Bada 2.0.1 Beta (s8500XPKH2) En son fw

Sponsorlu Bağlantılar

erem.qns

erem.qns

Üye
guro123456 betanın hangi sürümünü yükledin, benim gözüm yemedi de hiçbirini yükleyemedim ama merak ta ediyorum yüklemiyim mi ben hiç?

ben ilk betayı yükledim. Sonra döndüm 1.2 ye. Şuan kiese gelmesini bekliyorum.
Gerek yok yükleme herhangi bir beta. Sabırlı ol bekle

cbalim

Üye
lanet olasıca push maill adam akıllı çalışıyor mu bundan önceki sürümlerde hiç iyi çalışmıyordu bu fw yi kuran arkadaşlar deneyebilir mi acaba? kendilerine mail yollayıp anında senkronize ediyor mu? ona göre yükliceyecem daha bir önceki kh1 i bu kh2 çıkmadan 1gün önce yükledim artık çekiniyorum ml ile yüklerken ha yandı ha yanacak diye

ahmetcans

Üye
HAHAHHA Konu ne muhabbet ne şaştım kaldım :D
herneyse yüklemeyi düşünen arkadaşlara yüklemiş biri olarak izlenimlerimi anlatayım şimdi en başından beri bütün betaları yükledim.
İlginçtir yüklerken kimse bana zorla yükletmedi ayrıca BETA nın anlamını bilmeyen arkadaşlar yüklemeyi zaten denemesin .
Neyse fazla polimik yaratmayım gözle görülür hissedilir bir hızlanma mevcut özellikle internette gezinirken ayrıca push to mail gayet güzel çalışıyor facebook vs stabil çok nadir olmakla beraber zaman zaman windowslive messenger kapanıyor yada resetleniyor diğer beta sürümlerinden daha iyi olması normal ki zaten olmalı .Mesajlarda çektiğimiz sorun ortadan kalkmış ayrıca telefona kaydediyor mesajları sime değil . mesaj geldiğinde rahatlıkla okuyabiliyorsunuz çok fazla mail yollayıp aldım hiç bir sorun yok! youtube stabil çalışıyor ayrıca 3g ile sürekli internete bağlıyım dolphin 3.0 gerçekten güzel olmuş yanlışlıkla X e basma olayı kalmamış yani en büyük artısı bu
Live wallpaper diye tutturan arkadaşlara iki çift laf sölicem ''çok mu lazım'' ?? cidden çok mu lazım hayretler içerisindeyim..

Bu beta sürümü hemen hemen tamam bence tek eksik FLASH PLAYER okadar bundan daha iyi ne bekleniyor şaşırdım yaa

bu arada gözüme çarpan diğer bir durum klavyedeki harf rakamlar vs BOLD olmuuş olması kalınlaşmış

video çekimi biraz daha iyi çok fazla takılmıyor bundan bir önceki beta da fazlasıyla donma oluyrdu bu birazdaha kontrel edilebilir

1.2 deki uygulamaları açıyor 1.0 dakileri açmadı bende başkasında açmış olabilir kesin birşey sölemiyeyim

Birde 1.2 yi öven arkadaşlar 2.0 da allshare diye birşey var bilmem duydunuz mu biraz araştırın bence fotoğraf çekiyorum samsung smart tv de eşşek kadar bakıyorum anında yani artıysa işte artı!

yani şöle diyeyim arkadaşlar
BADA 2.0 LOADİNG .... .... ... derken siz burada devreye giriyorsunuz ve % 20 %30 %40 yada bu son sürümde olduğu gibi %65 -70 i tamam ken indiriyorsunuz

Sonra bu sürüm çok dandik demeniz biraz ilginç yani daha bitmemiş bir yazılım !

Şimdi nasıl yüklediğinizi bilmediğim için korkmadan yükleyin diyemiyorum ama şu varki daha önce bu işlemi yaptıysanız güvenle tekrar yapabilirsiniz.

2.0 1.2 den gerçekten çook daha iyi

• Beğen
Tepkiler: hayatperest

miown

Üye
erem.qns ve ahmetcans eyvallah kardeşler cevap için bence de olacak oldu zaten artık daha ne olsun ama belki bir iki sürpriz olabilir final sürüme, belki canlı duvarkağıdı gelebilir, ben de buna özendim nedense gerisi önemli değil :)

bir de ahmetcans, allshare özelliği telefonu ilk aldığımdan beri bende mevcut 1.0 dı o zamanlar ve kullanıyordum ben, samsung televizyona sahip olanlar için çok kullanışlı bir uygulama, özellikle video için.

