Bada 2.0.1 Beta (s8500XPKH2) En son fw

Sponsorlu Bağlantılar

TayLorSwift

TayLorSwift

Üye
Tüm YorumLari okudukdan sonra yüzümde ufak bir güLümseme oLustu...

'' :) ''

Özet geçecegim ...
Tek bir cümLe..
BETA Sürüm kuLLanip bada 2.0 ' i kotuLeyen tipLer, bırakın bada 2.0 kies'e dussun ..
Sonra KötüLersiniz..
Bir BETA'dan ne bekLiyorsunuz anLamak mumkun deqL...
Tartişmanın anLami yok ...

• Beğen
Tepkiler: Psklgmrtc88

bdfbdf

Üye
lanet olasıca push maill adam akıllı çalışıyor mu bundan önceki sürümlerde hiç iyi çalışmıyordu bu fw yi kuran arkadaşlar deneyebilir mi acaba? kendilerine mail yollayıp anında senkronize ediyor mu? ona göre yükliceyecem daha bir önceki kh1 i bu kh2 çıkmadan 1gün önce yükledim artık çekiniyorum ml ile yüklerken ha yandı ha yanacak diye

kh2yi denemedim ama kh1de düzen tutmatı push mail..

yercan_79

Üye
şurdaki bütün mesajları okudum ama açıkçası faydası olacak pek bir şeye raslamadım öncelikle beta sürümleri hem sabırsız kullanıcılar hemde geliştiriciler için yayınlanır öncelikle bunu bir sabitleyelim. geliştirici gurubunda değilseniz yükleyip şikayetlenmişsiniz, çoğu mesajda olduğu gibi; anladığım kadarıyla yine flash 3.1 e mahkum etmiş bizi samsung bunda büyük hata yapıyor neden şunu 4 e yükseltmiyor anlamadım diğer özelliklerdede genel anlatıma bakılırsa hatalar var buda elbetteki beklenmesi gereken birşey ama keşke olmasa deyip kiesten çıkmasını beklemeye devam edicez anlaşılan :)

ercizm

Üye
ben de son beta kullaniyorum gayet hizli ve stabil +video kaydi telefon bellegi seciliyse takilma yapmiyor

Üst Alt