Belle telefon hafızası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anatolia28

Üye
    Konu Sahibi
Belle telefon hafızası
merhaba arkadaslar belle ve oyun uygulama yükledikten sonra telefon hafızası 200 mbye kadar düştü bu hafızanin düşmesi telefonun hızını etkiler mi ne düşünüyorsunuz

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Hocam telefonun hızını düşürdüğünü sanmıyorum ama yüksek kalite oyun ve ilgili uygulamaları hafıza kartınıza kurmanızı öneririm.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
hafıza kartına yuklemedin mı

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
öyle yapmis arkadas galiba bazı bileşenleri tele yazsada o kadar düşürmez sanırım

_ardaa

_ardaa

Üye
Benim n8 de telefon hafızası şuan 22mb performans üzerinde hiçbir etkisi yok ilk güncellediğim gün gibi gayet hızlı.

İncİnat

İncİnat

Üye
telefon hafızası telefon üzerinde performans etkisi yapmaz ancak n8 ise depo hafızasına kurman daha sağlıklı olur

anatolia28

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle cevaplarınız için teşekkür ediyorum indirdiğim oyunları programları hep telefon hafızasına yükledim ve sanki telefon biraz yavaşlar gibi oldu c6 01 onun için bir danışayım foruma dedim

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
öncelikle cevaplarınız için teşekkür ediyorum indirdiğim oyunları programları hep telefon hafızasına yükledim ve sanki telefon biraz yavaşlar gibi oldu c6 01 onun için bir danışayım foruma dedim
Rica ederiz kardeşim ne demek, yavaşlama konusunda belki sana öyle gelmiştir.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye

yavaşlama varsa işlem kaydını 1 gün yap ve ajandayı gün görünümüne al

----------Eklendi @ 18:23:51 ---------- Yazıldı @ 18:20:23 ----------

yavaşlama varsa işlem kaydını 1 güne ve ajandayi gün görunumune al

projectmaximo

projectmaximo

Üye
yavaşlama varsa işlem kaydını 1 gün yap ve ajandayı gün görünümüne al

----------Eklendi @ 18:23:51 ---------- Yazıldı @ 18:20:23 ----------

yavaşlama varsa işlem kaydını 1 güne ve ajandayi gün görunumune al

bu gerçekten işe yarıyor mu? Ben dediklerinizi yaptım ama pek bi hızlanma göremedim.uzun vadede belki daha belli olur

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
menüyü kaydirirken takılma oluyodu böyle yapınca takılmıyor artık

V/RS

V/RS

Üye
bnm tel hafızası şu anda 306 mb

salo13

Üye
slm arkadaşlar bn c7 kullanıyorum ve suit den belleyi yüklediğimde telefon hafızam 310 mb dı 1 gün geçti 270 mb a düştü süreklide her 20-30 dk bir 0.2 mb düşüyor. mobile cleanerı denedim tüm mesaj takvim vs. falan sildim internet verilerini sildim her şeyi depo ya yüklüyorum ama olmuyor. format bilmiyorum acaba başka bir yolu var mı? şimdiden teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt