BeleŞ Kontür Nasıl Mı

Sponsorlu Bağlantılar

HaCKaN

Üye
    Konu Sahibi
BeleŞ Kontür Nasıl Mı
DaYaNaMaDıM
Ne YaPaYıM
Selam arkadaşlar vererceğim program bluetooth üzerinden telefonlara bağlanarak kendi telefononuz gibi kulanıp kontür tansfer telefon defteri mesajları kısacası kişinin telefonun full kontrolü sizde oluyor...
Kısaca program hakkında sizleri biraz aydınlatmak istiyorum

Kardeşlerim ben bu programı yaklaşık 4aydan beri kullanıyorum bu güne kadar girdiğim telefonların sayısı gerçekten 1000 aşmıştır bu işe uzun zamandan beri kafa yordum.
program iki türlüde çalışıyor yani hem bilgisayarda hemde telefonda
Ben programı notebook da kullanıyorum içinizden bilgisayarla kaçtane bluetoothu açık telefon bulabilirsinki dediğinizi duyar gibi oluyorum.öncelikle notebookla ücretsiz kablosuz internet bağlantısı veren yerlerde örnek verirsem benim takıldığım cafede 3 katlı bir kafe her katında kablosuz internet ağı var ve üç adet sinema salonu var günde 4 adet gösterim ve gelen kişi sayısını düşünün notebooğumu her kafeye gidişimde açtığımda en az 50 tane cihaz buluyor
Zaten artık moda olmuş kafeye giden herkezin bluetooth açık ve genelde telefon numaralırını yazmışlar bazı zonta arkadaşlar kesin bunlar sap oluyor arkadaşlar neyse konumuza dönelim.
uzun süre bu kafelerde kontür sömürdükten sonra bazı arkadaşların ricasını kıramayıp beğendikleri hatunun telefon numarasını rehberine girip bularak hatta hatunun mesajlarını okuyarak hatun hakkında özgeçmişe sahip olmalarına yardımcı oldum..
sonrasında bunu evde uygulamaya başladım
doğal olarak evde ne kadar mesafede bluetooth etkili olabilirki
evet inanmıcaksınız ama ben bu mesafeyi tam 1 km ye çıkardım çatıya 300 dolar vererek kurdurduğum özel anten sayesinde ve işlemlerime evden devam ettim..

porgramı keşfettiğim zaman arkadaşımın teli olmuştu ona bluetoothu açmasını laptoptan müzik göndericemi söledim.sonra programı yolladım sonrada içine girip telefon defterine not bıraktım vede bir iki numara kaydetim ve aldım tabiki sölemedim boku çıkar diye düşündüm Hepiniz farklı yerlerden katılıyorsunuz size tavsiyem bunu kimseyle paylaşmayın inanın boku çıkar.
Neyse fazla geyik yapmayalım önce programı indirin

Telefonda kullanmak isteyen arkadaşlar yapıcağınız işlemler

programı aktarmak için bir adet bluetooth
nokia pc suıte programı
ve bir adet bilgisayar:D
not:programı nokia pc suite aracılığyla bilgisayardan telefona kurun telefonda kurarken sorun yaratabilir.

Belki biliyorum bir çok arkadaşım benim yaptığım bu hareketin yalnış olduğunu düşünebilir inanın artık bu işleri bıraktım ve sıkıldım artık iyi huylu temiz aile çocuğu olucam:D bayrağı birinin devralması gerek...
her türlü teknik destek tarafımdan sağlanacaktır bilgilerinize

S1FR3K1R1C1

Üye
Verdiğin Dosya Bozuk.. Tekrar Kontrol Edersen Sevinirim...

serdar06288

serdar06288

Üye
dosya bozuk kardeş gerçektende

HaCKaN

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar dosya bozuk falan değil iyi okuyun dosyayı pc suite yayrdımıyla telefona gönderiyorsunuz bir sis dosyasıdır programı kumadan göremezsiniz

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Dosyaya birleştirilmiş server yok değil mi? cilent falan... yaptığın icratı okuyunca doğrusu şüphelendim.

serdar06288

serdar06288

Üye
valla babacan teli meli çökertebilir bu program nasıl sis dosyasıysa anlamadım valla

