Belfiore;Anlaşma ile artık çok daha hızlı olacagız

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Belfiore;Anlaşma ile artık çok daha hızlı olacagız

Nokia'nın Microsoft tarafından satın alınmasından sonra Microsoft'un önemli bazı sırlara ulaştığı da açıklandı.

Konuyla ilgili CNET'e bir açıklama yapan Windows Phone başkanı Joe Belfiore:Anlaşmadan sonra Nokia'nın Microsoft'tan da bazı sırlar sakladığını ya da çok geç haberdar edildiklerini belirtti. Nokia'nın Lumia telefonlara entegre ettiği yeni özellikleri Microsoft'tan sakladığını veya çok geç haberleri olduğunu belirten Joe Belfiore bu yüzden bazı yeni özellik ve geliştirmeleri uygulayamadıklarını ve geç kaldıklarını belirtti.

Bu yeni dönemde tek elden yürüyecek işlemler sayesinde artık çok daha hızlı olacaklarını sonuç olarak çok daha iyi telefonların ve güncelleme geliştirmelerinin daha hızlı geleceğini belirtti.

• Beğen
Tepkiler: m542tf

m542tf

m542tf

Üye
yapma bunu Ali reis yapma bunu :ehe
"Sent from my Lumia 925 using Board Express"
Sent from my Lumia 1520 using Board Express

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Nokia ya bak sen ahahah :D:D

Serhanas35

Üye
evet işte bu nokia herşeyi saklıyo sonra veremiyolar :D

Hagios

Hagios

Üye
Vay be aynen Nokia'ya bak sen :D

respection123

Üye
Demek microsofttan sakladığı şeyler var hmm :eller

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
Nokia böyle yaparak battı sanki apple herşeyi kırıldı apple gibi hiç bi zaman güvenli olmadı

sekajmer

sekajmer

Üye
Nokia bencil, bana katılanlar?
symbian ın kodları nerde ? Nokiada
cihazların bootleader i Nokia'da
:kop:

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
Nokia yandi bitti kul oldu bu adam hala konusuyo . Aga nokiya yok artik yok . Londraya geldim telefonuma her telefoncuda bicilen fiyati soylimmi ? 100 pound . turk parasiyla 300 tl . hatta bi cogu alamam diyo . satamam diyo ben bunu .

bende o yuzden artik satmicam telefonu . gidip yakinda apple iphone yada android bi telefon alicam . lumiayida aticam koseye bi yere hani olurda iphone a bisey olursa yedek telefon olsun . yoksa bi cacik cikmaz lumiadan . bunu londrada baya baya anladim . herkesin elinde iphone . adamlar benim telefonu gorunce oha bunumu kullaniyosun diyolar . hele 1400 tl verdigimi duysalar heralde londradan sinir disi ederler

ve son sozum nokia ceosuna . he canim he . evet . nokia 1 numara ve dev . i love you lumia

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Nokia yandi bitti kul oldu bu adam hala konusuyo . Aga nokiya yok artik yok . Londraya geldim telefonuma her telefoncuda bicilen fiyati soylimmi ? 100 pound . turk parasiyla 300 tl . hatta bi cogu alamam diyo . satamam diyo ben bunu .

bende o yuzden artik satmicam telefonu . gidip yakinda apple iphone yada android bi telefon alicam . lumiayida aticam koseye bi yere hani olurda iphone a bisey olursa yedek telefon olsun . yoksa bi cacik cikmaz lumiadan . bunu londrada baya baya anladim . herkesin elinde iphone . adamlar benim telefonu gorunce oha bunumu kullaniyosun diyolar . hele 1400 tl verdigimi duysalar heralde londradan sinir disi ederler

ve son sozum nokia ceosuna . he canim he . evet . nokia 1 numara ve dev . i love you lumia

Kim, ne battı Allah aşkına. Satılmak demek battı mı oluyor? Nokia ismi ile hala devam. Ayrıca verilen fiyatın düşük olmasının sebebi vergiler. Telefonun İngiltere'de kaç pound olduğunu yazında anlayalım..

m542tf

m542tf

Üye

sabah sabah :kop:

bayon

Üye

Kim, ne battı Allah aşkına. Satılmak demek battı mı oluyor? Nokia ismi ile hala devam. Ayrıca verilen fiyatın düşük olmasının sebebi vergiler. Telefonun İngiltere'de kaç pound olduğunu yazında anlayalım..

