Leyla ile Mecnun yayından kaldırıldı :( Yeni dizi yolda :) 06-09-2013

Sponsorlu Bağlantılar

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Leyla ile Mecnun yayından kaldırıldı :( Yeni dizi yolda :) 06-09-2013
Sonuçta “Leyla ile Mecnun” bitti, peki yeni bir iş yapacak mı Onur Ünlü ve ekibi? Sürpriz haber Star TV’den geldi. “Leyla ile Mecnun”u “Leyla ile Mecnun” yapan ekip, yeni bir dizi için Star TV ile anlaştı. Ekibin Star TV’ye çekeceği yeni dizinin adı henüz belli değil, ama başlangıç öyküsü şu: “Leyla ile Mecnun”un yapımcısı Onur Ünlü, “Mecnun” rolündeki Ali Atay, “İsmail”i oynayan Serkan Keskin ve senarist Burak Aksak, bir yandan sohbet eder, bir yandan da tele-vizyon izlerler... Dörtlünün seyrettikleri televizyon, şoke olacakları bir haber verir: “Leyla ile Mecnun dizisi yayından kaldırıldı.” Bu “kara haber” üzerine ekip, “Şimdi ne yapacağız?” diye başlar kara kara düşünmeye... Star TV yöneticilerinden aldığım bilgiye göre “Leyla ile Mecnun” ekibinden başka kimse dahil edilmeyecek, yeni dizinin kadın oyuncuları da yeni isimler olacak. Adı şimdilik “Ben de Özledim” olarak planlanan dizi, ekim ortası gibi Star TV ekranında olacak.
:...alıntıdır...: :...düzenlenmiştir...:

- - - Eklendi - - -

Haberin ana sayfası için

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
süper olur

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bilgi kesin buyrun dizinin ilk resmi

- - - Eklendi - - -

http://www.youtube.com/watch?v=QcWc2NGl8Hk&client=mv-google&guid=&gl=TR&hl=tr&nomobile=1&guid=
bu da starın tanıtımı :)

- - - Eklendi - - -

Invoke

Invoke

Üye
He ya ben de gördüm, ümitlendim biraz :D

Adilx05

Adilx05

Üye
Ooo Hadi Bakam Yeni Sezona 3. Dizimde Bu Olucak O Zaman :)

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar dizi 28 Ekim 2013 Çarşamba günü Muhteşem Yüzyıl dan hemmen sonra saat 23:15 de başlıyor. Dizi de oyuncuların kendi yaşamı anlatılacak. Cengiz Bozkurt ve Ahmet Mümtaz Taylan da konuk oyuncu :)

Invoke

Invoke

Üye
apma ya ben de reklamda onları da görünce... Niye konuk ki ana kadroda olmaları gerekirdi. Bence olmayacak gibi; ama inşallah olur. Leyla ile Mecnun'u ne güzel izliyorduk. Ayıp etti terete

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Üst Alt