BeleŞ Kontür Nasıl Mı

Sponsorlu Bağlantılar

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Hakcan Sorununu PM den (özelmesaj) dan hallet bu yazdıklarınla Siteden banlanabilirsin.

Gangsta.aLone

Gangsta.aLone

Üye
Pcmaster haklı

AHMET2525

AHMET2525

Üye
calıstırabilen varmı

NiGhT WarRioR

NiGhT WarRioR

Üye
paylaşım için saoll...........

celaleddindu

Üye
bu ne sacmalık ya ..adam ıyıce kafaya almıs bırılerını

vetu

Üye
<div class='quotetop'>(HaCKaN &#064; Feb 28 2006, 12&#58;48 PM) [post=287771]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
arkadaşlar dosya bozuk falan değil iyi okuyun dosyayı pc suite yayrdımıyla telefona gönderiyorsunuz bir sis dosyasıdır programı kumadan göremezsiniz
[/b][/quote]

Your file has expired.

Unfortunately, your file has expired. A link is valid for 7 days or a limited number of downloads, whichever occurs first.

Once the link expires, the file is deleted and cannot be recovered

diyor?

CHNLY

Üye
arkadaslar dosya silinmiş varsa bana yollayabilirmisiniz

xrz

Üye
<div class='quotetop'>(Usta_AsH &#064; Mar 1 2006, 01&#58;33 PM) [post=288327]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
çatıya 300 dolar vererek bluetooth aygıtı mı kurdun 1 km lik bu bluetooth olayına aykırı diğer cihazında 1 km olması gerekir ki açık alanda 1 km olarak birbirini görsün daha burdan kolpa olduğun belli
[/b][/quote]
mümkün arkadaşım buraya bi bak derim önce

abuvice

abuvice

Üye
Neyse yarasada yaramasada paylaşım için saol.

yitik savaşçı

Üye
Adam siteden atılmış...

amedian

amedian

Üye
peki ben bisey sorayım sen milletin teline girerken onların bunu okeylemesi gerekmiyormu oyle ha diyince girebiliniyomu ??? ben oyle olmadıgını dusunuyorumda

mustafacimdeli

Üye
ya kardeşler linkler açılmıyor ya linkler kırık düzeltin çok mantıklı bir şey

ben_daha_yeniyim

Üye
neler kaçırdım ben :)

aLli_28

aLli_28

Üye
kaçırmadın ya zaten programı çalıştırabilen yoktu galiba

sublieutenant

sublieutenant

Üye
HaCKaN' Alıntı:
arkadaşlar sizmi anlamak istemiyorsunuz benmi anlatamıyorum programın yani verdiğim dosyanın görevi programı tele kurduktan sonra karşı tarafa sormadan telefona giriyorsunuz
size sölemiştim ben bunu notebookta kullandım telefonda çok nadir kullandım yani açtığım dosyayı pc sute programıyla bluetoth açık cep telefonlarına gönderdim sonrada pc suiteden sormadan tele bağlandım .
telefonda kullanıcak arkadaşlar
programı dediğim şekilde kurun sonra
programın kurulu olduğu bölümden açın program ingilizce orda ayrı bir bluetooth bölümü açılıyor ve bulunan cihazları gösteriyor tıkladığınız cihaza yapmak istedikleriniz seçenekler halinde belirtilmiş.dediğim gibi programı kurcalayın çok basit çözersiniz

arkadaşlar sorularınızı cevaplamaya çalışıyorum genled onlinedir fakat işim var birazdan çıkıcam akşam bütün sorularınızı yanıtlamaya çalışıcam..

herşeyi anladım ama dosyayı bulamadım? benim işyerinde bilgisayarlarda bluetooth lu sistem var ben bundan faydalanmak istiyorum yani bluetooth yanımdan geçiyo ama program olmadığı için kullanamıyorum nasıl bir program gerekir ??

sublieutenant

sublieutenant

Üye
arkadas dosyayı paylas linklerinden verirse olacak ama...

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Böyle Birşey Yok Boşuna Ümitlenmeyin durmadanda Dosyayı istemeyin BÖYLE BİR ŞEY YOk

DeLi_DoLu

Üye
bizim ingilische miz yok kardeşim

DeLi_DoLu

Üye
yaw nasıl yükleyeceğiz HACKAN

Üst Alt