Belle Cihazlarda Şarj Avkonu Entry Kaç?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Belle Cihazlarda Şarj Avkonu Entry Kaç?
Avkon2 Nin İçinde Cihaz Şarj Olurken Hangisini Gösteriyor Acaba Fikri Olan Varmi? Batarya Simgeleri Var Ama Onlar Değil HeraldeUp Acil@Kurtuluş40 @asigsasi Gen Ben :D

sLeepLe

sLeepLe

Üye
şarj olurken hangisini gösteriyo diye bişey yok normal gösterdiği 742 var o doluyo işte741 pil dışı 742 pil içi 743 744 bilin arka planı sanırım 745 güç tasarrufundaki pil dışı 746 güç tasarrufundaki pil içi 747 güç tasarrufu simgesi pildeki

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
şarj olurken hangisini gösteriyo diye bişey yok normal gösterdiği 742 var o doluyo işte741 pil dışı 742 pil içi 743 744 bilin arka planı sanırım 745 güç tasarrufundaki pil dışı 746 güç tasarrufundaki pil içi 747 güç tasarrufu simgesi pildeki
Onun Üzerine Birşey Eklesem Olur Öylemi? İki Tane Var Birisi Diş Çerceve Biriside İç Hangisiki? 42 Yi Deneyeyimmi?

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
asigsasi

asigsasi

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
42 iç 46 da güç tasarrufundaki iç
Peki sağolsun Cidden Dünden Beri Çok İlgilendiniz.742 Yi Deneyeceğim Bakalım Sonuç Ne Olacak ama Pile Kalp Eklediğimde Söyle Bir Sıkıntı Oluyor.Yok Arkadaşlar Dediğiniz Gibi Yaptim Üzerine fiş Yerine Çizik Koydum Bu Seferde Boşmuş Gibi Gösteriyor Pili Ayrıyetten Kalp Koymaya Kalktiğimda İse Cs5 de Kalbin Etrafına Güzelce Kırptım Sadece Kalp Kaldı Kaydettim Fakat Svg İstiyor Doğal Olarak Bu Seferde SVG ye Dönüştürdüğümde Kıyalardan Kırptiğim Beyazlıklar Geri Geliyor Yani Naparsam Yapayim Resimdeki Gibi Çıkıyor.

Kalp Olduğu Gibi Pilin Üzerine Yayılıyor Halbuki KalbinKıyısındaki Beyazları Cs5 de Aldiğim Gibi Kalsa Svgye Dönüştürünce Olucak Ama Maalesef Olmuyor 2 3 Dönüştürme Programı Denedim Otomatik Kıyılara Beyazlık Atıyor.Cs5den png olarak kaydettiğimde İse Uzantıyı Svg Yaptım Yine Yok Sanırım Bu Kadar Emek Boşaydi :utan Varmi Önerisi Olan :agla

asigsasi

asigsasi

Üye
çok büyük olmuş biraz daha küçült

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Proje Tamamen Şu Kıyıdaki Beyazlara Bağlı Onları SVG Yaparken Yok Etmemiz Lazım Eğer Yok Eder Eklersek Bu Şekilde Çıkmaz Pili Olduğu Gibi Kaplamaz Ayni Şekilde Şarj İkonu İçinde Geçerli Eğer Bu Adımda İlerleme Sağlayamazisek Proje Duman Olur.
çok büyük olmuş biraz daha küçült
Konu Küçüklük Değil Küçültürüm Ama O Kıyıdaki Beyazlar Oradan Kalkmadıkça Bir Şeye Bencemez :bilmm

asigsasi

asigsasi

Üye
Proje Tamamen Şu Kıyıdaki Beyazlara Bağlı Onları SVG Yaparken Yok Etmemiz Lazım Eğer Yok Eder Eklersek Bu Şekilde Çıkmaz Pili Olduğu Gibi Kaplamaz Ayni Şekilde Şarj İkonu İçinde Geçerli Eğer Bu Adımda İlerleme Sağlayamazisek Proje Duman Olur.
Konu Küçüklük Değil Küçültürüm Ama O Kıyıdaki Beyazlar Oradan Kalkmadıkça Bir Şeye Bencemez :bilmm

inkscape de editlemeyi deneseydin yaptığın svg ye göre dış çerçeve de yaptınmı

Ekli dosyalar

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
inkscape de editlemeyi deneseydin yaptığın svg ye göre dış çerçeve de yaptınmı
Bak O Attiğin 742 İşte Onun Gib Oluyor Bazen Dönüştürünce Dur Açıklayayım.Olay Bundan İbaret Umarım Anlatabildim.
Geliştiriciler Nasıl Dönüştürüp Oraya Atıyor Acaba Kıyıları Olmuyor Onlar Atınca Dönüştürdükleri Programı Bulmak Lazım Inkscape Kıyı Oluşturuyor

sLeepLe

sLeepLe

Üye
valla avkonda editlemeyi bilmiyorum ben anca olan dosyalarla yaptım 0 dan yapmadım hiç :D

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
valla avkonda editlemeyi bilmiyorum ben anca olan dosyalarla yaptım 0 dan yapmadım hiç :D
Yok Bende Yapmiyorum Sonuçta Ama Diyorumya Sadece Şu Kıyıdaki Simgerli Halletmem Lazım O Beyazlar Olduğu Sürece Pil Görünmez Maalesef.Yada Benim Gibi Kalp Yapmaya Çalişipta Başaran Varsa Onunkini Çalalaım Tabi Varsa :s

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
ne yaptın sen yahu inkscape ile düzenleniyor

Ekli dosyalar

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
ne yaptın sen yahu inkscape ile düzenleniyor

Buda Aklıma Geldi Fakat Bu Seferde Pil Hep Dolu Görünecek? :bilmm Bakın Dikkat Ederseniz Orjinal Güç Tasarruf Simgesinde Sadece Hilal Var Kıyısı Köşesi Hiçbişeyi Yok Olduğu Gibi Oturuyor

asigsasi

asigsasi

Üye
Buda Aklıma Geldi Fakat Bu Seferde Pil Hep Dolu Görünecek? :bilmm Bakın Dikkat Ederseniz Orjinal Güç Tasarruf Simgesinde Sadece Hilal Var Kıyısı Köşesi Hiçbişeyi Yok Olduğu Gibi Oturuyor
güç tasarrufuna niye takıldın bu kadar anlamadım her güç tasarrufunda hilal yok ne eklersen ekle farketmez

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
güç tasarrufuna niye takıldın bu kadar anlamadım her güç tasarrufunda hilal yok ne eklersen ekle farketmez
Ne Bileyim Amacima Ulaşmaya Çalişiyorum O Kadar Kalıcak Büyük Olasılıkla :bilmm

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
Ne Bileyim Amacima Ulaşmaya Çalişiyorum O Kadar Kalıcak Büyük Olasılıkla :bilmm
benim yukarıda gönderdiğim entry kodlarını denemedin mi ? deneye deneye elin alışacak @achambo editleme işini iyi biliyor ona sorabilirsin

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
benim yukarıda gönderdiğim entry kodlarını denemedin mi ? deneye deneye elin alışacak @achambo editleme işini iyi biliyor ona sorabilirsin
Bir Dk Oldu Sanırım 4 5 Tane Daha Program İndirdim Yuppi :biggrin:

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt