Bada 2.0.1 Yeni Sürüm (En son sürüm) S8500XPKG6

Sponsorlu Bağlantılar

muhbar

muhbar

Üye
HaLa IsrarLa Kamerada Sorun War diyorum :)
Daha Net Cıkması Lazim .
Sadece Sigara Paketi deqiL .
Fotoda kLawye buLanık duruyor ...
Neyse Göz Zevki
Ben Begenmedim .
Tartişma cıkmasın ben 2.0 fLL surum bekLemekden yanaym

Ya yapma lütfen ben pakete odaklama yaptım dolayısıyla klavye daha bulanık çıkıyor. Ayrıca sadece oda ışığı var.. Yukarıda paylaşılan foto güneşli ortamda çekilmiş dolayısıyla daha fazla ışık var.

TayLorSwift

TayLorSwift

Üye
Yok babacan yani teLefonu bende araLik 2010'dan beri kuLLanıyorum
BiLiyorum neyin ne oLdugunu
Işık oLayindan Bahsetmıyorum ayrica
Sonucta cektıgın fotoda ısık yok denecek kadar az .
Farkındaym odaği sadece sigaraya yapmışsın fakat demek ıstedıqım ayrıntıLar cok vasat geLdi
zoom yaptikca kayboLup gidiyor detayLar onu demek ıstıyorum .
GunesLi havada resim cekmek daha mantıkLı onuda yarın birisi koyar inş.
bu kuşkumuzda kaLkmış oLur ortadan :oke:

muhbar

muhbar

Üye
Kendi açımdan herhangi bir kuşkum yok zaten. İki fotoğrafıda incelersen sigara paketinin bu ışıksız ortamda bile daha iyi çıktığının farkına varırsınız. Neyse önemli değil zaten en azından arkadaşların ekran yakalama görüntüsüyle 2.0'ın fotoğraf çekme kalitesi kıyaslanmasın yeter.

TayLorSwift

TayLorSwift

Üye
Dedim Ya TartişiLcak herhangi bir konu yok :)
Sonucta OdakLanan tek nokta sigara paketi .
Arka DetayLar vasat diyorum (:
Sanırım yanLis anLasiLdm .
sagoLasın yinede.
:islik

alperkurucu

Üye
Arkadaslar Facebook uygulamasi nasil? 1.2 deki gibi boktan degildir umarim. tikir tikir calisiyor mu birde youtube ve browser durumu nedir? browser olarak operayi kullaniyorum dolphinden adam gibi baglanamiyorum malesef.

erem.qns

erem.qns

Üye
Facebook Youtube Twitter Ve browser mukemmel tek kelıme :)
hıc durmayın dırek kurun bu frımwareyı. Arkadasımızın dedıgı gıbı sankı tlefonu yenı almıs gıbyım :)

mustekaslan

mustekaslan

Üye
Valla bende bugün yükledim saat 20:00 den beri kurcalıyom her özelliğini oyun bile kurup denedim ama oyunu çalıştırmadı , sadece ilk başlarda bir mavi ekran hatası verdi. Forumdaki arkadaşların verdiği ayarları yaptım şu saat oldu hala kurcalıyom mavi ekran hatası vermedi. Ayrıca sadece bir kere reset attı kendi kendine ana menülerle uğraşırken oldu. Telefon ettiğimde karşı tarafın sesi 1.2 ye göre çok daha iyi ve net geliyor benim telefonda. Daha görüntülü görüşme yapmadım. Gündüz ve gece kamerasında ayarları kurcalayarak defalarca çekim yaptım bana göre arayüz olarak 1.2 ye 10 çeker tasarım güzel fotoğraf kalitesinde bana göre pek fark yoktu. :D. oldukça hızlı çalışıyor şu ham haliyle bile bence 1.2 den çok daha hoş ve işlevsel bi sistem olmuş. Yükleyin derim. Kolay gelsin.

muhbar

muhbar

Üye
oyun ve appsten kurulan birçk programı çalıştırmaması dışında kesinlikle kullanılabilir bir sürüm.. versiyon gelince tadından yenmeyecek bana göre. samsung beklediğimden güzel bir iş çıkardı bu sefer..

