenlikden dolayı sana öyle geliyordur :D
ergenlikden çıkınca anlarsın :D
yaş kaç bu arada ?_

Necmati

Necmati

Üye
yaşın kaç ona göre yorum yapalım

paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
yaşımı yazmıştım 19.ergenlikten çıktığımı sanıyordum :hmmm.maxirabit in söylediği doğru olabilir aslında.doğduğumdan beri yanlarındayım.kendimi değersiz bi mal gibi hissediyordum taaki dersanedeki hocalar bana değer verene kadar.onlar bana değer verdiler sağolsunlar şimdi de onları abim gibi görmeye başladım.düşünsenize babam bile ÖSS yi kazanacağımdan şüpheli.aksine beni desteklemesi gerekirken yaptığına bakın.geçen sene toplamda 425 puan almıştım.kılavuz yüzünden hiç bir yere yerleşemedim(burdan kılavuzu hazırlayanları baya bi anıyorum).yazın sonuçlar geldiğinde birileri vardı onların yanında sordu hiç bir şey demedi.onlar gittikten sonra öyle laflar söyledi ki Erkek olduğum halde ağladım kendimi tutamadım.hadi dersane parasını veremicek olsak anlarım ama Allah a çok şükür halimiz yerinde.keşke pararmız olmasaydı da birazcık huzurumuz olsaydı.

Necmati

Necmati

Üye
Allah sabır versin Kardeşim ne diyim :)

• Beğen
Tepkiler: Kobra_FighterTR ve minoo
paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
sağol kardeş hayat zor

paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
o da doğru.sorunlarımızı paylaşalım işte..

Aege

Aege

Üye
Benimde dertlerim var ama seninki gibi değil.Yani her insanın derdi var ama seninki biraz farklıymış bunu söylemeye çalışıyorum :) Eminim en güzel çözüm yolunu kendin bulacaksın.Herşey er yada geç yoluna girecektir :) Canını sıkma.Güçlü ol :)

paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl güçlü olcam gerçekten ben de bilmiyorum.şu an beni kurtaracak tek şey öss.tek çare kazanıp gitmek.

maxirabit

maxirabit

Üye
Aileden,dersaneden yana sorunun var heralde.Üniversiteyi'de başka şehir de kazan ki rahatla.

paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
Dersaneden yana bi sorunum yok aksine dersaneye gidince huzur buluyorum.ne biliyım o ortamı seviyorum.2tane abim gibi gördüğüm adam sevindiriyor beni.ailede huzur yok.tabi ailede sıcaklık bulamayınca o sıcaklığı başka bi yerde arıyosun.

minoo

minoo

Üye
Kötü bir durumdasın. Ben bayan olduğum için pek bir fikrim yok açıkçası :hmmm

paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
Aslında bayan olsanda ailende konuşabileceğin bayan biri yoksa eminim sen de aynı şeyleri hissedersin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt