Belle shell uygulamasi ve fw

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erkan5441

Üye
    Konu Sahibi
Belle shell uygulamasi ve fw
ARKADAŞLAR BELLE SHELL UYGULAMASINI BİLİRSİNİZ... BU UYGULAMAYI DİREK OLARAK UYGULAMADAN ÇIKARTIP GÖRÜNÜMÜ, MENÜYÜ VS. FW DE KULLANA BİLİR MİYİZ CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM. .VE BÖYLE BİRŞEY OLURSA BÜTÜN S60 V5 TELEFONLAR BELLEYE KAVUŞUR.. :) ŞİMDİDEN :tşk:

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Aynen c5-03 de fw ye gömmemiz lazım. Hakanlar nasil fw'ye gömebiliriz? :D Anlatim yapabilir misiniz? :D

fLuke!

fLuke!

Üye
Symbian Türkiye yapıyodur belki onda C5-03 var.

hakanLp07

hakanLp07

Üye
haqan quven yapmış ondan öğrenebilirsin tabi anlatırsa :)

haqanguven

haqanguven

Üye
anlatırım neden anlatmıyayım.. ilk önce yer açmalısınız yaklaşık 31 mb lık bi yer... o açıldıktan sonra gerisi kolay iş.. metalci paylaşmış belle shell modunu bi hata vardı onda onu ben düzelttim şuan o mod çalışır durumda çalışmazsa bana yazın çalıştırım :) yada ben bi inceliyeyim c5-03 ü... baktım oluyoe modlarım bi tester yeter :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
o modda sorun yok sadece içinde 1.01 var onu 1.09la değiştirceksiniz :)

haqanguven

haqanguven

Üye
o modda sorun yok sadece içinde 1.01 var onu 1.09la değiştirceksiniz :)
çalıştıktan sonra 1.01 olması 1.09 olması bişe farketmiyor ki... yeterki rofs2 ve rofs3 e yerleştirmek için alan olsun yeter

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
tester olurum onda sikintiii yook :D

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
:kop:

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye

şimdi baktım modu gömdüm ama 4 mb rofs3 de boşaltırsak tamamdır ama oda imkansız rofs3de silinicek gereksiz bişe yok...

Bir ara symbian türkiye sisteme gomdum filan diyordu sonra ovi'den qt li uygulamalar calismiyor diye kaldirmis :D

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
hakan ofw ye mi gömdün yoksa benim paylaştığım c5 03 ofw sine mi?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
uda app cleaner ile udayı temizleyip oraya atsak olmazmı?

PremiumWork

PremiumWork

Üye
Şunu bir çözünde bir ohh diyelim gençler hadi :) Bu akşama bitsinde yeni cfw çıksın :D

PremiumWork

PremiumWork

Üye
S3 abimde bende S2 var :) .Buarada bu hesabıda ortak kullanıyoruz :D.Zamanında mahallece bu telefon için C6 port yapmaya çalıştık beceremeyince her kez sattı attı gitti başka telefon aldılar ama bendeki hala duruyor :d:

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
S3 abimde bende S2 var :) .Buarada bu hesabıda ortak kullanıyoruz :D.Zamanında mahallece bu telefon için C6 port yapmaya çalıştık beceremeyince her kez sattı attı gitti başka telefon aldılar ama bendeki hala duruyor :d:
:kop:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt