beyler bir sorum olcak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

moniacful

Üye
    Konu Sahibi
beyler bir sorum olcak
şimdi ben 50-60 tlye kadar kulaklık alıcam konu açtım yerine ama kimse sallamadı bana birşeyler önercek var mı? fiyat yükseltmeyin 1 kuruş fazla vermem kulaklığa kulaklığım koptu hem pcde hemde telefonda kullanabileyim kaba olmasın müzik ve blog tv için istiyorum

- - - Eklendi - - -

forum bitmiş arkadaş sabahtan beri kimse yardım etmedi

ANIL

ANIL

Admin

• Beğen
Tepkiler: moniacful

moniacful

Üye
    Konu Sahibi
iyi mi bu?

ANIL

ANIL

Admin
ben mx470 kullanmıştım özellik olarak birbirlerine yakınlar. dışarıya çok ses veriyordu sadece.

cyber

cyber

Üye
ben de bunu kullanıyorm

HasimSahin

HasimSahin

Üye
SONY EX300L 'de iyi bence.

moniacful

Üye
    Konu Sahibi
o zaman uymaz bana ya otobüste dolmuşta milleti rahatsız etmeyek şöyle 50 tlye kulak içi en kalitelisini arıyorum haybeye para vermek istemiyorum

moniacful

Üye
    Konu Sahibi
30tl iyiymiş basslarım iyi mi acaba ?

- - - Eklendi - - -

bunu önerdi bir arkadaş ses çıkışı iyiymiş sizce nasıl

ANIL

ANIL

Admin
creative daha iyi.

moniacful

Üye
    Konu Sahibi
en iyisi gidip yerinde incelemek

ANIL

ANIL

Admin
en iyisi gidip yerinde incelemek

orada kulaklığı takıp müzik dinleme şansın yok en iyisi kullanan birisinden yorum alman. 50 lira seviyesinde olan kulaklıklar genelde aynı performansı verir çok bir şey bekleme.

moniacful

Üye
    Konu Sahibi
çok birşey beklemiyom o paradan en iyi verimi almaya çalışıyorum :D

- - - Eklendi - - -

hiç mi kulaklık almadınız la bir kişi bile fazladan öneri vermedi bi n8 kankan başka yok

- - - Eklendi - - -

www.hepsiburada.com/liste/philips-shl500010-kafa-bantli-kulaklik-siyah-kirmizi/productDetails.aspx?productId=bd20101&categoryId=520&SKU=BD20101#Gorseller nu nasil beyler

- - - Eklendi - - -

www.hepsiburada.com/liste/philips-shl500010-kafa-bantli-kulaklik-siyah-kirmizi/productDetails.aspx?productId=bd20101&categoryId=520&SKU=BD20101

- - - Eklendi - - -

La bi bakin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt