Benim n73 ve n95 Çalışan Skyfire sürümleri ve prefs dosyaları (Turkcel Internet ile)

Sponsorlu Bağlantılar

donex92

donex92

Üye
E63 hiç bir türlü çalışmadı intiharın eşiğindeyim :) çalışan prefs yok yok yok..

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Wlanla bağlanıyorsan çalışmıyormuş

KELGER

KELGER

Üye
m3rcyfulfate e
kardeş livenin gelişmiş ayarlarınıda verebilirmisin

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
O arkadaş yazdı ama 1 sayfa önce pek net bi bilgi yok

mfdn

mfdn

Üye
kardeş n95te denedim olmadı genede paylaşım için teşekkürler

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Wlanla çalışmıyor malesef

faruktml

faruktml

Üye
X6 Da Olmadı Of Of..

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Üzüldüm

agace

Üye
öncelikle uğraşınız için teşekkürler. ben de e71 var ancak perfs dosyasını nasıl indireceğimi bilemedim. ayrıca internette de aradım ancak bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim...

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
öncelikle uğraşınız için teşekkürler. ben de e71 var ancak perfs dosyasını nasıl indireceğimi bilemedim. ayrıca internette de aradım ancak bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim...
konunun başında eklentide var arkadaşım ordan indir telefon hafızasında skyfire klasörüne at

Sehzade

Üye
mehmet abim ellerine saglık :) 5800 icin lazımsa bende mevcut arkadaslar :)

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sağol Faruk

adasahilleri

adasahilleri

Üye
Teşekkürler dostum..dediğin şekilde çalışıyor..ama wifi ile bağlanınca ip den ülkeyi anlıyor program o meşhur hatayı veriyor. wifi için şuanda bişeyler bulamadık daha:) bende wifi kullandığım için kafayı yedirtti bana bu skyfire...
bolt video açmada çok verimli değil malesef her sitede video açmıyor.. skyfire gibi program bulamıyorum.yavaş yavaş işletim sistemlerini sorgulamaya başladım :)

osetyali

Üye
skyfire iyi gidiyordu olmadi simdi
bu diger tarayicilar ise yaramiyor cözüm bulan arkadasin elini öpücem valla :D

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Şu anda bi çözüm yok gibi görünüyor:D

mabdussamed

mabdussamed

Üye
teşekkürler
maalesef sonuç olumsuz.
ülkenizde kullanılamayacağını
gösteren bir uyarı veriyor.

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
Arkadaşlar birde böyle deneyin. öncelikle skyfire v1.50(15495)signed indiriyorsunuz açmadan prefs dosyası indiriyorsunuz ve telefon hafızasına/ data/skffire atıyorsunuz bunu xplore ile yapabilirsiniz sonra attığınız yerdeki prefs dosyasını salt okunur yapıyorsunuz x-ploreden çıkıyorsunuz sonra teleonun DNS ayarını değiştiriyoruz araçlar/ayarlar/baglantı ayarları /internete girdiğiniz erişim noktasına girip seçeneklerden gelişmiş ayarları giriyoruz IPv4 olacak dns adresi(1dns)195 241 77 53 ve(2dns)195 241 77 54 giriyoruz tamam deyip
çıkıp telefonu açıp kapatıyoruz ve en son skyfire girip erşim noktasını seçiniz(dns adresini girdiğiniz yeri seçiniz) ve güle güle kullanın yalnız ilk denemede olmayabilir birkaç defa deneyin doğru yaparsanız mutlaka olacaktır...

KELGER

KELGER

Üye
birisi şu turkcell in ayarlarını baştan aşağı versin

orhan_aksal

Üye
ya arkadaslar bir tek ben mi kuramadim bu skyfireyi N73 e hep sorun veriyo hic girmiyo program kapaniyor verilen dosylari kopyaladim ayni :S

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Artık turkcel internet ilede çalışmıyor yeni bir çözüm bulunca yazarız yine buraya

Üst Alt