Tavsiye Bana başka cihaz verdiler!

Sponsorlu Bağlantılar

Hagios

Hagios

Üye
Hemen geri götür ve asıl kulaklığını iste.Buna mecburlar.

dakamon

dakamon

Üye
Sakın endişelenme bu ülkede çok az da olsa hak ve hukuk var. Seni sindirmelerine izin verme. Gönderdiğin kulaklık bunun yanında beataudio kulaklık gibi kalır. Süper kulaklık vermişsin sana gönderdikleri 10 sene önceki kulaklıklardan sanki. Git deki benim size verdiğim ürünle bu ürün farklı. Ben size elma veriyorum bunu tamir edin diye siz bana armut veriyorsunuz. Benim size verdiğim kulaklık gayet kaliteli süper bir kulaklık de lütfen bunu asıl kulaklığımla değiştirin. Sonuçta kurumsal bir firmasınız ister depolarından versin nokia ister piyasadan satın alsın benim kulaklığımı versin de. Olmaz molmaz derlerse nası olmaz adam mı kandırıyorsunuz bu düpedüz dolandırıcılık de baktın hala aynı tutumu sergiliyorlar yaşadığın yerin tüketici hakem heyetine başvur öğrendiğim kadarıyla iyi çalışan bir kurummuş. Oraya bir bilenin varsa onunla yada bir yakınınla gidip başvur. O firmadan da faturanı falan al bu teslim ettiğine ve geri aldığına dair faturaları. Git başvur. Lehine karar çıkarsa elleri mahkum gerçek kulaklığını sana tein edeceklerdir. Hakkımızı sonuna kadar aramalıyız yoksa bu firmaların kendilerini geliştirecekleri yok. Bizim ülkemizde illa bi sütten ağızlarına yanacakki o zaman akılları başlarına geliyor insanların. Firmalara küfredeceğimize haklarımızı bilip bunların peşinden gitsek hiçbir sorunumuz kalmayacak. Bence dediğimi yap 920 nin kulaklığı süper bir kulaklık neden boşu boşuna paranı harcayacaksın ki.

man20

man20

Üye
msj sana geldi ama kulaklığı almaya annen gitti doğru mu anladım :hmmm

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
    Konu Sahibi
man20

man20

Üye
İletişim bilgileri annemin üstüne kayıtlı ki zaten, neden bu kadar şaşırdınız?
yok canım ya ondan değil. Hani msj sana gelmiş ya neden sen değilde anneni gönderdin onu sormuştum :) genelde böle işleri asla anneme yaptırmam çünkü onları kandırmak daha kolaydır. Bu işlerde, gençler kadar bilgili değiller (tabiki genele vurmiyim forumda bilinçli büyüklerde var)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Servise bulaşan yanıyor bende ses sorunu için 920 yi vermiştim gitti geldi tekrar verdim ve hala bekliyorum olacağı da kesin değil

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Kardeş Fırçalamazsan Böyle Mal Mal iş yapıyorlar kulaklıgını kaça aldıysan git gelen kulaklıgı onlara ver de ya paramı verin yada yenisini getirin her türlü haksız durumdasın hiç olmadı beyaz masaya git

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Sivri zekalı eleman,illa düz getirecek ya olmazsa olmazdir o. Ben soyleyeyim de o kanar taktigiyle yapmis. İtibar etmeyin oyle calisanlarin da,ustlerine kisinin ismini verin ki,oyle bir yerde bosuna calismasin. Gitsin ismi belli olmayan kanallarda o ceneyle bal satsin. Pay vermeyin öyle kisilere,hakkinizi arayin sonun kadar, sonucta urune siz pul vermiyorsunuz

ERsin YAvuz

ERsin YAvuz

Üye
kardeş geçmiş olsun 820 920 kulaklıkları aynı değil mi zaten benimki kopmuştu teknosadan gittim sarı kulaklık aldım %100 orjinal fiyat 40 tl tabi değişmediyse

dakamon

dakamon

Üye
Ya bizim forumda avukat arkadaşlar hiç mi yok acaba? Aslında Maxicep avukat üyeleriyle irtibata geçse bi bölüm oluşturulsa onlarda insanlara yardım etse bazı konularda bence çok güzel olurdu. Mesela şimdi burada bu arkadaşa yapması gerekenleri anlatırdı hatta gerekirse telefon numarasını alırdı çocuğun gidip nokiacare yetkilisine verirdi telefonu bu arakdaş avukatta başlardı hakları analtmaya bak bakalım bi daha insanlara artislik dolandırıcılık yapıyorlar mı?

