Bada 2 FW Yükleme Anlatımı

Sponsorlu Bağlantılar

azK

Üye
Beyler bu 2.0'ı (eksilen!!!) bir heyecanla bekliyoruz ama kullanan arkadaşlara sormak istediğim şu: 2.0'dan memnun musunuz? Artıları neler? 2.0'ı görüp 1.2'ye oradan da 1.0.2'ye yol alasım gelir mi?

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
çoktandır ordaydı ztn kardeşim :) sende ekle konuya istersn :)

müsade varsa olur tabi kide

----------Eklendi @ 13:21:15 ---------- Yazıldı @ 13:18:20 ----------

beyler bu 2.0'ı (eksilen!!!) bir heyecanla bekliyoruz ama kullanan arkadaşlara sormak istediğim şu: 2.0'dan memnun musunuz? Artıları neler? 2.0'ı görüp 1.2'ye oradan da 1.0.2'ye yol alasım gelir mi?

o dediğin diger beta sürümlerinde oluyordu fakat bu kies sürümü yanı artık bada 2 cıkacakmı diye sormaya gerek kalmadı bu stabil gayet düzgün çalışan bi versiyon dur arkadaşım istersen yükleye bilirsin yeni link ekliyorum onları yükle

azK

Üye
GT-S8500_XEO_1_20111228202857.zip isimli dosyayı indirdim? Bu doğrusu mu skaptan?

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
GT-S8500_XEO_1_20111228202857.zip isimli dosyayı indirdim? Bu doğrusu mu skaptan?

eger cihazın 8500 sa evet CFW: dosyasını unutma

ceycey111

ceycey111

Üye
müsade varsa olur tabi kide

----------Eklendi @ 13:21:15 ---------- Yazıldı @ 13:18:20 ----------

o dediğin diger beta sürümlerinde oluyordu fakat bu kies sürümü yanı artık bada 2 cıkacakmı diye sormaya gerek kalmadı bu stabil gayet düzgün çalışan bi versiyon dur arkadaşım istersen yükleye bilirsin yeni link ekliyorum onları yükle

tabiki kardeşim ayıp ediyosun :)

azK

Üye
eger cihazın 8500 sa evet CFW: dosyasını unutma

Fota is not installed hatası ondan mı verdi acaba? Bu dosyayı indirmeden sadece xeo üzerinden flash attım :(

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Fota is not installed hatası ondan mı verdi acaba? Bu dosyayı indirmeden sadece xeo üzerinden flash attım :(

TABİKİ GT-S8500XXKL6_SHP+CallRec+CSC CFW: İNDİR FLAŞLA SORUN YOK MERAK ETME

azK

Üye
Skaptan o dosyayı kullanmadan kurdum:) ve çalışıyor. Umarım eksik birşey yapmamışımdır. 2.'ye sadece fotayı seçip flaşladım, tek sevmediğim konu dolfin browser'daki alt çubuğun hala kaybolmaması. İşin kötü yanı daha da genişlemiş, S8500'ler için epey can sıkıcı. Zaten 3.3 ekran :@

fullwar

fullwar

Üye
Skaptan o dosyayı kullanmadan kurdum:) ve çalışıyor. Umarım eksik birşey yapmamışımdır. 2.'ye sadece fotayı seçip flaşladım, tek sevmediğim konu dolfin browser'daki alt çubuğun hala kaybolmaması. İşin kötü yanı daha da genişlemiş, S8500'ler için epey can sıkıcı. Zaten 3.3 ekran :@

En azından üst bar artık kayboluyor. :ehe Alt barda Bada 3.0'te düzelir artık. :kop2:

ceycey111

ceycey111

Üye
En azından üst bar artık kayboluyor. :ehe Alt barda Bada 3.0'te düzelir artık. :kop2:

haha bada 3 u kullanan kalırsa ii :D
bidaha çok zor badalı telefon almam anca samsung kendini aşıp süper bi telefon çıkarırsa badalı ozaman belki :D

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
haha bada 3 u kullanan kalırsa ii :D
bidaha çok zor badalı telefon almam anca samsung kendini aşıp süper bi telefon çıkarırsa badalı ozaman belki :D

üyle dime yaw söyle çift çekirdek dual core 1.5 ghz olsa 1 gb ram 512 rom olsa ( uffff yinemi rüyaydı be )

ceycey111

ceycey111

Üye

azK

Üye
Skaptan o anlatımda benim telefon için tek eksik fotanın seçilmemiş olması. Fota uzantılı dosyayı da seçince bada 2 yüklemem başarılı oldu ve göründüğü kadarıyla herşey iyi çalışıyor. Samsung Apps'a dün akşam giremeyince biraz sinirlendim ama geçici bir durummuş sanırım, bu sabah itibarı ile Apps'a da girebiliyorum. Alt bar'a gelince Bada 3'te de yok olacağını sanmam. Alt çubuğun kaybolmasını bada 1.0'ın S8500 için optimize edilmiş olmasına bağlıyorum. Yeni Wave'ler daha geniş ekranlarla geldiğinden çok da önemli olmasa gerek alt çubuğun varlığı.

Bada 2'ye geçiş hızımız düşünüldüğünde, Bada 3 rüyadan fazlası olabilir miydi bilmiyorum. Ayrıca Samsung bu kafayla Bada 3 çıksa S8500'ü güncellemeye tabi tutmayabilir. Bir süre daha bu telefonu kullanıp yeni bir markaya geçme niyetindeyim. Apple'a bile artık daha sıcak bakıyorum. O kadar para veriyorsun boşa diyordum ama satış sonrası hizmetleri unutmuşum. En azından şimdi çıktı, az sonra çıkacak, bekleyin 3.çeyreğini yılın, yok son onbirde ikisini falan gibi sohbetleri görmüyorum. Bence Samsung Android üzerinde çalışmaktan Bada'ya vakit ayıramaz oldu.

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
skaptan o anlatımda benim telefon için tek eksik fotanın seçilmemiş olması. Fota uzantılı dosyayı da seçince bada 2 yüklemem başarılı oldu ve göründüğü kadarıyla herşey iyi çalışıyor. Samsung apps'a dün akşam giremeyince biraz sinirlendim ama geçici bir durummuş sanırım, bu sabah itibarı ile apps'a da girebiliyorum. Alt bar'a gelince bada 3'te de yok olacağını sanmam. Alt çubuğun kaybolmasını bada 1.0'ın s8500 için optimize edilmiş olmasına bağlıyorum. Yeni wave'ler daha geniş ekranlarla geldiğinden çok da önemli olmasa gerek alt çubuğun varlığı.

Bada 2'ye geçiş hızımız düşünüldüğünde, bada 3 rüyadan fazlası olabilir miydi bilmiyorum. Ayrıca samsung bu kafayla bada 3 çıksa s8500'ü güncellemeye tabi tutmayabilir. Bir süre daha bu telefonu kullanıp yeni bir markaya geçme niyetindeyim. Apple'a bile artık daha sıcak bakıyorum. O kadar para veriyorsun boşa diyordum ama satış sonrası hizmetleri unutmuşum. En azından şimdi çıktı, az sonra çıkacak, bekleyin 3.çeyreğini yılın, yok son onbirde ikisini falan gibi sohbetleri görmüyorum. Bence samsung android üzerinde çalışmaktan bada'ya vakit ayıramaz oldu.

haklı olabilirsin diye düşünüyorum

azK

Üye
Arkadaşlar bu sürümde gps'i nasıl hızlandırıyoruz? Bu paket veri indirmek için 1.2'de kullandığım *#4097*4097# kodu çalışmıyor. Aynı menü duruyor olmalı ama nasıl ulaşacağız acaba?

Üst Alt