bcontrol12 uzaktan kumanda ücretsiz acele edin!!

Sponsorlu Bağlantılar

hardlight

Üye
helal badaya bence suana kadar en iyi program diyebilirim bilgisayari wifi uzerinden kontrol edebiliyorsunuz mause ve klavyeyi dahi ama bilgisayara programi kurmak lazim ondan sonrasi cok basit adres bu bol bol keyifli oyunlar

Kardeşim verdiğin linkteki site kapanmış,program elinde varsa bana maille yollayabilirmisin? [email protected]

edit: Programı buldum teşekkür ederim yinede

princekerem

Üye
Herşeyi yapıp hala çalışmıyor diyenler, bilgisayarınızdaki antivirüs programının ağ filtreleme modunu devre dışı bırakın. Şimdiden iyi eğlenceler.

fullwar

fullwar

Üye
Byağıdır kullanıyorum. Fare, klavye ve kontrol cihazı olarak kullanmak mümkün. Hatta Race Driver Grid'te direksiyon olarak bile kullandım.

baby_face_

baby_face_

Üye
programı bulan arkadaşlar buraya link atabilirmisiniz, verilen link eski nekadar aradıysam bulamadım. yada mail olarak atarsanız çok sevinirim
[email protected]

fullwar

fullwar

Üye
programı bulan arkadaşlar buraya link atabilirmisiniz, verilen link eski nekadar aradıysam bulamadım. yada mail olarak atarsanız çok sevinirim
[email protected]

Sanırım hala kullanamayan arkadaşlar var...
Elimden Geldiği kadar önceki arkadaşların da verilerini kullanarak anlatıyorum.

1.Programı telefona yükleyin ( Şimdilik açmayın dursun )
2.Arkadaşımızın da verdiği linkten de PC için gerekli programı PC nize indirin linki ben de müsadesi ile veriyorum şimdi...

3.PC ye indirdiğiniz programı çalıştırın gelen ekran aşağıdaki gibidir...

4.Resimde de görülen numarayı telefondaki programa yazmak için telefonda programı çalıştırın.
5.Program çalıştığında ana ekranın sol altında Connect2PC ye tıklayın ( programın her aşamasında gelecek "expired" uyarısına ok deyip geçin programın süresi doldu yeni versiyon indirin uyarısıdır ama programın çalışmasına mani değil )
6.açılan bölümde boş olan "bControl WiFi Net Adress" kısmına üst resimdeki 192.168.x.x şeklindeki numarayı (sizin bilgisayarınızda ne çıtı ise) noktalara dikkat ederek yazın.
7.Diğer numaralara dokunmaya gerek yok OK diyip ana ekrana dönebilirsiniz. ( Ya da Test Connection ) sekmesine tıklayıp bağlantıyı kontrol edebilirsiniz. ( Bağlantı adresini doğru yazarsanız bir uyarı sesi ve PC de program ekranında yanıp sönme şeklinde bir işaret alacaksınız. (Ardından yine OK ve ana ekrana dönüş tabii )
8.Yukardan Mouse Klavye JoyStick ve ya SteeringWhel ( Hangi özelliği kullanacaksanız tıklayıp o menüye girin.
9.Artık Mouse klavye vs olarak telefonunuzu kullanıyor olmanız gerekiyor.
10.Örneğin klavyede iken mouse a geçmek için yani özellikler arası geçiş yapmak için "Ses Arttırma ve Azaltma" tuşlarını kullanabilirsiniz.
11.Yine bir özelliği kullanırken "Ana Ekrana" geçmek için "Fotoğraf Çekmek İçin Kullandığımız" "Deklanşör" tuşuna basabilirsiniz...
12.Unuttuğum birşey varsa tekrar da sorabilirsiniz :)
13.Bu programla telefonu SteeringWhell olarak kullanıp çok keyifli bi şekilde araba yarışı da oynayabilirsiniz :)
14.Tivibu için uzaktan kumanda olarak çoook işe yarıyor :)
15.Bu konuda ya da PC konusunda yardımcı olmamı isterseniz telefon da edebilirsiniz =)) Bila ücret elimden geleni yaparım ... 05077376565 / Cem Orhun...

Link 6. sayfadaki cemorhun'un mesajında. Konuları araştırarak sonuca ulaşabilirsiniz.

murat5889

Üye
yaa çok muhteşem yok böyle bişey emeğpi geçen tüm arkadaşlarar teşekkürler ediyorum...ben verilen linklerden indirmede baya bi sorun yaşadım...kendim bi site buldum ve ordan indirdim linkini veriyorum...

bolags

Üye
bunu wifi modem üzerinden mi baglıyoruz. ?

fullwar

fullwar

Üye
Evet wifi kullanıyor.

LifeinHeaven

Üye
Arkadaşlar programı daha bugün öğrendim ve cok hoşuma gitti ama tamda program calışmayı durdurmuş galiba yapamadım calışmıyor bi türlü programı cemorhun'un verdiği mediafiredan indirdim(nasıl calışağını anlatım yapan kişinin) fakat calıştıramadım sizde calışıyor mu

lorolop

Üye
fiber optik internette neden olmuyoor

Zafer Arslan

Zafer Arslan

Üye
kardeşim ellerine sağlık manyak birşey bu ben Need for Speed Hot Pursuit oynuyorum deli oluyor

deadmannn

Üye
televizyonu ilk defa gormus gıbı oldum :)))

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Ben bunun videosunu gördüğümde "hadi lan ordan sahtekar" diyip kapatmıştım videoyu gerçekmiymiş bu ya :ehe

lorolop

Üye
bluetooht tan nasıl yapabiliriz acil yardım lütfen

ali07070707

Üye
...

MahsunCooL

MahsunCooL

Üye
arkadaslar bendede olmadı ip yi yazıyorum sonra test connectiona basıyorum sonra baglantı şekli çıkıyor 15-20 saniye program donuyor ve olmuyo ,bu olayı deneyen arkadaşlar video cekip paylaşabilirlermi bana çok lazım bu program
aynı durum bendede oluyor.. bağlantı ekranı çıkıyor (bağlantı seçin/vodafone internet) daha seçemeden ekran donuyor...

cihankayra

Üye
elıne saglık kardesım

----------Eklendi @ 00:23:45 ---------- Yazıldı @ 00:19:33 ----------

ya nasıl ınıyo bu lınk gozukmuyo

faruk_kale

Üye
tesekkur ederim harika bir program

HaMZaBuBaa

Üye
Arkadaşlar bende de 8530 var bugün baya uğraştım ama olmadı bir türlü herşeyi oğru yaptığımdan eminim tekrar tekrar yapıyorum olmuyor nerde sorun var anlamış değilim yardımcı olursanız sevinirim. Herhangibir antivirüs programıda kullanmıyorum..

lorolop

Üye
arkadaşlar ben yaptım oldu harika çalışıyor ancak anladıgım kadarıyla fiber optik internette olmuyor asıl sorun bu bunun çözümünü bilen varmı

Üst Alt