[Belle Refresh] The Adventures of Tintin HD 1.0.1 Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

CABBAR

CABBAR

Üye
Internet bağlantısı istedi benden bekledim bi süre bişey olmayınca kapattım. Onun öncesinde de iki defa oyundan atmıştı :zzz:

- - - Eklendi - - -

Sırf bu sebeplerden bu telefondan ve symbian belleden nefret ediyorum :zzz:

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Sorunun symbian ile alakası yok. Zaten bu oyun çıktığında sadece 2.nesillerde çalıştığı belirtilmişti. Uğraşlar sonucu anca bu kadar olmuş demekki :oke:

achambo

achambo

Üye
oyun neredeyse hiç oynanmıyoki yüklemeyin bence. Yükledim 870 mb fln. Şimdi siliyorum.

- - - Eklendi - - -

rabbace , dosyaları e ye attıysan int. Bağ. İstemiyo

slant1111

slant1111

Üye
ya bence oyunun kasmasının telefonla alakası yok pek modlamadan kaynaklanıyor olabilir

achambo

achambo

Üye
ya bence oyunun kasmasının telefonla alakası yok pek modlamadan kaynaklanıyor olabilir

öyle zaten dungeon hunter 2, asphalt 6 gibi modlansa oyunu telefonlarda kasmadan oynarız. ne güzel olur ama adamlar uğraşmak istemiyo alan az olucak diye

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
biraz daha kırpsınlar şunu çözünürlüğü düşürsünler birşey yapsınlar :D

Metin MF

Metin MF

Üye
ilk linke tıklayın ordan indirin arkadaşlar direk hiç beklemeden hızlı indiriyor :oke:

tarxhn

tarxhn

Üye
indiriyorum insallah çalışır

metyuu

metyuu

Üye
benim nokiaC7 de çalıştı. bazen az kasıyor ama yinede oynanıyor. telden görüntüler

achambo

achambo

Üye
benim nokiaC7 de çalıştı. bazen az kasıyor ama yinede oynanıyor. telden görüntüler

peki oyun içinde nasıl bende takılıyo kapının önünden sola gidince

orhan424

orhan424

Üye
xplore açamiyor tintin hd isimli klasörü.açincada kopyalamak olmuyor fayllari.

metyuu

metyuu

Üye
bende takılma olmadı sola gidince, koşunca bazen bir saniye takılıyor gibi oluyor devam ediyor.

DewiLseS

Üye
Şuanda oyunu telefona yüklüyorum.Çoğunlukla doğru dürüst oynanmayacaktır ama şansımızı bi deneyelim...

achambo

achambo

Üye
çok güzel oldu az kasmayla oymamaya başladım sonunda çok teşekkürler oyun için foto koyarım yarın:)

MaxipmaN

Üye
nasıl yüklencek sis yüklesek yetiyo mu bi ton dosya çıkardı?

metyuu

metyuu

Üye
ilk önce sis dosyasını E:/ yüklüyorsun sonra klasör içindeki private ve gameloft klasörülerini E:/ kopyalıyorsun

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN