Az önce 15 kişi arkadaşla bana saldırdı

Sponsorlu Bağlantılar

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Az önce 15 kişi arkadaşla bana saldırdı
Kız meselesi vardı internet kafedeydik gta 4 oynuyorduk. Çocuk geldi tuttu arkadaşı götürdü bende yanında gittim. Arkadaşla konuştular sen ayrıldığın halde niye kıza mesaj atıyorsun diye. Çocuk bütün mahallenin Kürtlerini toplamış 15 20 kişi vardı. Bunlar konuşurken arkadan biri arkadaşıma tokat attı. bu tabi bir şey yapamadı, sonra biri daha vurdu bu eğildi tekme yumruk atmaya başladılar. Tabi ben ne yapacağım arkadaşımı tutup çekerken bitanesi kafamın yanına vurdu. Bi çocuk aradan geldi, sağlamdı, bana sen ne karışıyorsun gel benle şöyle diyor üzerime geliyor. hadi tek olsa çocuk dalardım dayak yiyeceğimi anlasam bile ama 15 20 kişiler. Ben geri gittim çocuk üzerime gelirken bi kafa attı burnuma. Valla hiç acı filan hissetmedim, nasıl kafa attı onu bile bilmiyorum hangi ara, ışık hızı gibi geldi bana yada beynim sarsıldı o yüzden hatırlamıyorum :D tekrar ortalık sakinleşti tekrar konuşmaya başladılar benim burnumdan bi soğukluk geliyor baya kanadı elimle tuttum elim kan oldu. Sonra bir daha yapma gibisinden konuştular. Ben aralarından birinden peçete istedim yoktu, çıkartıp 5 tl verdi biri. Camiye gittik yüzümüzü yıkadık arkadaşın yanağında yumruk izi vardı. Neyseki bende bir şey yoktu. Vallaha güldüm kavgadan sonra dayak yemek te güzel hismiş :D

0MG90

0MG90

Üye
Garip

MaxipmaN

Üye
eğer gerçekten sevmediysen unut gitsin başka kız mı yok geçmiş olsun

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Sen de dayak yediğinle kaldın :D Geçmiş olsun kardeşim büyüyünce unutursun :D

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Sen de dayak yediğinle kaldın :D Geçmiş olsun kardeşim büyüyünce unutursun :D
Benim açımdan sorun yok yuzumde motluk filan yok sorun değil yani de, 15 kişi birden 2 kişiye dalmaları adamlık değil. 2 3 kişi olsalar ölümüne dalardım, ama nerde işte

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
biz yaptık öyle kavga :) ama kız meselesi değildi.dik bakma meselesi yüzünden ikiye üç azınlık bizde bi dalmıştık ama varya o dediğin kafayının aynını bende attım burun pert:ehe

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Niye kaçmadınız

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Konuya farklı mecralardan bakan arkadaşlar bir daha bu şekilde bir mesaj yazarsanız gereken yapılır.

7-Site içerisinde siyasi içerikli yazı, siyasi propaganda içeren mesajlar, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret, kişisel hak ve özgürlüklerini zedeleyen, cinsellik içeren, yasaları ihlal eden vb. yazılar yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını ya da üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@
Baydırman

Baydırman

Moderator
geçmiş olsun :D

FK5896

FK5896

Üye
geçmiş olsun kardeş. evet dediğin gibi haksızlık 2 kişiye 15-20 kişi. aslında karate falan bilseydiniz hepsini yapıştırırdınız yere..

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
geçmiş olsun kardeş. evet dediğin gibi haksızlık 2 kişiye 15-20 kişi. aslında karate falan bilseydiniz hepsini yapıştırırdınız yere..
Arkadaş uzak doğu kungfu biliyor ben wing chun biliyorum ama o kadar kişiyi yatırmak için senelerini vermen lazım

Siycey

Siycey

Üye
Aynı durum başıma gelse 2 kafa atıp arkadaşla topuk yapardım zaten 15 kişi geldilerse daire oluşturur ortaya alırlar sizi :bleh:

erdemrmzn

erdemrmzn

Üye
Geçmiş olsun

hsno7

hsno7

Üye
foruma yaş sınırı gelsin liseliler giremesin.

osicik

Üye
toplanalım mı :dayak::catcat::dover::destere::sopa:

:ehe:ehe:ehe

pesimistfidan

pesimistfidan

Üye
Ben varım

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Olaya pozitif bak bence. Bedavadan 5 lira kazanmışsın. Polyanna mode : on ;)