Konuyla alakalı değil ama RodiMood da battı devlet satın aldı şimdi battı olmuyo mu. Nokia çok mu satmak istiyodu kendini

Samet.25

Adam tabi boyle dicek kullanicilari heycanlandirmak icin lumiadan once nokia ya sovenler simdi nokia hastasi oldu lumia asigi oldu :D

Hagios

Hagios

Üye

Oha bunu mu kullanıyorsun diye soranlara keşke bir sorsaydın neden diye.Yani sırf iphone olduğu için mi süper hiper bir şey oluyor ne yani?Bu yazdıkların kusura bakma ama bana çok komik geldi.Moralim bozuktu ama ciddi söylüyorum güldürdün beni ayrıca teşekkürler. :) Yanlış anlama senin için demiyorum genel konuşuyorum.Yani demek istediğim, amacı ortama falan girdiğinde etrafındakilerin "oha bunu mu kullanıyorsun" değilde, "vay yakışır sana" ya da "ne güzel telefon" vs.. benzeri yorumlar yapmasını isteyenler, evet iphone ya da çevresinin beğeneceği telefonu alabilir.Ama ben şahsen böyle bir şey için telefonumu değiştirmem.Hele bu Londra değilde Türkiye'de ise şahsen benim arkadaşlarımda oha bune lan dediler.Ama sınır dışı değilde telefonu alıp bozana kadar kurcaladılar. :D Bu yaptığım Nokia ya da Microsoft aşıklığı falan değil öyle anlaşılmasın.Sadece çevrenin telefonum hakkında düşündüklerini önemsemeyen birinin yapacağı bir şey :)

• Beğen
Tepkiler: 0343434 ve smltrl
alical33

alical33

Üye
Oha bunu mu kullanıyorsun diye soranlara keşke bir sorsaydın neden diye.Yani sırf iphone olduğu için mi süper hiper bir şey oluyor ne yani?Bu yazdıkların kusura bakma ama bana çok komik geldi.Moralim bozuktu ama ciddi söylüyorum güldürdün beni ayrıca teşekkürler. :) Yanlış anlama senin için demiyorum genel konuşuyorum.Yani demek istediğim, amacı ortama falan girdiğinde etrafındakilerin "oha bunu mu kullanıyorsun" değilde, "vay yakışır sana" ya da "ne güzel telefon" vs.. benzeri yorumlar yapmasını isteyenler, evet iphone ya da çevresinin beğeneceği telefonu alabilir.Ama ben şahsen böyle bir şey için telefonumu değiştirmem.Hele bu Londra değilde Türkiye'de ise şahsen benim arkadaşlarımda oha bune lan dediler.Ama sınır dışı değilde telefonu alıp bozana kadar kurcaladılar. :D Bu yaptığım Nokia ya da Microsoft aşıklığı falan değil öyle anlaşılmasın.Sadece çevrenin telefonum hakkında düşündüklerini önemsemeyen birinin yapacağı bir şey :)

düşüncelerime tercüman olmussun :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
konuya donucek olursak Nokia gerçekten bazı özellikleri gizlemiş. Gizlemekte de haklı zira Nokia Lumia cihazlarını farklılaştırmak için çalışmalar yapıp ortaya yeni bişeyler çıkartırken bunları Microsoft'un Windows Phone 8'e entegre edip tüm üreticilere açmasına izin veremezdi zaten.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
konuya donucek olursak Nokia gerçekten bazı özellikleri gizlemiş. Gizlemekte de haklı zira Nokia Lumia cihazlarını farklılaştırmak için çalışmalar yapıp ortaya yeni bişeyler çıkartırken bunları Microsoft'un Windows Phone 8'e entegre edip tüm üreticilere açmasına izin veremezdi zaten.

ne gibi gizlilik acaba o.o

kursat99

kursat99

Üye

Telefoncunun ucuza alması çok normal. Genel olarak fiyatlara baktığın zaman, Lumia 920 ile S3 aynı fiyatlarda; Lumia 925 ile S4 aynı fiyatlarda; Lumia 1020 ile iPhone 5 aynı fiyatlarda. Lumia nın değerinin düştüğü falan yok. Sonuçta Lumia 920 de 1 senelik telefon. ebay.co.uk dan sende bakabilirsin fiyatlara falan. Ha ayrıca telefoncu telefoncudur Türkiye dede İngiltere dede aynı tavır.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Nokia küçümseniyor çünkü symbian onu batırdı. Ama bi arkadaşım var telefonu gördü oha hala symbian mı kullanıyorsun dedi bana. Bunlar gibi zihniyet çok oldukça Nokianın ismi hep karalanır.

kursat99

kursat99

Üye
Aynen çok bilmeyen kişiler var hele birde yorum yapıyorlar ki bilmedikleri konu hakkında... Bi arkadaş merak etti göstereyim dedim. Başlangıç ekranını gösteriyorum, hadi açsana ana menüyü dedi. Tamam bilmeyebilir ama öyle bir yorumlar yaptı ki.

Üst Alt