Bende symbian belleci olacam

Sponsorlu Bağlantılar

flunight

Üye
    Konu Sahibi
Bende symbian belleci olacam
SLM arkadaşlar n700 almaya karar verdim.yalnız kafama takılan tek bir konu var.ben gamyun da okey oynamaya bayılıyorum.android tlflarda gamyunda oynanamıyormuş.bende symbian belleyle yola devam kararı aldım.siz şimdi deneyin bana bir haber verin olurmu.n700e göre jar dosyası yok gamyunun sitesinde siz 5800daki jarı bir deneyin nasıl olsa aynı çözünürlük360*640 oda.yardımlarınızı bekliyorum.

achambo

achambo

Üye
5800 a oluyosa s^3 e de olur ama bu saatten sonra symbian alınmaz pişman olursun diyim

• Beğen
Tepkiler: BRKTNL

jetblacklife27

Üye
aman ha sakın alma

enterneoll

enterneoll

Üye
5800'dan geçince yine aynısı olur. hiç geçme

HAM ZA

HAM ZA

Üye
SLM arkadaşlar n700 almaya karar verdim.yalnız kafama takılan tek bir konu var.ben gamyun da okey oynamaya bayılıyorum.android tlflarda gamyunda oynanamıyormuş.bende symbian belleyle yola devam kararı aldım.siz şimdi deneyin bana bir haber verin olurmu.n700e göre jar dosyası yok gamyunun sitesinde siz 5800daki jarı bir deneyin nasıl olsa aynı çözünürlük360*640 oda.yardımlarınızı bekliyorum.
symbian s60v5'in açtığnı symbian^3 rahatlıkla açacaktır buna eminim ama nokia alcam diyosan lumialara bak derim herkes symbiandan kaçıyo :)

mert41994

mert41994

Üye
android'de de java emulatör ile gamyun uygulamaları açılır. Java her cihazda her türlü çalışır.

asigsasi

asigsasi

Üye
bende oynuyorum gamyun ile okey sıkıntı yok :)

carbon_o7

carbon_o7

Üye
yapma be kardeşim :D

dmatias

Üye
alma nolur almayın nokiaya para kazandırmayın

theruhix

Üye
bende oynuyorum satrancnı ama . Ve gayette güzel :)

cesur5534

Üye
symbian a para verilmez. Birazdaha üstüne para katıp ya androidli yada ipone al derim . Desteği kesilmiş bi işletim sistemine para vermek akıl karı değil. Kesinlikle almayın.

PYTHONs

Üye
Kardeş bence paranı çöpe atmış olursun.

dejavu178

dejavu178

Üye
bende oynuyorum da bi oyun için değmez be

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
İlla nokia diyorsan lumia 920 al ama bence ya sgsIII ya da İPhone 3gs al ;)

Scuderia.

Scuderia.

Üye
Symbiana yatirim yapma derim ben. Onun yerine baska isletim sistemlerine yonel. Bu saatten sonra symbian alirsan paran cope gider bikac ay sonra pisman olursun.

kralberk13

kralberk13

Üye
aynen elimden gelse samsung s4 alcam yani o biçim bişey nokia ölü

tufless

tufless

Üye
General Mobile Discovery.. Etrafımda kullananlar var tek bi şikayet yok. Biraz araştırmanı öneririm.

polat-_

Üye
İphone 4s al derim para sikintisi yoksa 5 al her isini gorur nokia bitti artk.

Üst Alt