HaCKaN

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar çoğunuz bilyorsunuz sis dosyası cep telofonfanlarında uygulanan ve telefonların desteklediği bir dosya türüdür.önce bir pc suite programı kurup daha sonra program üzerinden dosyayı cep telefonunuza yüklüyorsunuz.
mesala herhangi bir yerde kafede okulda işte bluetooth açık olan telefonların içine karşı taraf onay vermeden girebiliyorsunuz yani karşı tarafa x telefonla veya cihazla bağlantı kurulusunmu kabul ediyormusunuz diye sormuyor ve telefonun içindesiniz bence bunu uygulamak için önce bir bluetothlu telefonu olan arkadaşta deneyin programı v e özelliklerini kısa sürede çözersiniz

serdar06288

serdar06288

Üye
peki ekran görüntüsü falan yok mu bu programın

HaCKaN

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar sizmi anlamak istemiyorsunuz benmi anlatamıyorum programın yani verdiğim dosyanın görevi programı tele kurduktan sonra karşı tarafa sormadan telefona giriyorsunuz
size sölemiştim ben bunu notebookta kullandım telefonda çok nadir kullandım yani açtığım dosyayı pc sute programıyla bluetoth açık cep telefonlarına gönderdim sonrada pc suiteden sormadan tele bağlandım .
telefonda kullanıcak arkadaşlar
programı dediğim şekilde kurun sonra
programın kurulu olduğu bölümden açın program ingilizce orda ayrı bir bluetooth bölümü açılıyor ve bulunan cihazları gösteriyor tıkladığınız cihaza yapmak istedikleriniz seçenekler halinde belirtilmiş.dediğim gibi programı kurcalayın çok basit çözersiniz

arkadaşlar sorularınızı cevaplamaya çalışıyorum genled onlinedir fakat işim var birazdan çıkıcam akşam bütün sorularınızı yanıtlamaya çalışıcam..

serdar06288

serdar06288

Üye
yani anlayamadığım sen heralde dosyayı yanlış attın bunun uzantısı falan yokki yani sis değil peki bu tele nasıl kurulacak bilgisayara nasıl kurulacak bilgisayarda tıkladım hiç bişi olmadı

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
sonuna .sis yazarak sizde uzantıyı değişebilirsiniz. Fakat Sise çevirdikten sonra Yükleme

yaparken Dosya bozuk hatası veriyor. ve buda benim iyice Şüphelerimi artırdı.

Gerçi Dosyayı veren Arkadaş Pc Suit ile yükleyin demiş Ama bence Dosyayı attıktan sonra

telefonda da yüklemesi lazım. hatta o ki Pc suitle çok az program kurulabiliyor. çoğu zaman hata

veriyor. -Şüpheli-

HaCKaN

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar özür dilerim haklısınız programı yalnış upload etmişim tekrar gönderiyorum

dediklerimi harfiyen uygulayın bende şimdi farkettim verdiğim adresten dosyayı indirdim dosya bozuk upload etmiş şimdi kontrol ettim çalışıyor

HaCKaN

Üye
    Konu Sahibi
DOSYANIN ÇALIŞAN VERSİYONUNUN RESMİNİ UPLOAD ETTİM
BUYRUN

tuncaybor34

Üye
bir deneyelim bakalım nasıl çalışıyormu hackan sende bu sayfadasın şu an emeğeine teşşekkur

HaCKaN

Üye
    Konu Sahibi
Pc Suite Programı olmayanlar için nokia pc suite programı kendi uploadım

S1FR3K1R1C1

Üye
ßaßacan ßu Program ßT Explorer Zaten Sitede Mevcut ßu..

Not:ßoşyere Uğraşdırdın Kendini Sitede Arama Yaptırsaydın Karşına Çıkardı...

Bt Explorer

HaCKaN

Üye
    Konu Sahibi
arkdaşım ne işe yaradığı hakkında biraz açıklama yaparsan sevinirim canım

arkadaşım ben aradım bulamadım şu linki bana versende bi baksam nerdeymiş

S1FR3K1R1C1

Üye
<div class='quotetop'>(HaCKaN &#064; Mar 1 2006, 12&#58;27 PM) [post=288321]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
arkdaşım ne işe yaradığı hakkında biraz açıklama yaparsan sevinirim canım
[/b][/quote]ßaßacan Öncelikle Hiçßirİşe Yaramıyor...ßen ßelki 1,5 2 Ay Boyunca Bluetooth Hack ÜZerine Programlar Kurcaladım Sadece "©" ßu Komutla Karşı Tarafın Bluetooth Açmasını Engeliyorsun ßaşka ßişeyede Rastlamadım Yani Senin Anlattığın Hikaye.... Bluejack bt Explorer Bt Master vs.. Gibi Programlar Hikaye..

Usta_AsH

Üye
çatıya 300 dolar vererek bluetooth aygıtı mı kurdun 1 km lik bu bluetooth olayına aykırı diğer cihazında 1 km olması gerekir ki açık alanda 1 km olarak birbirini görsün daha burdan kolpa olduğun belli

Üst Alt