Bedava sms günde 5 18:00 -19:00 saatleri arsı sınırsız sms

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bayraktarhany

Üye
    Konu Sahibi
Bedava sms günde 5 18:00 -19:00 saatleri arsı sınırsız sms
MERHABA ARKADAŞLAR

bugün bir site buldum kayıt oluyorsun e mail ve telefon numarsı gerekli email adresine gelen maili tıklıyorsun gelen sayfada telefon numaranı yazıp gönderiyorsunuz sms olarak gelen kodu girdigin zaman hesabın aktifleşiyor ve 20 kredi kazanıyorsun günde 5
18-19 saatleri arası sınırsız sms hakkın oluyor

kayıt bölümündeki kampanya koduna: 1597144
yazıyorsunuz

Ozan

Ozan

Admin
Konu aktifleştirildi ancak denemedim, deneyen arkadaşlar yorum yazarsa seviniriz.

schumici

schumici

Üye
ben güvenmiyorum trojan olayı olabilir belki hayatta yapmam kesinlikle

idolbreaker

Üye
kontörüm gider mi, mesajım ulaştı mı, neden göndermedi vs vs gibi sorunları bir yana bırakalım. en iyi çözüm smscity, link aşağıda. uzun zamandır kullanıyorum herhangi bir problem yaşamadım, mesaj da anında gidiyor. zaten belli sayıda kredi veriyor en azından diğerleri gibi sürekli bedave deyip 2-3 mesajdan sonra çökmek yok. kredin bittiği zaman bile hergün bir tane sms hakkın yine var. (Türkiye için 17:00-18:00 saatleri arasında) iletim oranı da yüze yüz. bakayım iletiyor mu diye kendi telefonunuza gereksiz mesaj atıp kredinizi boşa kullanmayın. link aşağıda...

)

saygılar...

eser352

Üye
:bann:bunlara inanmayın kimse kimseye beleş bişi vermez

tlgcn38

tlgcn38

Üye
Sms city başka bölümde verilmişti..

eybilhayali

Üye
arkadaşlar çocuk duğru söylüyo bende denedim yeminederim çalıştı, ama eksik sölemiş bu linke tıladıktan sonra onun verdiği sayıyı yazmayın, action code yazıo oraya 2405872 bu sayıyı yazın ve gerisi doğru, allah çarpsınki çalışıo. ma yeminedrm benim dediğim sayıları yazın onlar olması gerekiyor, by.

goldenheros

goldenheros

Üye
arkadaslar inanmayın bu bir tuzak olabilir siz sadece moderatörlere güvenin

idolbreaker

Üye
kontörüm gider mi, mesajım ulaştı mı, neden göndermedi vs vs gibi sorunları bir yana bırakalım. en iyi çözüm smscity, link aşağıda. uzun zamandır kullanıyorum herhangi bir problem yaşamadım, mesaj da anında gidiyor. zaten belli sayıda kredi veriyor en azından diğerleri gibi sürekli bedave deyip 2-3 mesajdan sonra çökmek yok. kredin bittiği zaman bile hergün bir tane sms hakkın yine var. (Türkiye için 17:00-18:00 saatleri arasında) iletim oranı da yüze yüz. bakayım iletiyor mu diye kendi telefonunuza gereksiz mesaj atıp kredinizi boşa kullanmayın. link aşağıda...
)
saygılar ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt