beyler bana yardım edin acayip sinirliyim samsung waveden nefret ediyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
schnellmajestic

schnellmajestic

Üye
    Konu Sahibi
beyler bana yardım edin acayip sinirliyim samsung waveden nefret ediyorum
beyler samsung wave s8500 alalı 7 ay oldu ama çok pişmanım tabiri caizse baya sövdüm ilk başta şunu ifade edeyim lise öğrencisiyim aldığımda 1079 tl para saydım ve şimdi satmaya kalktığımda adam benden 500tl istiyor bende bu küçük esnafımsı tarzı soygunculara kız gibi pda'mı vericeceğime parçalarım çöpe atarım daha iyi.Herneyse wave bana son günlerde facebookda canımı çok sıkıyor hemde çok !

sorunlar şöyle
*facebookumu dondurdum tekrar açtım girmeye kalkığımda sunucuyla bağlantı sağlanamadı diyor ( wifi ile kendi facebook'u browser değil ) ve bu giriş bilgilerin doğru olmasına rağmen abarmıyorum 4 günden beri böyle yapıyor
*bundan öncede yine facebookumda şifremi değiştirdim aynı hatayı yine yapmıştı nasıl olduysa girdi
*facebooku yenilemeye kalkıyorum zaman aşımı diyor bana
*facebookdan chat yapmaya kalkıyorum kendi kendi beni chattan atıyor veya online kişi offline diyor aslında o zaat hep online

biri bana yardım etsin deli oluyorum
1100tl mi buna mı verdim lan ben :'( :off: :off:

(not;takas yapabilecek birini bulsam max 200 tlye takas yaparım cihazım turkcell çıkışlı faturası falan herşeyi var9

Burak

Üye
iade et

tht_mehmet

tht_mehmet

Üye
Hocam bendede oldu o sorun, dondurmuştum tekrar eklemeye çalıştığımda hata verdi bende denemekten vazgeçtim. Sonra sabah erken saatlerde denedim birde bir bağlandım. :) Ayrıca hesaplarım'dan ekle. Gece veya sabah erken saatlerde mümkünse wi-fi'nin en az 2 çubuk çektiği yerde denemelisin. Muhtemelen olacaktır. :)

Ayrıca bu kadar celallenmeye gerek yok, bende birçok sorun yaşadım palringodur, facebooktur, twitterdir falan. Ama hepsini çözdüm şu anda herşey stabil durumda :)

schnellmajestic

schnellmajestic

Üye
    Konu Sahibi
Hocam bendede oldu o sorun, dondurmuştum tekrar eklemeye çalıştığımda hata verdi bende denemekten vazgeçtim. Sonra sabah erken saatlerde denedim birde bir bağlandım. :) Ayrıca hesaplarım'dan ekle. Gece veya sabah erken saatlerde mümkünse wi-fi'nin en az 2 çubuk çektiği yerde denemelisin. Muhtemelen olacaktır. :)

Ayrıca bu kadar celallenmeye gerek yok, bende birçok sorun yaşadım palringodur, facebooktur, twitterdir falan. Ama hepsini çözdüm şu anda herşey stabil durumda :)

valla cihaz teknik açıdan muazzam ama bu tür şeyler başıma 1 değil 2 değil artık sayamıyorum o kadar çok oldu beni gerdi ya :/

----------Eklendi @ 21:03:46 ---------- Yazıldı @ 20:24:36 ----------

yardım eden yok mu ??

tht_mehmet

tht_mehmet

Üye
valla cihaz teknik açıdan muazzam ama bu tür şeyler başıma 1 değil 2 değil artık sayamıyorum o kadar çok oldu beni gerdi ya :/

----------Eklendi @ 21:03:46 ---------- Yazıldı @ 20:24:36 ----------

yardım eden yok mu ??
dediğimi dene bu gece dene ve olmazsa yarın sabah erkenden dene mümkünse modemin dibine git :D aynı sorunu yaşadım ve öyle çözdüm

schnellmajestic

schnellmajestic

Üye
    Konu Sahibi
valla abi işi abarttım modemin üzerine koydum teli :D

sonuç saat 00,03 bir şey olmadı :vur

tht_mehmet

tht_mehmet

Üye
allah allah :D neyse bir de sabah denersin, hatırladığım kadarıyla 2 defa bu sorunu yaşadım birisi 2 gün önceydi aynı şekilde çözmüştüm :D kafayı yedirtmişti ama sonunda olmuştu yani :ehe

kadsamuy

Üye
bazen oyle sorunlar yasanıyor bende de oldu sonra kendılıgınden duzelıyor benım telefon bır ara samsung apps e gırmemıstı oyle durumlarda telefonu kendı halına bırakacaksınız sımdıde opera mını ye gırmıyo mesela artık takmıyorum umrumda degıl...

veev

Üye
1100 mü verdin oha

fireman87

fireman87

Üye
Bu sorun samsunglarda çok yaşanıyor sanırım bi arkadasımda bu sorunu yaşadı, gidip garantisine götürdüğünde ise düzeltmeden geri gönderdiler ve bu defalarca oldu.. Geçmiş olsun.

