Uygulama aynı uygulamayı farklı kurma

Sponsorlu Bağlantılar

1tebessum

1tebessum

Üye
    Konu Sahibi
aynı uygulamayı farklı kurma
merhaba arkadaşlar öncelikle konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum yanlışsa k.bakmayın sorum şu androidde aynı uygulamayı ayrı bi şekilde tekrar kurmak mümkün mü? mesela 2 face hesabım var şu facebook liteyi ayrı bi şekilde tekrar kurabilsem güzel olurdu giriş yap çık derdim olmaz araştırdığım kadarıyla uygulamanın adı klasör dosyası id numarası kısımlarının falan değiştirilmesi lazımmış hangi proğramla yapılır yada lite2 adı vererek orjinalin üstüne yazılmadan kurulacak bi apk düzenleyecek bu işlerden anlayan bi babayiğit var mı?

1tebessum

1tebessum

Üye
    Konu Sahibi
dostum faydalı konu ama lite sürümü değil maalesef bu standart facebook uygulaması cihazda çok yer kaplıyor ram tüketimide fazla yani yoksa ben hem standart uygulamayı kurarak hemde lite kullanarak 2 hesapta oturum açardım zaten.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
dostum faydalı konu ama lite sürümü değil maalesef bu standart facebook uygulaması cihazda çok yer kaplıyor ram tüketimide fazla yani yoksa ben hem standart uygulamayı kurarak hemde lite kullanarak 2 hesapta oturum açardım zaten.

İki tane standart facebook yükleyip kullanabiliyorsunuz.
Standart ve lite ile oluyorsa o şekilde kullanın çünkü istediğin gibi iki tane aynı uygulamayı cihazına yukleyemezsin.

1tebessum

1tebessum

Üye
    Konu Sahibi
1 Uygulama ID numaraya sahiptir. Bu ID
numaranın değiştirilmesi gerekecek.
Değişmezse üstüne kurulur.
2 Aynı zamanda ana çalıştırma dosyasının adı
değişmeli.
3 Kurulum yolu değişmeli.
4 Sistem adı varsa değişmeli.
(biyerden alıntı yaptım)

bunları yapabilecek beceriye sahip biri facebook lite için 2. bi uygulama yapabilir aslında dostum senin paylaşmış olduğun diğer uygulama alıntımı yoksa kendin mi yaptın? benim cihazım galaxy wonder sürümü android 2.3.6 ve senin paylaştığını açmadı paket çözümleme hatası verdi marketteki standart facebook uygulamasıda kasıyor bazen donmalara sebep olabiliyor o yüzden bana ikinci bi lite lazım yapılması imkansız değildir bence zaten boyutuda 1 mb.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
1 Uygulama ID numaraya sahiptir. Bu ID
numaranın değiştirilmesi gerekecek.
Değişmezse üstüne kurulur.
2 Aynı zamanda ana çalıştırma dosyasının adı
değişmeli.
3 Kurulum yolu değişmeli.
4 Sistem adı varsa değişmeli.
(biyerden alıntı yaptım)

bunları yapabilecek beceriye sahip biri facebook lite için 2. bi uygulama yapabilir aslında dostum senin paylaşmış olduğun diğer uygulama alıntımı yoksa kendin mi yaptın? benim cihazım galaxy wonder sürümü android 2.3.6 ve senin paylaştığını açmadı paket çözümleme hatası verdi marketteki standart facebook uygulamasıda kasıyor bazen donmalara sebep olabiliyor o yüzden bana ikinci bi lite lazım yapılması imkansız değildir bence zaten boyutuda 1 mb.

Xda sitesinde konu açabilirsin burada yapabilecek birinin olduğunu sanmıyorum.

bozok_tr

bozok_tr

Üye
LuckyPatcher a son gelen güncellemeyle ben bi kaç pro için yapmıştım seçeneklerde "clone application" kısmı var facebook için denemedim ama bi bak işine yarayabilir.

Üst Alt