BeleŞ Kontür Nasıl Mı

Sponsorlu Bağlantılar

FanaTürk

FanaTürk

Üye
Arkadaş siteden kovulmuş; cevap veremeyecek maalesef. :)

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
banada biraz saçma geldi resmen hırsızlık desenize

Treable

Treable

Üye
HaCKaN' Alıntı:
arkadaşlar çoğunuz bilyorsunuz sis dosyası cep telofonfanlarında uygulanan ve telefonların desteklediği bir dosya türüdür.önce bir pc suite programı kurup daha sonra program üzerinden dosyayı cep telefonunuza yüklüyorsunuz.
mesala herhangi bir yerde kafede okulda işte bluetooth açık olan telefonların içine karşı taraf onay vermeden girebiliyorsunuz yani karşı tarafa x telefonla veya cihazla bağlantı kurulusunmu kabul ediyormusunuz diye sormuyor ve telefonun içindesiniz bence bunu uygulamak için önce bir bluetothlu telefonu olan arkadaşta deneyin programı v e özelliklerini kısa sürede çözersiniz

onu biliyoruz da bu senin yaptığın insan haklarına aykırı ve hırsızlık. bana bu şekilde davrandığını bilsem halin yamandı dogrusu:(

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
Treable' Alıntı:

onu biliyoruz da bu senin yaptığın insan haklarına aykırı ve hırsızlık. bana bu şekilde davrandığını bilsem halin yamandı dogrusu:(

:megafon: evet bende böyle 1 şey başıma gelse karşımdakini indirirdim:box: :hayir: :sopa:

Treable

Treable

Üye
yani.

breaker_devil

breaker_devil

Üye
valla abiler ya böyle program duydunuzda hemen oltaya gelmeyin nokia böle oalylarda çok tedirgin davranıo zaten siz istemedikten sonra kimse telefonunuza bağlanamıyo oy üzden ben böle çok program denedim hiçbiri işe yaramıo zaten hırsızlık için üretilmez bi program diimi öle zannediyorum hırsızlık yapacağıma gider 13 melyona kıyıp kontr alırım daha iyi

kadabra

kadabra

Üye
Herkes nerden çalabilirim diye düşünüyor yazık, bir insanın önce helali haramı ayırması lazım.

mevlut

Üye
Yahu bende bisey sandim arkadaslar simdi biliyorum bazilarinizin kafasinda tuh acaba varmiydi böyle bir pro kacirdikmi yoksa felan diyorsunuzdur ama rahat olun böyle bir pro henüz malesef yok.. Bosunada heyecan yapmayin belki diyeceksiniz ya varsa sen nerden biliyorsun ? Sen kain misin? Evet ben kain degilim! Ama taaa 2003 lerden 2004 lerden beri bu günlere kadar bu olaylarla yakindan ilgileniyorum bilen bilir maxi cep forumlarindada bayagi ugrasmistik aramadik arastirmadik el atmadik ne rus forumlari kaldi nede baska yabanci forumlar kaldi konuyla ilgili bi dünya programramlar buldum ve nekadarda denediysemde hepside fos ve fake idi. Ama nedense herseferinde böyle dallamanin biri cikip sanki gercekten bi halt yapabilmis gibi balli balli anlatip ortaligi böyle 56ya veriyor... Evet arkadaslar dedigim gibi 3/4 yillik arastirmalarima dayanarak hele hele bluetootha izinsiz girme olayi kesinlikle yoktur. Ancak bluetooth'a girme olayinda simdiye kadar tek bir pro vardir oda nokia sensor'dür. Ancak onunlada karsi taraftada ayni pro yûklüyse sadece kendi profil bilgilerini ondan onay almadan onun teline gönderebiliyorsun ve ondan izin almadan girip sadece onun profilini görebiliyorsun bunun disindada birsey mumkun degildir umarim aydinlatabilmisimdir sizi selametle...

TATARTHUNDER

Üye
kardesimmm lutfen bı daha kıne lınk vercegıneeee dırecckkk hazır olarak versene suu sıs uzantılı programııı

mevlut

Üye
vaybe daha anlayan yok sanki ben yukarıda kikaye anlattım versene diyor bak linki hashahahahhaha :D:DD:

Üst Alt