AZİZ YILDIRIM ÇILDIRDI: PARALI KÖPEKLER!

Sponsorlu Bağlantılar

-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
AZİZ YILDIRIM ÇILDIRDI: PARALI KÖPEKLER!

Aziz Yıldırım'a Alex tepkisi geldi, Alex de Souza tezahüratlarına çıldıran Aziz Yıldırım: "Terbiyesizlik etmeyin, ayıp, sizi bu stada bir daha sokmam. Paralı köpekler" dedi..

AJANSSPOR
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Kızdırmayın başkanı :no:

-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
fenerbahçenin yapacağı şampiyonluk kutlaması en fazla böyle olur işte.

Köpekleri bağlamışam diye çaldırırken kendi taraftarından bahsediyormuş meğersem :D

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye
Kendi paralı köpeklerine de hakaret değil mi bu?

• Beğen
Tepkiler: -India-
-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
fenerbahçe kanaryadan köpeğe mi geçiyor yoksa. bir köpekleri bağlamışam diyor, bir paralı köpekler diyorlar, sahaya köpek getirmişler hayırdır?

• Beğen
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Aziz Yıldırım sonuna kadar haklıdır .
Bir kez daha takdir ettim kendisi . Az bile söylemiş ...

Sahaya 24 tane futbolcu çıkmış , ligi açık ara şampiyon tamamlamış , müthiş emek vermişler ve sen çıkmışsın Alex diye bağırıyorsun . Oraya çıkan futbolculara yapılan saygısızlıktır .
Futbolculara saygısızlık yaparsan , orayı proveke etmeye çalışılırsa , orada dur demesini biliriz .
Alex , 2 sene büyük başarılar kazandırarak , Türk futbol tarihine gelmiş geçmiş en iyi yabancı olarak ismini tarihe yazdırarak , İnsanların büyük takdirini kazanarak , iyi ya da kötü ayrılarak , parasını da alarak gitti ...

Alex devri 2 sene önce bitmiştir . Halen Alex diye bağırmak , özellikle de kutlamalar da bunu yaparak , ortam germek kimsenin haddi değildir . Böyle insanları Fenerbahçeli asla kabul etmem .

Helal olsun Aziz Başkan . Yürekten kutluyorum seni ...

• Beğen
Tepkiler: mehsevim ve Oğuzhan
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Ben anlamıyorum seni India'cığım. Yani nedir bu hazımsızlık? Bak hakaret etme amacım yok ciddi soruyorum. Niye hep bir karalama, kötüleme çabasındasın. Abi bir şey söylemesen olmuyor mu? Ben geçtiğimiz iki sene Galatasaray şampiyon olunca söyledim, "Hakettiler, tebrikler. İnşallah seneye Fenerbahçe şampiyon olur." dedim. Sen de aynısını söylesen ne olur? Bu sene Fenerbahçe iyiydi desen, bu sene olmadı ama inşallah seneye biz şampiyon oluruz desen olmaz mı? Burada başkalarını sinirlendirmenin ne anlamı var? Kanaryadan köpeğe mi geçtiler falan?
Bu ülkede futbol tatlı bir çekişme olduğunda güzeldir. Ama karalamalar, küçümsemeler başlayınca güzel bir yanı nasıl kalır futbolun?
Biraz düşün bence bunları. ;)

• Beğen
Tepkiler: Ccihat67, mehsevim ve DiaBLoS
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Adamsın Oğuzhan...
Bu kadar güzel özetlenir...

Ağzına yüreğine sağlık...