cbalim

Üye
HAHAHHA Konu ne muhabbet ne şaştım kaldım :D
herneyse yüklemeyi düşünen arkadaşlara yüklemiş biri olarak izlenimlerimi anlatayım şimdi en başından beri bütün betaları yükledim.
İlginçtir yüklerken kimse bana zorla yükletmedi ayrıca BETA nın anlamını bilmeyen arkadaşlar yüklemeyi zaten denemesin .
Neyse fazla polimik yaratmayım gözle görülür hissedilir bir hızlanma mevcut özellikle internette gezinirken ayrıca push to mail gayet güzel çalışıyor facebook vs stabil çok nadir olmakla beraber zaman zaman windowslive messenger kapanıyor yada resetleniyor diğer beta sürümlerinden daha iyi olması normal ki zaten olmalı .Mesajlarda çektiğimiz sorun ortadan kalkmış ayrıca telefona kaydediyor mesajları sime değil . mesaj geldiğinde rahatlıkla okuyabiliyorsunuz çok fazla mail yollayıp aldım hiç bir sorun yok! youtube stabil çalışıyor ayrıca 3g ile sürekli internete bağlıyım dolphin 3.0 gerçekten güzel olmuş yanlışlıkla X e basma olayı kalmamış yani en büyük artısı bu
Live wallpaper diye tutturan arkadaşlara iki çift laf sölicem ''çok mu lazım'' ?? cidden çok mu lazım hayretler içerisindeyim..

Bu beta sürümü hemen hemen tamam bence tek eksik FLASH PLAYER okadar bundan daha iyi ne bekleniyor şaşırdım yaa

bu arada gözüme çarpan diğer bir durum klavyedeki harf rakamlar vs BOLD olmuuş olması kalınlaşmış

video çekimi biraz daha iyi çok fazla takılmıyor bundan bir önceki beta da fazlasıyla donma oluyrdu bu birazdaha kontrel edilebilir

1.2 deki uygulamaları açıyor 1.0 dakileri açmadı bende başkasında açmış olabilir kesin birşey sölemiyeyim

Birde 1.2 yi öven arkadaşlar 2.0 da allshare diye birşey var bilmem duydunuz mu biraz araştırın bence fotoğraf çekiyorum samsung smart tv de eşşek kadar bakıyorum anında yani artıysa işte artı!

yani şöle diyeyim arkadaşlar
BADA 2.0 LOADİNG .... .... ... derken siz burada devreye giriyorsunuz ve % 20 %30 %40 yada bu son sürümde olduğu gibi %65 -70 i tamam ken indiriyorsunuz

Sonra bu sürüm çok dandik demeniz biraz ilginç yani daha bitmemiş bir yazılım !

Şimdi nasıl yüklediğinizi bilmediğim için korkmadan yükleyin diyemiyorum ama şu varki daha önce bu işlemi yaptıysanız güvenle tekrar yapabilirsiniz.

2.0 1.2 den gerçekten çook daha iyi

izlenimlerini bizimle paylaştığın için tşkr ederim madem push mail sorunu yok bende yükleyim

sfx1

sfx1

Üye
kardaşlar.. bu sürümde bi hata var galiba hafıza kartım 8gb, takılı deil zaten şuan da telefon hafızası toplam alan 1,78 gb yazıyor. yeni sürüm artı bellek katamaz heralde :D

anilimaca

Üye
Az önce yükleyip tüm ayarları yaptım. Twitter, facebook, exchange vs vs... Henüz kilitlenme ya da reset olayı olmadı. Forumda da hep bada 1.2 ile problemlerimden bahsetmişimdir. Bence 1.2 den daha sorunsuz ve çok daha farklı =)

zmatyar

zmatyar

Üye
push mail sorunsuz

erem.qns

erem.qns

Üye
İndirdim bende deniycem aksama

anilimaca

Üye
Navigasyonda konum bulmayı hızlandırmak için ana ekranda *#4097*4097# tuşluyorum ama navigasyon ayar menüsü açılmıyor ?!?!

ercizm

Üye
ben de tum beta surumleri denedim suan h2 yuklu bence h1den en buyuk farki hız h2 cok hızlı ve stabil calisiyor benim takildigim tek sorun gps baglanma problemi onu da halletseler tadindan yenmez:-))

anilimaca

Üye
Pre config yapmak gerekiyor mu peki? Ben denedim ama TUR seçeneği yoktu o yüzden iptal ettim. Sıkıntı yaratır mı?

