Belle refresh için de Yeni Ev Ekranı Widgetleri Yayımlandı

Sponsorlu Bağlantılar

bayon

Üye
    Konu Sahibi
Belle refresh için de Yeni Ev Ekranı Widgetleri Yayımlandı
Arkadaşlar Fp2 için daha önceden cıkan widgetler belle refresh içinde yayımlandı

şimdi diyeceksiniz fp2 için olanı zaten yükleniyordu diye ama duyurusunu yapmak amacıyla açılmış bir konudur

Ayrca fp2 için olanı yükleyenlerde opera mininin fontunda bozulma oluyordu umarım bunda öyle bi sorun yoktur

KAYNAK:

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Bekliyoruzzz :)

MaxipmaN

Üye
avkon modu yapınca iptal olmuşlardı guncelleme ile yuklerim ama yaptığı gercekten saçma

MaxipmaN

Üye
evet akla mantığa aykırı

yaren_dede

yaren_dede

Üye
avkon modu yapınca iptal olmuşlardı guncelleme ile yuklerim ama yaptığı gercekten saçma

avkonla alakası yok sonradan yuklediğin için c ye yukleniyor ve sen avkon modunu e ye uyguluyorsun yani herhangi bir sorunda yok

LimePie

LimePie

Üye
çıksında bari bir işe yarasın nokia ama nereye kadar almakla hata yapmışız beyler.

Anil-D

Anil-D

Üye
duyuru ıcın saol

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​1-2 haftaya gelir herhalde türkiye için..nokia müzik daha yeni geldi..

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
dosyayı paylaşıyorum..daily'de birisi n8ine yüklemiş.onun sis dosyası..buyrun :) ilk mesaja da eklenirse iyi olur. yanlız webview widget yok

bayon

Üye
    Konu Sahibi
dosyayı paylaşıyorum..daily'de birisi n8ine yüklemiş.onun sis dosyası..buyrun :) ilk mesaja da eklenirse iyi olur. yanlız webview widget yok

teşekkürler ilgin için ama bu fp2 ile aynı boyutta ben en iyisi kendime geldi zaman atayım :)

blackcemre

Üye
Opera sorunu giderilddi mi şimdi?

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
Bende şüphelendim refresh için diye fp2 dosyası paylaşmış olabilir :) Bende güncellemeyı bekliyorum.

yaren_dede

yaren_dede

Üye

bayon

Üye
    Konu Sahibi

zaten aynı widgetlerden bahsetmiyormusun? neden boyutunun farklı olacağını düşünüyorsun?

fp2 inin widgetleri yüklediğimizde opera minini fontu bozuluyor yazıları cok büyüyor ve ayarlarından da düzelmiyor aynı zamanda slip yüklesekte hiç bir şey değişmiyor sadece widgetleri kaldırınca düzeliyo

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
achambo

achambo

Üye

fp2 inin widgetleri yüklediğimizde opera minini fontu bozuluyor yazıları cok büyüyor ve ayarlarından da düzelmiyor aynı zamanda slip yüklesekte hiç bir şey değişmiyor sadece widgetleri kaldırınca düzeliyo

bende öyle bi sorun yok

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede

Üst Alt