[Belle Refresh] The Adventures of Tintin HD 1.0.1 Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

achambo

achambo

Üye

evet ama çok fazla oynamadım yani fazla ilerlemedim daha, belki ilerleyince sorun çıkarmı bilmiyorum şu anda sorun yok

- - - Eklendi - - -

1gb diyorsunda bu yüklediğimizde zaten 870 mb filan

ama sonuçta oyundaki bir bölümden sonra açılmıyor. save bulabilen var mı peki

Jitou

Jitou

Üye
:tşk:

RASKOD

Üye
signed olanı beyaz ekranda kalıyor neden ..telefonum hacksız nokıa c7 refresh

RASKOD

Üye
nasıl yapılıcak peki

RASKOD

Üye
tamam teşekkürler çok sağol :)

levent.benli

levent.benli

Üye

[video=youtube;OSXBXhGKVSU]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OSXBXhGKVSU#t=123s[/video]

YÜKLEME

Şifre;
www.n8fanclub.com

ben indirdim nokia n8 kullanıyorum belle refresh oyunu yükledi fakat açılıyor gameloft dan sonra paramount reklamı başlar başlamaz donup ekranı kapatıyor.. neden olabilir ?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
ben indirdim nokia n8 kullanıyorum belle refresh oyunu yükledi fakat açılıyor gameloft dan sonra paramount reklamı başlar başlamaz donup ekranı kapatıyor.. neden olabilir ?

unsigned olanı yükleyin

AYDIN1979

Üye
telgraf çekme sahnesini geçen var mı?

adil123321

Üye
şimdi oyunu yükledimde 1000 mb bişey diyo onu napıcam ? Sonra oyundan atıyo bu arada dosyalar e de

adil123321

Üye
bi baksanıza internet mi olması lazım hata veriyo eger internetle dosyayı yüklemezsem oyun hata veriyor

yaren_dede

yaren_dede

Üye
bi baksanıza internet mi olması lazım hata veriyo eger internetle dosyayı yüklemezsem oyun hata veriyor

dostum zaten 1gb paket olarak indiriyorsun indirdiysen dosyaları e ye çıkart sonra unsigned olan sis dosyazsını kur...

adil123321

Üye
abi yapdiğim şeyi soyluyorum oyunu ındırdım winrardan eye çıkarttım ve oyunu yükledim unsıgnedı 1000mb freeli bişey söyledi

yaren_dede

yaren_dede

Üye
bilemiyorum bende birşey söylemiyor

adil123321

Üye
yeniden indirip deniyeyim

yaren_dede

yaren_dede

Üye
oyun hakkında bilgi ve izlenimlerim:
oyun açılmıyorsa arkada çalışan uygulamaları kapatıp tekrar deneyin bende olumlu sonuç veriyor.

Birde telgraf bölümü var orayı geçemeyen arkadaşlar noktalara bir kere vuruyoruz ve çizgilerin üzerine vurup biraz bekliyoruz ve görev tamamlanıyor.

En uyuz olduğum bölümde tam anahtarı aldım derken farenin anahtarı çalması oldu, yarım saat peşinden koşturdu :ehe

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Teşekkürler, ama deneyeceğimi sanmıyorum.