İpucu Başka ülke romunu telefonunuza yükleme [Anlatım]

Sponsorlu Bağlantılar

Peocawe

Peocawe

Üye
Arkadaşım cesaretlik ne durum var ben 1020 ye O2 Almaya rom'unu kurdum hemen hiçbir sıkıntı olmadı geyette iyi oldu hem beğenmezsen veya sıkıntı olursa Cyan'a geri dönersin olur biter.

Hiç anlamıyorum ki wp den. Android olsa gozum kapalı yaparım da hiç denemedim daha once :(

Serhan

Serhan

Üye
Ben nokia care de heşreyi dediğin gibi yaptım da , bi türlü o sondan 2.resimdeki gibi bişeye ulaşamıyorum. olmadı

BaySerkan

BaySerkan

Üye
1020 için Almanya O2 kodu 059T676

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: saynesim
saynesim

saynesim

Üye
Navifirim de lumia 1020 için amber nasıl indireceğiz bilgisi olan varmı arkadaşlar

nigzes1907

nigzes1907

Üye
Konu çok iyi oldu hazırlayaın ellerine sağlık. 1520 cihazıma finlandiya denim kurdum pd kullandığım için sadece kamera artışları ve 4 k video aktif oldu iyide oldu ;) bu gün yeniden ufak bir güncelleme geldi fakat ne olduğunu çözemedim çözebilen varsa cvplaya bilirmi

• Beğen
Tepkiler: Dexter Morgan
braayn

braayn

Üye
dil paket güncellemesi banada geldi

nigzes1907

nigzes1907

Üye
Dil paketi de geldi ama bu gelen farklıdı prewiew devoloper filan yazıyordu ss alaydım keşke

Serhan

Serhan

Üye
Lütfen yardım

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Bilgisayarda bölge ayarını abd yaptım ama ncs telefonu görmedi. Ne yapmalıyım? İkincisi bir sorum daha var; navifirmden inen dosyalar fw diye bir klasörün içindeki kodun yazılı olduğu bir klasöre indi. O klasörü mü atacağım yoksa dosyaları mı?

Rainesto

Rainesto

Üye
@Dexter Morgan Nokia Care suite indirme linkine koyar mısın ?

StRonK

StRonK

Üye
LM925 kullanıp kurup demine geçen arkadaş var mı varsa Product kodunu verebilir mi ?

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
product support tool for store dosyaları görmüyor. bu durumda ne yapmam lazım

bayon

Üye
Lumia 930 da product bul kısmında telefon yok ne yapabilirim ?

bayon

Üye
NCS son sürümü yüklemelisin

Büyük ihtimalle dosya yolunda bir yanlışlık vardır.

Aaa evet hiç farketmemişim sağol ya
Lumia 930 için Finlandiya codu oldu. 059W0X6 denimi de güncelleme ile ayriyeten indiriyor ota üzerinden

Rainesto

Rainesto

Üye
920 için gelen ülke var mı bu aralar bakamıyorum

Üst Alt