Ben De Özledim Dizisi Ana Paylaşım Başlığı

Sponsorlu Bağlantılar

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
son 10 dakika :D Bölüm içinde paylaşım yapmak,yorum yazmak isteyenler yapabilirler.Ben bölüm sonunda konuya gireceğim :)

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar kusura bakmayın.Dün paylaşım yapamadım diziden sonra.Dizi bence gayet güzel.Yani bana göre Leyla ile Mecnunun devamı.Ama sadece isimler değişik ve leyla yok.Yoksa gerçekten de kafa aynı kafa :)

Fatic

Fatic

Üye
Dün kü bolumde hic at mevzusundan bahsetmediler needeeeen ? :D

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Dün kü bolumde hic at mevzusundan bahsetmediler needeeeen ? :D
Sonraki bölümlerde bahsederler belki. Dünkü bölümü izlemeyenler ---> Arkadaşlar az önceki mesajımda sorun oluştu yeniden yazıyorum.
ÖZET
Dizi herşeyin çok güzel olduğu zamanlar yani Leyla the Band ın ilk kurulduğu sıralar başlıyor. En başta herşey güzel ilerliyor ama sonra dizi küt diye bitince tüm ekip şaşkına dönüyor.En başta Ali,Osman ve Serkan dağılmaya karar veriyor ama Ali çok yalnızım ben dağılmayın lan diyince 3 ü birlikte takılmaya başlıyor. Olaylar öyle gelişiyor. Bunlar bazı dizilerden teklif falan alıyorlar. Serkanın sevdiği kız onu terkedince Serkan Alilere gidip beraber of şarkısını söylüyorlar. Denizde de gemiler var. Ve en sonunda Leyla ile Mecnunun sonu anlatılıyor. Leyla ile Mecnunun Sonu

Uzun uzun yazmaktansa video koymayı daha uygun buldum :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Invoke, .caner. ve Fatic
alyuz41

alyuz41

Üye
Hiç unutmam, şaşırmak ile birlikte tebessüm etmiştim.
" Devletin parası ile devlete diren, yok öyle şey mecnun bey. Dizini de al git, bakalım hangi özel kanal sana iş verecek. "
Geçenlerde'de İnci Sözlük'te görmüştüm, Bende Özledim afişi ve yanında son zamanlarda facebook'un fenomeni olan;
qapaq

Seviyorum sizi ya :D

• Beğen
Tepkiler: .caner.
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Hiç unutmam, şaşırmak ile birlikte tebessüm etmiştim.
" Devletin parası ile devlete diren, yok öyle şey mecnun bey. Dizini de al git, bakalım hangi özel kanal sana iş verecek. "
Geçenlerde'de İnci Sözlük'te görmüştüm, Bende Özledim afişi ve yanında son zamanlarda facebook'un fenomeni olan;
qapaq

Seviyorum sizi ya :D
Aynen ben de ona sinirleniyorum. Gazeteler falan Leyla ile mecnun un gezi parkı olaylarını hep yazdı. Ama Leyla ile Mecnun bittikten sonra neden kaldırıldı diyorlar. BNK ?
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
Invoke

Invoke

Üye
ben izleyemedim ya, sonunu görmüştüm bir tek :D adamsın link atmışın =P

marist

marist

Üye
İzlemedim diziyi :dry:

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
ben dün izleyemedim ya tekrar bölümü ne zaman bilen var mı

Invoke

Invoke

Üye
komik değildi zaten, biraz giriş yapmışlar, ne yapacaklarını konuşmuşlar, leyla ile mecnuna final yapmışlar gibi bişi olmuş...

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
komik değildi zaten, biraz giriş yapmışlar, ne yapacaklarını konuşmuşlar, leyla ile mecnuna final yapmışlar gibi bişi olmuş...
Zaten öyle. Asıl bölüm haftaya. Bu giriş bölümü gibi bir şeydi.

Fatic

Fatic

Üye
Yeni fragman yaynladı :D

Fatic

Fatic

Üye
Tvden izlmem lazm dha heycanli oluyor :D

Üst Alt