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
    Konu Sahibi
Yok arkadaşlar geri alamadık. Resmi evraktada wh-108 gözüküyor kulaklık. Adam pc ekranını bana çevirdi gösterdi gerçektende wh-108 yazıyor.

Neden yanlış girdiniz ürünün kodunu dedim, biz girmiyoruz ürünü okutuyoruz otomatik giriliyor kodu dedi. Anlayacağınız pisi pisine gitti kulaklık. Şu an kulaklık almayı düşünüyorum, 200 TL kadar verebilirim. Önerdiğiniz Bi model var mı? Mümkünse çok yüksek ve kaliteli ses istiyorum. Wh-920 var aklımda ama kararsızım. Wh-208'den kaliteli mi acaba?

HeroMR

HeroMR

Üye
Yok arkadaşlar geri alamadık. Resmi evraktada wh-108 gözüküyor kulaklık. Adam pc ekranını bana çevirdi gösterdi gerçektende wh-108 yazıyor.

Neden yanlış girdiniz ürünün kodunu dedim, biz girmiyoruz ürünü okutuyoruz otomatik giriliyor kodu dedi. Anlayacağınız pisi pisine gitti kulaklık. Şu an kulaklık almayı düşünüyorum, 200 TL kadar verebilirim. Önerdiğiniz Bi model var mı? Mümkünse çok yüksek ve kaliteli ses istiyorum. Wh-920 var aklımda ama kararsızım. Wh-208'den kaliteli mi acaba?

Bilgisayarda öyle yazıyorsa yapacak bir şey yok baştan kontrol edecektiniz.

Biri 40TL diğeri en az 300TL aradaki fark sen düşün ;) Ebay'den çok daha ucuza getirebilirsin.

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarda öyle yazıyorsa yapacak bir şey yok baştan kontrol edecektiniz.

Biri 40TL diğeri en az 300TL aradaki fark sen düşün ;) Ebay'den çok daha ucuza getirebilirsin.

İşte o iş belli olmuyor. Sennheiser cx 200, 89 tl Sennheiser Cx500 200 tl ama aralarındaki fark çok az.

Birde eBay'dan aldığımda gümrük sorun olur diye korkuyorum. Teslim süreside uzun.

HeroMR

HeroMR

Üye
İşte o iş belli olmuyor. Sennheiser cx 200, 89 tl Sennheiser Cx500 200 tl ama aralarındaki fark çok az.

Birde eBay'dan aldığımda gümrük sorun olur diye korkuyorum. Teslim süreside uzun.

Teslim süresi uzun ama elektronik olmadıktan sonra ve tam hatırlamadığım bir €'yu geçmedikten sonra sorun yok. (Elektronik derken tel, pc vs.) (Sanırım 75€'du)

• Beğen
Tepkiler: MCR Killjoy
MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
    Konu Sahibi
Teslim süresi uzun ama elektronik olmadıktan sonra ve tam hatırlamadığım bir €'yu geçmedikten sonra sorun yok. (Elektronik derken tel, pc vs.) (Sanırım 75€'du)

Şimdi araştırdım da gittigidiyor zaten ebay'ın imiş. Oradan alabilirim sanırım. Umarım sorun çıkarmaz.

HeroMR

HeroMR

Üye
Şimdi araştırdım da gittigidiyor zaten ebay'ın imiş. Oradan alabilirim sanırım. Umarım sorun çıkarmaz.

Gittigidiyor'da daha acemi kişiler mevcut. Ebay'da milyonlarca satış yapmış kişiler olduğundan daha güvenilir.

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
    Konu Sahibi
Anladım. Sizin önerebileceğiniz başka bir kulaklık var mı?

HeroMR

HeroMR

Üye
Anladım. Sizin önerebileceğiniz başka bir kulaklık var mı?

O konuda ben de iyi değilim belki ilgililer vardır. Ben WH-208 almayı düşünüyorum ucuz zaten. Bir de bugün gördüm sony su geçirmez kulaklık çıkarmış ama MP3 gibi içine şarkı filan yüklüyorsun arkadan takıyorsun. Sesi çok da iyi olmayabilir tabi. Bir de 3dk'da 60dk'lık müzik dinleyebilecek kadar şarj oluyormuş. Ben N11'de 80-100TL civarına gördüm ama tuhaf geldi böyle bir şey çok daha pahalı olmalı.

Üst Alt