bi bakın ALLAH rızasi için

Sponsorlu Bağlantılar

yusufgiderim

Üye
    Konu Sahibi
bi bakın ALLAH rızasi için
ben telefonda çok vakit geçiren biriyim. Telefon modeli nokia c6-01. Bu telefon için telefonu kilitleme programı varmi? Kilidi ben bile açamayim. Belli bir süreliğine atıyorum 1 saat kullanım dışı olsun telefon. Mesaj gelmesin arama yapılmasın. Oyun açılmasın internet kullanılmasın hatta tuş kilidi bile açılmasın. Sonra kendi açılsın. Böyle bişey varmi ders çalışmam gerekiyor yapamıyorum.

VE MÜMKÜNSE MAXICEP KAPATILSIN TAKVIMIN ÇOĞU BU SITEDE GEÇIYOR :D

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bir Yolunu Söyleyeyim, Önce MrAlshahawy Belle Extra Buttons Yükle, Kısayollara Telefon Kilidi(Phone Lock) Ekle, Sonra Ayarlara Gir Güvenlik Ayarlarından Kilit Kodunu Değiştirmeye Gel, Gözünü Kapat Birşeyler Yaz ve Değişsin Şifre, Sonra Belle Extra Buttons a Eklediğin Phone Lock Seçeneğine Tıkla Böylece Sana Tekrar Şifre Sormadan Telefon Kilitlenmiş Olur. Ama Uyarayım Şifreyi Doğru Girene Kadar Açılmaz :oke: :bigstar: :bigstar: :bigstar: :kop:

asigsasi

asigsasi

Üye
yönetimden kendine 1 haftalık ban atmalarını isteyebilir sin :D

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2381601

yusufgiderim

Üye
    Konu Sahibi
Bir Yolunu Söyleyeyim, Önce MrAlshahawy Belle Extra Buttons Yükle, Kısayollara Telefon Kilidi(Phone Lock) Ekle, Sonra Ayarlara Gir Güvenlik Ayarlarından Kilit Kodunu Değiştirmeye Gel, Gözünü Kapat Birşeyler Yaz ve Değişsin Şifre, Sonra Belle Extra Buttons a Eklediğin Phone Lock Seçeneğine Tıkla Böylece Sana Tekrar Şifre Sormadan Telefon Kilitlenmiş Olur. Ama Uyarayım Şifreyi Doğru Girene Kadar Açılmaz :oke: :bigstar: :bigstar: :bigstar: :kop:
mantıklı aslında :)
yönetimden kendine 1 haftalık ban atmalarını isteyebilir sin :D
yönetimi getirin bana :D

muhammed4949

muhammed4949

Üye
dead flash ile açabilir :ehe

Habeşi

Habeşi

Üye
bataryanı evde birine ver saklasın :D

• Beğen
Tepkiler: yusufgiderim

yusufgiderim

Üye
    Konu Sahibi
:) iyide iletişim sorunu yaşarım olmadı gider bi 3310 alırım

Üst Alt