• Beğen
Tepkiler: cewikkuwwet01
erem.qns

erem.qns

Üye
bak bu sürüm biraz daha iyi daha stabil kasmıo ısınmıo resetlemio..
yalnız hani su bri aradıgında ismini söyleme fonksiyonu gitmiş bu sürümde yada ben bulamadım :S

anilimaca

Üye
Bi ısınma var wireless açık face ve twitter falan uğraşırken. Bi de navigasyonda da ısınma var biraz.

guro123456

Üye
anlamiyorum arkadaslar ayni surumu bende yukledim yok stabil yok resetlemiyor yok kasmiyor demissiniz bu lanet surum yuzunden video kaydi bile yapamiyorum 40saniye sonra kasiyor kitleniyor video kaydetmiyor facebooktan bir sey indirmeye calisirken veya biraz telefon zirlanmaya gelmesin hemen resetliyor vidgetler calismiyor coklu mesaj gonderimde ise rehbere girdiginizde alfabede m den sonraki kisiler yok soruyorum arkadaslar sizin telefonunuz 8500 wave degilmi sizin telefonda nasil.ariza olmaz bence kotu taraflarini yazmiyorsunuz bu surum veya oncekiler hepsinde mutlaka buyuk sikintilar mevcut eger hersey stabil ise siz beklemeyin final surumunu hersey stabilmis yalana bak

zmatyar

zmatyar

Üye
rehbere kayıtlı ismi çağrı geldiğinde söylüyordu şimdi yokk

cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
pre config yapmak gerekiyor mu peki? Ben denedim ama tur seçeneği yoktu o yüzden iptal ettim. Sıkıntı yaratır mı?

en çok merak ettiğim şeylerden biri bu konuda hakim biri cevaplayabilir mi ?

----------Eklendi @ 23:52:39 ---------- Yazıldı @ 23:48:19 ----------

anlamiyorum arkadaslar ayni surumu bende yukledim yok stabil yok resetlemiyor yok kasmiyor demissiniz bu lanet surum yuzunden video kaydi bile yapamiyorum 40saniye sonra kasiyor kitleniyor video kaydetmiyor facebooktan bir sey indirmeye calisirken veya biraz telefon zirlanmaya gelmesin hemen resetliyor vidgetler calismiyor coklu mesaj gonderimde ise rehbere girdiginizde alfabede m den sonraki kisiler yok soruyorum arkadaslar sizin telefonunuz 8500 wave degilmi sizin telefonda nasil.ariza olmaz bence kotu taraflarini yazmiyorsunuz bu surum veya oncekiler hepsinde mutlaka buyuk sikintilar mevcut eger hersey stabil ise siz beklemeyin final surumunu hersey stabilmis yalana bak

burda arkadaşımızın yazdıkları da doğru bir de bu sıkıntılı yanları var tam 3 defa niyetlendim 3 farklı beta sürümüne de geçmekten son anda vazgeçtim tam geçecekken sıkıntı çeken arkadaşımızın yorumları vazgeçirdi bu sevdadan :) bu defa cihazımda bada 2.0 yazacak dedim şimdi nasıl geçelim bu yorumu da görünce LAN SAMSUNG NE DİYELİM SANA ADAM AKILLI BİR SÜRÜM ÇIKARDA BETASINDA FUL SÜRÜMÜNDE DİYE AYIRACAK DA DEĞİLİM KİESİ BEKLEYENLERDEN DE DEĞİLİM ML İLE KENDİM YÜKLEMEYE DE RAZIYIM GEÇEMEDİK GİTTİ ŞU SÜRÜME YAAWW

anilimaca

Üye
en çok merak ettiğim şeylerden biri bu konuda hakim biri cevaplayabilir mi ?

Hocam bırak kalsın yükleme sen Kies'i bekle. ML ile o kadar versiyon attım ama bu sonuncuda kurcalaya kurcalaya brick ettim telefonu =) Açılmıyor, download mode a da geçmiyor. Kies' e gelince geçersiniz. Bu yazılım derdine çektiğimiz çilelere bak. Bileydim alırdım bi iphone4

ahmetcans

Üye
Arkadasim istanbuldaysan taksime gel telefonumu al istedigin kadar kurcala sen beceremiyorsan ben napiyim gayet stabil iste ama surdaki olayi anlamiyorsun beta surumler arasinda en stabili su an bu kullanmak daha rahat yahu her seye neden muhalefet olunur ki beta surum isteyen gecer nedir bu kan kusuyorsunuz yahu relax satin teli baska bisi alin ne kadar onyargili hic bi sekilde memnun olmayan insanlarsiniz bu surum kullanilabilinecek kadar rahatvfakat eksikleri var cunki BETA BETA BETA BETA

• Beğen
Tepkiler: Psklgmrtc88
erem.qns

erem.qns

Üye
bende getiryim bnmkinide bak :D
bnde son betayı kullanıyorum gayet stabil

Üst Alt