grafikedy

grafikedy

Üye
SamsungApps da face için başka bir uygulama var. Browser şeklinde değil. Gayet sağlıklı çalışıyor. Küçük ayrıntılara takılıp kafanı bozma. tavsiye ederim.

silver021

silver021

Üye
aynen facebook için snaptu yu önerebilirim sana çok hızlı ama çok hızlı internet çekiyor. java bir uygulama ama mükemmel birşey. facebook sohbet içinse 4 tane seçenek var nimbuzz IM palringo ebuddy yada kanka msn. bu saydıklarımın hepsi java uygulaması. ama bana göre en sağlıklı uygulamada gene java.
hee bu arada samsung apps te kint messenger var 2.4 TL ücreti var ama oda güzel program. her daim güncelleniyor. vede bağlantı sorunu yok facebook messenger gibi bağlantıları sorunsuzca açabiliyorsun. ayrıca sana 500 TL demişler ama bana 750 diyeni oldu halen teklifler geliyor ama satmakta kararsızım çünkü kasada ve ekranda en küçük çizik yok 8 aydır kullanıorum ama ne bilim kutudan ilk çıktığı gibi tertemiz. :allalla:

technoshark

technoshark

Üye
Arkadaşım samsungların çoğunda olan bir sorunu dile getirmişşin, fakat senin sorunun biraz daha farklı.. sana tavsiyem yapman gereken şudur ki.. ilk olarak tüm çerezlerini sil çerezler sorun yaşatabilir.. denersin o şekilde olmaz ise. sonrasında format atmanı önerebilirim... ;)

maryosayko34

Üye
telefonun wıfı okadar cok ıyı degıl arkadaslar ben evden wıfının dıbınde samsung appten aldıgım oyunu ındırmeye calıstım cok uzun zaman aldı yanı telefonda bır sorun yok gayet basarılı facebook sorunu pcdede var kardes onlıne oluyon arkına yazıyon oflıne oluyon yanı sorunun kendısı facede bıraz calısın arastırın sorunlar karsısında hemen maxıcep aramayın ve sunuda anlamıyorum applerı bedavaya getırme bu bada ısletım sıstemı yenı arkadaslar ve musaıt degıl yapısı apple os gıbı parayı dayayıp alıcaksın cok pahalı degıl oyunlar al vodafone hat koy paranı banka hesabı gıbı kntyı al hafta sonunu bekle applerı alıcaksan ındırımler cok oluyor al telefona 800 900 tl verebılen bunları kullanmak ısteyen ıcın 2 3 lıara bırşey degıl bence ama telefonu wıfısı kalıtelı degıl bırde facede sorun var yanı yasadıkların tek sende yok kardes :)

• Beğen
Tepkiler: schnellmajestic
tulkas

tulkas

Üye
Sahibinden'de htc desire s buldum adam takas yaparım diyor ama waveyi 400 kagıt olarak sayacakmış dedim bi s.g :D

• Beğen
Tepkiler: schnellmajestic ve technoshark
schnellmajestic

schnellmajestic

Üye
    Konu Sahibi
Sahibinden'de htc desire s buldum adam takas yaparım diyor ama waveyi 400 kagıt olarak sayacakmış dedim bi s.g :D

bunlara söyleyecek birşey bulamıyorum :) kardeşim wave alan milleti sanıyor

----------Eklendi @ 18:42:01 ---------- Yazıldı @ 18:36:58 ----------

1100 mü verdin oha

evet ilk gördüğümde 1359 tl idi denizli turkcell tim de kontratlı 2100 falan geliyordu yanlış söylemiyim
ben de 3 hafta sonra aldım aslında galaxy s i9000 alacaktım adam dedi 2-3 hafta sonra gelir dedi bende dayanamadım wavede aynı lansmanda dedi bi bakayım dedim eski iphone 3 mü çıkardım 2-3 forumda ayak üstü bir dolaştım aldım ilk olarak memnundum ama sinirimi bozuyor arasıra ama şunun fikrindeyim aynı kaliteyi bu kadar ucuza sahip olunmaz zaten bu cihazın fabrika çıkışı şaka gelebilir ama iphone dan bile daha maliyetli(kaynak gsmarena) aralarından en ucuz pda nokia n8 yaklaşık 200 $, tam 200 $ bile değil :)

maryosayko34

Üye
sen sasırmıssın o fıyata ıphone alıyon taksıtle hemde daha ucuza gelıyor :D

X-7

X-7

Üye
sırf facebook sorunu olduğu içinmi nefret ediyorsun? İlginç :allalla:

technoblue

technoblue

Üye
çok para vermişsin yaa. samsungun bu yönü berbat işte yaptığı reklamın parasını müşteriden çıkartıyor. o telefon o kadar para etmez ki tamam iyi güzel telefon ama o kadar etmez. arkadaşın dediği gibi iphone alınıyo o paraya yaa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...