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
aynı saygıyı karşı taraf göstermedikten sonra kendin çalıp kendin oynamış gibi oluyorsun. öyle de bir anlamı kalmıyor hani, ben tarafsız olacağım ee sonuçta her maç sonunda biri gelip Galatasaray maçı hakemle kazandı, şu oyuncuyu ayarttı diyecek. tartışma çıkaracak veya ortamı bilerek gerecek vs. vs. acaba yanlış olan tek şey ben miyim ??tebrik ederiz ama fenerbahçenin şampiyonluğu hak ettğini düşünmüyorum. bizim bu sezonki beceriksizliğimiz bir yana, yerdeki rakip oyuncusunu tekmeleye tekmeleye maçlar kazandı fenerbahçe

• Beğen
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
aynı saygıyı karşı taraf göstermedikten sonra kendin çalıp kendin oynamış gibi oluyorsun. öyle de bir anlamı kalmıyor hani, ben tarafsız olacağım ee sonuçta her maç sonunda biri gelip Galatasaray maçı hakemle kazandı, şu oyuncuyu ayarttı diyecek. tartışma çıkaracak veya ortamı bilerek gerecek vs. vs. acaba yanlış olan tek şey ben miyim ??tebrik ederiz ama fenerbahçenin şampiyonluğu hak ettğini düşünmüyorum. bizim bu sezonki beceriksizliğimiz bir yana, yerdeki rakip oyuncusunu tekmeleye tekmeleye maçlar kazandı fenerbahçe

Akşam aksam harbiden iyi güldüm. :ehe
İyi ki varsın vallahi. :D

-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
verecek cevap olmayınca böyle tepkiler olabiliyor ama genelde yaş muhabbetine vuruluyor iş.
neyse iyi akşamlar, inşallah hayatınız da güle güle geçer

• Beğen
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Fenerbahçe nin şampiyonluğu hak ettiğini futboldan anlayan, art niyetli olmayan insanlar zaten kabul ediyor...
O yüzden sıkıntı yok. :)

Sana bir soru o zaman: Şampiyonluğu kim hak etti?

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Hala sacmaliklarini savunmaya devam etmen cahillikten baska bir sey degil. Umarim bir gun bu yaptiklarinin buyuk bir hata oldugunu anlarsin. Bize boyle yapiyorsun hadi seni tanimiyoruz, kirilmiyoruz. Peki ya baska takim tutan arkadaslarin? Onlari da kiriyorsundur eminim. Bu arada onceki sezonlara bak yavrum istersen. Fenerbahce beceriksiz degil miydi gor.

• Beğen
Tepkiler: DiaBLoS
Invoke

Invoke

Üye
Haklı.

messevim

messevim

Üye
Senin bu mesajınla artık futboldan ne kadar anladığını anlamış durumdayım. Benim 10 yaşımda ki kardeşim bile futbol konusunnda senin yaptığın şu yorummdan daha iyi yorum yapabilir. Ofsaytın ne olduğunu yeni öğrenmiş kızlar gibisin...

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan ve DiaBLoS
said32

said32

Üye
`` Paralı Köpekler ``çok ağır bir ifade.Haklıyı haksız duruma düşürür benim gözümde , Yakıştıramadım.
Not : Takım tutmam , Bana da bir şey sallamayın :)

• Beğen
-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
yine gerçekler birilerinin işine gelmiyor. + 'yavrum' tarzı şeyler yazılmazsa daha iyi olur herkes için. bir başka arkadaşta gelmiş futboldan anlamıyorsun diyor. anladığımı iddia etmedim zaten ama sizler de şu tavırlarınızdan vazgeçmelisiniz.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Sen bu dusmanca tavrindan vazgecmedigin surece bizim de tavrimiz degismez emin ol.
Dostca yaklastigin gun butun sorunlar bitecek farkinda misin? Bu tartismalar hep senin saygisizliklarindan cikiyor.
Tabi me desem bos sen simdi yine savunacaksin kendini. Bir kendine donup baksan ozelestiri yapsan olmaz degil mi?

-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
Sen bu dusmanca tavrindan vazgecmedigin surece bizim de tavrimiz degismez emin ol.
Dostca yaklastigin gun butun sorunlar bitecek farkinda misin? Bu tartismalar hep senin saygisizliklarindan cikiyor.
Tabi me desem bos sen simdi yine savunacaksin kendini. Bir kendine donup baksan ozelestiri yapsan olmaz degil mi?
şimdiye kadarki yanlışlarım için kusura bakmayın. bir deneyelim bakalım dostça yaklaşınca düzelecek mi

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Tansiyonu biraz yüksek gördüm gençler hayırdır:polis: