Ben De Özledim Dizisi Ana Paylaşım Başlığı

Sponsorlu Bağlantılar

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi

Invoke

Invoke

Üye
ben izlemedim =/

• Beğen
Tepkiler: Dede
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Invoke

Invoke

Üye
lal oldu ağzım dilim :D

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
lal oldu ağzım dilim :D
:D

Benim aradığım cevap senin gözlerindeymiş gibi, o gemi bir gün gelecek mi...

Invoke

Invoke

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Sana sevdanın yolları bana toynaklar :D :kop2:

Invoke

Invoke

Üye
Yeni izledim, bu bölüm daha iyiydi. Oluyor oluyor :eller:

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
5. BÖLÜM ÖZETİ
Serkan kaybolmuştur.Ekip serkanı kurtarmak için karakola gider ama bir şekilde yine hapse atılır. Serkan önceki bölümde denize atlamıştı. Serkan deniz kızının izini bulur ama şaşıracağı bir sürprizle karşılaşmıştır. Ali hiç oynamak istemediği dizide oynamaya devam eder. Ve ali çarptığı kıza aşık olmuştur. Onura L&M hırkası için yüklü bir miktar para verilecektir. Ama Ali hırkayı çöplüğe atmıştır. Sera ile belediye çöplüğüne hırkayı bulmak için gitmişlerdir ama olaylar çok farklı gelişmiştir. Hırkayı alan birisini takip eden ali AT ADAM ile karşılaşır ve aralarında komik diyaloglar geçer. Ali çarptığı kızın çantasını bulur ve içindeki flash belleği kız hakkında bir şeyler öğrenmek için bilgisayarına takar. Ve bellekte rusça belgeler görünce kızı rus ajanı sanar (Ali işte :)) Bölümün sonunda farkında olmadan tüm ekip lokantada karşılaşır. Ali kızın çantasında bir adres bulur ve o adres için lokantaya gitmiştir. Osman eşi ile buluşmak, serkan lokantaya ilk gelen, sarp serkanı merak eden, ve onur da hırka ile ilgili parayı almak için lokantadadır. Fakat ekibin unuttuğu bir şey vardır. O gün Leyla the Band konserinin olduğu saatte tüm ekip lokantadadır. Sahnede ise harika ılgaz anadolu flüt showuyla M. Cihan vardır <:kop2> 6. BÖLÜM KONUSU
Grup konsere çıkmadığı için 665 bin lira tazminat gelir. Bütün ekibin para bulması gerekmektedir. Ali yapımcı Şenol'a Osman, Serkan, Onur ve Burak'la çalışmak istediğini söyler. Ali'yi Melodi'yle başbaşa gören Burak, ikilinin peşine düşer. Ali'nin çarptığı kız, Ali'ye rahatsızlık verdiğini düşünüp evden ayrılır. Ali'nin elinde kıza dair yalnızca bir mektup kalır. Serkan sonunda deniz kızıyla buluşmanın bir yolunu bulmuştur. Deniz kızı Serkan'a büyük sırrını açıklayacaktır.

Yayın Günü: 29 Kasım Cuma
Yayın Saati: 23.30
Bu bölüm gerçekten müthik gidiyor.Bu bölüm gerçekten müthiş gidiyor.

Invoke

Invoke

Üye
anaa bugün dizi vardı de mi, ben unutmuşum :DNoldu bitti mi? :D

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Biter hemen hemen ;) Bundan sonra dizi çarşamba saat 23:30 da olacak. Yani Onur ünlünün gece gündüz programında dediği oldu. Seyirci iyi işi yine bir yerden çıkardı :)

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Dede ve -Börteçine-
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada @qarapapaq benim okulum olduğu için bundan sonra di&lyi izleyemeyeceğlm anca tekrarları uygun vakitte çıkarsa falan izlleyebilirim. Bundan sonraki mesajları sen yazabilirmisin ?

KayraBey

KayraBey

Üye
Leyla mecnun un finalini izleyen var mı? @qarapapaq

KayraBey

KayraBey

Üye
Leyla ile mecnun u izlemezdim ama finali çok zoruma gitti be :(:(:(

@-qarapapaq-

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Bu arada @qarapapaq benim okulum olduğu için bundan sonra di&lyi izleyemeyeceğlm anca tekrarları uygun vakitte çıkarsa falan izlleyebilirim. Bundan sonraki mesajları sen yazabilirmisin ?

Hee, valla yazabilirim dersem yalan olur. :D Ben unutuyorum zaten o gün dizi olduğunu sen yazmasan unutacam hepten :D
Leyla mecnun un finalini izleyen var mı? @qarapapaq

İzlemiştim, abi ben de çok garip olmuştum, güldürüp güldürüp birden ağlatıyorlar. :D

• Beğen
Tepkiler: Dede
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada arkadaşlar eğer konuya talip olacak biri varsa direkt alsın eğer dizi daha sonra yeniden benim izleyebileceğim bir vakte düşerse (ki hiç sanmam:() ben konuyu yeniden devr alırım. Bu şartım var. Ben maalesef okul nedeniyle artık diziyi izleyemeyeceğim :ağlarım:
Leyla ile mecnun u izlemezdim ama finali çok zoruma gitti be :(:(:(

@-qarapapaq-
Aynen yaa çok kötüydü final, ben ağlamamak için zor tuttum kendimi :ağlarım:

Invoke

Invoke

Üye
Kardeş, derslerin meseleyse konuya devam etmek zorunda değilsin. Alan alır, almazlarsa da çok önemli değil. Zaten bakarsan yorumlara genelde ikimizin yorumu var, yani pek de popüler bir konu değil zaten. =P Boşver, sıkma kendini. :D

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar aldığım bazı duyumlara göre ben de özledimin erken saate alınma ihtimali varmış. Eğer öyle olursa yeniden paylaşımlara tam gaz devam :) not: Bugün starda 7. Bölümün tekrarı vardı izledim. Eğer tekrarlara rast gelirsem paylaşımlar gelecek.
Haberin detayları ---->

Bu bölüm iyiymiş ya. Özellikle şu neler oluyor hayatta klipleri falan. Bu haftaki bizim hash tag imiz #nelerluyorhayatta :D

ceza1989

Üye
bugün özetin izledim çok güzel dizi komik :D

Üst Alt