beyler yardım iphone 3g mi yoksa c6-01 mi

Sponsorlu Bağlantılar

enigmaniac

enigmaniac

Üye
    Konu Sahibi
beyler yardım iphone 3g mi yoksa c6-01 mi
beyler bi arkadaştan alacağım var o da telefonu önerdi şu an nokia c6-01 kullanıyorum. hangisi daha iyi acaba iphone 3g 16 gb mı ama 3gs değil nokia c6-01 mi? pek fazla anlamıyorum ben bi yardım ederseniz çok makbule geçer

MaxipmaN

Üye
c6-01 tabiki

enigmaniac

enigmaniac

Üye
    Konu Sahibi
beyler bi arkadaştan alacağım var o da telefonu önerdi şu an nokia c6-01 kullanıyorum. hangisi daha iyi acaba iphone 3g 16 gb mı ama 3gs değil nokia c6-01 mi? pek fazla anlamıyorum ben bi yardım ederseniz çok makbule geçer

symbian bölümünde de açtım burda da bi açayım dedim

Anil-D

Anil-D

Üye
c6 tabiki

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Bak arkadasim c6 da yaptigin cogu seyi iphoneda jb yapmadan kullanamazsin oncelikle bunu soyleyeyim bluetoohu unut uygulamalar parali ama telefon asaletlidir. Bence iPhone serisine en az 3GS den baslamalisin bildigim kadariyle Apple 3GS den oncekilere destegi cekti ama yinede senin istegine bagli bi dusun yani

baronet1905

baronet1905

Üye
c6 al

enigmaniac

enigmaniac

Üye
    Konu Sahibi
çok sağolun beyler :)

Anil-D

Anil-D

Üye
4 s yada 5 al iphone alacaksan

furkitare

furkitare

Üye
symbian bitik bir sistem ama 3g'de ios 6 var galiba bilmiyorum. Ben c6.01 kullanıyorum yeteri uygulama var. 3gyi bilmem

yaren_dede

yaren_dede

Üye
iphone daha iyi gibi ama oyun delisi değilsen c601 de alabilirsin güzel telefon

avast

avast

Üye
iphone 3 g alma kardesim appstore da cogu sey acmıyor bende 3g var onun yerine mini2 kullanıyorum eger 3gs ise iyi onu kullan kesinlikle ama 3g ise bişeye yaramaz

enigmaniac

enigmaniac

Üye
    Konu Sahibi
çok sağolun beyler :)

Peocawe

Peocawe

Üye
3g ios 4 destekliyor en son. yani facebook uygulaması bile desteklemiyor diyeyim sen anla. ayrıca oyunlarda da hiç bir performansı yok. bence tercihini c6-01 den yana yap.

MrExpert

MrExpert

Üye
3g alma çöp 3gs olsa iyi derdim ama 3g alınmaz.

by-pegasus

Üye
bilmiyorum ama symbian güzel gibime geliyor

ozakin70

ozakin70

Üye
C6-01 in sadece ekran ve kamera kalitesi var onun haricinde 3g her turlu

creeper

creeper

Üye
3GS al en iyisi.

İhtiyar007