Bada 2 FW Yükleme Anlatımı

Sponsorlu Bağlantılar

azK

Üye
Skaptan çok yardımcı oldun. Bir teşekkürü daha hakettin:)

elvan1993

Üye
arkadaşlar ben bunu nasıl yükleyebilirim herhangi bir sorun çıkarmı lütfen banada yardımcı olurmusunuz skaptan kardeşim

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
dostum flash lama yaptinmi daha once ona gore yardimci olayim birde cihazin modeli nedir

01firtina

01firtina

Üye
ben şimdi yükledim yanlız benim sorunum şu bunun TÜRKÇESİ yokmu?Vardıda benmi yanlış yükledim hemen cevap verirseniz sevinirim.çünkü bütün menü falan hep ingilizce

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ben şimdi yükledim yanlız benim sorunum şu bunun TÜRKÇESİ yokmu?Vardıda benmi yanlış yükledim hemen cevap verirseniz sevinirim.çünkü bütün menü falan hep ingilizce

cihazın modeli 8500 ise CFW: bunu yükleyeceksin dostum

fullwar

fullwar

Üye

Wave II için CFW yok şu an. Ya İngilizce kullanacaksın yada bir önceki CFW'ye yada 1.2'ye dönebilirsin.

01firtina

01firtina

Üye
Wave II için CFW yok şu an. Ya İngilizce kullanacaksın yada bir önceki CFW'ye yada 1.2'ye dönebilirsin.

teşekkür ederim arkadaşım cevabın için mecburen bir önceki sürüme döndüm anadilim türkçeyi zor konuşuyorum ingilizceyi hiç çeviremem.diǧer sürümün tek kötü yanı dokunmatiǧi iyi deǧil birde donuyor.

fullwar

fullwar

Üye
Finale onlarda düzelir.

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

türkçesi eklenmiştir arkadaşım CFW:

01firtina

01firtina

Üye
türkçesi eklenmiştir arkadaşım CFW:
teşekkür ederim yükledim samsung apps hata vermesinden başka birde gene diǧerine göre azda olsa donma sorunu oluyor

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
fullwar

fullwar

Üye
Konu sabit.

• Beğen
Tepkiler: Skaptan

mertbıkmaz

Üye
Bada 2.0 ı sorunsuz bir şekilde yükledim ama telefonum açılmıyor. Açma tuşuna basıyorum Samsung Wave 723 yazısı geldikten sonra kendiliğinden kapanıyor ve bir daha açılmıyor sizce sorun nedir??

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bada 2.0 ı sorunsuz bir şekilde yükledim ama telefonum açılmıyor. Açma tuşuna basıyorum Samsung Wave 723 yazısı geldikten sonra kendiliğinden kapanıyor ve bir daha açılmıyor sizce sorun nedir??

arkadaşım talimatlara göre yükledin değilmi önce ondan emin ol boot dosyaları yüklenirken sıkıntı olmuş gibime geliyor konuda anlattıgım gibi yükle özellikle multiloader de yükleme yaparken işaretli olan yerlere dikkat et bir kere daha dene baştan

mertbıkmaz

Üye
arkadaşım talimatlara göre yükledin değilmi önce ondan emin ol boot dosyaları yüklenirken sıkıntı olmuş gibime geliyor konuda anlattıgım gibi yükle özellikle multiloader de yükleme yaparken işaretli olan yerlere dikkat et bir kere daha dene baştan

Çok sağol arkadaşım yaa Allah razı olsun bir an telefonum çöktü zannettim dünden beri açılmıyodu şimdi yükledim bomba gibi oldu :alkis :tşk:

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Çok sağol arkadaşım yaa Allah razı olsun bir an telefonum çöktü zannettim dünden beri açılmıyodu şimdi yükledim bomba gibi oldu :alkis :tşk:

rica ederim ne demek sen sagol herhangi bir problemde burdayim

jahoon

Üye
WiFi ye bağlamıyorum ama bağlantı yok diyor!

Üst Alt