mustekaslan

mustekaslan

Üye
S8500XPKG6 yı deniyorum şu aralar her şey iyi gibi ama:

bada 2.0 da benim için,
* flash player olsa
* güncel video codecleri yüklü olsa
* bide şu kendini resetleme ve mavi ekran hatası düzeltilse
yeter bana :D

erkanuyar

Üye
bende kurdum arkadaslar flash destegi veya flash dediginiz olay ne bilmiyorum ama flahs oyun sitelerinin hepsinin acıp oyun oynama konumuna geliyorsunuz herhangibi bir video dizi sitesine girip izleyebiliyorsunuz önceden bunu yapamıyordum mavi ekran hatası hic almadım facebook tek kelimeyle harika olmus sohbet vs gibi seyler calısıyor widgetler düzeltilmiş ekleyebiliyorsunuz herhangibi bir kısayolu ana menüden ana ekrana ekliyebiliyorsunuz google hata veriyor diye okumustum ama vermiyor kamerada sıkıntı var demişşiniz bir düzüne deneme yaptım fark yok çesitli özellikler eklenmiş evet önceki uygulamaların cogu calısmıyor apsalt 5 oyununu satın almıstım tekrar yükledim acmadı hızı gayet tatmin edici cpu %1 ila 5 arasında gidip geliyor uygulama vs durumuna göre kies baglantı sorunu yok wifi ile kies baglantısı kurulumu denedim gördü önceden hafıza kartınızda bulunan temaları desteklenmeyen dosya türü diyerek kurmuyor umarım yardımcı olmuştur 1.2 ye dönmeyi düşünmüyorum gayet kıl bi adamımdır ama beni ikna etmeyi başardı bu betadan daha fazla özellik kararlı sürümde gelirmi bilmiyorum ama gelirse daha muhtesem olacagı kesindir

guro123456

Üye
bende yüklemek istiyorumda merak ettigim telefonumdaki resimler videolar siliniyormu

erkanuyar

Üye
eğer hafıza kartında yer alıyorlarsa silinmezler ama telefon hafızasında olan hersey siliniyor

cbalim

Üye
bunun yüklenmesi için herhangi bir jjk sürümü vs gerekiyor mu yoksa herhangi bir fw ile direk yüklenebiliniyor mu birde S8500XPKG6 yı S8500XPKG5 in üstün mi kurmak gerekiyor?

feliks01

Üye
HaLa IsrarLa Kamerada Sorun War diyorum :)
Daha Net Cıkması Lazim .
Sadece Sigara Paketi deqiL .
Fotoda kLawye buLanık duruyor ...
Neyse Göz Zevki
Ben Begenmedim .
Tartişma cıkmasın ben 2.0 fLL surum bekLemekden yanaym

taylor kardeş bence sen bekle biraz çünkü çok heyecanlısın :d: biraz daha bekle benim spot olduğu için attım zaten kiese gelsede atamam çünkü güncellestiremez yazıyor düzeltemedim de

erkanuyar

Üye
hicbirseye gerek yok kardeş sadece kuruyorsun okadar sadece bunu kurman yetiyor kimsenin üstüne altına deil sadece bu :)

mustafa1800

Üye
bşey sorucam önceki sürümlerde kmi resmleri açmıordu telefn :/ bu sürümde açıormu ki ?? bilgisi olan varmı

eLZeM34

Üye
yaaa beyler oyunlar ile ilgili durum nedir oyun falan yüklenebiliyormu?

senam38

Üye
şarj problemi varmı arkadaşlar

TayLorSwift

TayLorSwift

Üye
taylor kardeş bence sen bekle biraz çünkü çok heyecanlısın :d: biraz daha bekle benim spot olduğu için attım zaten kiese gelsede atamam çünkü güncellestiremez yazıyor düzeltemedim de

Heyecan degiL yahu :D
Sadece Kafamda bekLedigim Bada 2.0 bu degiLdi :D
Sanırım bekLentiLerimi yuksek tuttugumdan kaynakLi oLmaLi
Neyse sakinim artik xD
Bada mi oda nee :D :D :D

mkarakas058

mkarakas058

Üye
Arkadaşlar, bada 2.0 da widget ekranlarını nasıl kaldırabiliyoruz? 5 ekranlı bunu kaldırmanın yolu var mı?

Üst Alt