[Belle Refresh] The Adventures of Tintin HD 1.0.1 Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

arslanla

arslanla

Üye
Biri oyunun tam olarak bitirilmiş save dosyasını paylaşabilir mi?

achambo

achambo

Üye
Biri oyunun tam olarak bitirilmiş save dosyasını paylaşabilir mi?

bende çöl bölümünden sonraki bölüme kadar açık o bölüm de açılırken oyundan atıyo sinir oldum artık

rosedaled3

rosedaled3

Üye
:tşk:

selmans

selmans

Üye
Teşekkürler bi deneyelim

otomixx

Üye
dosyaları direk e ye atınca oyun çalışıyor mu yoksa ek bir işlem mi yapmak gerekiyo;???

rambo_42

rambo_42

Üye
C6-01 açıyomu. arkadaşlar bnm tel oyunu açtı oyun menüsü geldi new game dedim oyun biraz yüklrndi ve bi süre sonra oyun dondu bunun bi çözümü varmı ?

güzel oyunmuş hafif bir kasma var ama etkilemiyor
bu arada yaren_dede senin telefon ne?

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
C6-01 açıyomu. arkadaşlar bnm tel oyunu açtı oyun menüsü geldi new game dedim oyun biraz yüklrndi ve bi süre sonra oyun dondu bunun bi çözümü varmı ?

O kitlenmede yeniden başlat telefonu.Bir iki deneme sonrası olmuyor.

achambo

achambo

Üye
bir bölümden sonrası açılmıyo yani oyunun yarısı oynanmıyo

yaren_dede

yaren_dede

Üye

benim tel c601 oyunu açmadan önce arkada çalışan uygulamaları kapatın oyun güzel oynanıyor ama çölden sonra oyun açılmıyor donup kalıyor çok deneme yaptım ama değişiklik yok

• Beğen
Tepkiler: rambo_42
hasansen_83

hasansen_83

Üye
benım n8 decalışmıyor :)

rambo_42

rambo_42

Üye

benim tel c601 oyunu açmadan önce arkada çalışan uygulamaları kapatın oyun güzel oynanıyor ama çölden sonra oyun açılmıyor donup kalıyor çok deneme yaptım ama değişiklik yok

bunun hiçmi çaresi yok ya. tel oyunu açtı çok güzel bi oyunmuş keşke olsa :ağlarım:

MaxipmaN

Üye
adam gibi bi oyun çıktıonda da iş yok be

h!do

Üye
İnternet bağlantısı istiyo oyunu kurdum ama başında bişiler ndiriyo napıcam ? oyunu hafıza kartına kurdum ondan mı acep ?

metinoktaybeyaz

Üye
Beyler biri doğru düzgün bir link versin kafayı yiyecem. 2-3 saattir uğraşıyom. Mobilden indirecem

Anil-D

Anil-D

Üye
adamlar oyunun yarısını yapmıs yarısınıda sonra yaparlar artık