Aylık Cepnet Paketi Yeni Abone Alımına Kapandı

Sponsorlu Bağlantılar

yaren_dede

yaren_dede

Üye
*3636# kare yapınca çıkan menüden 3 seçin sonraki menüde ileri (14) deyince aylık cepnet gözüküyor ama şu an ben aboneyim o yüzden olabilir
isterseniz bir deneyin

antigen

Üye
ileri tuşu 14 değil 13 olmuş, aylık cep nette uçmuş...

Kiziltilki1

Kiziltilki1

Üye
arkadaslar vodafone hizmete gectigi tarihte veya cepnetin basladigi tarihte (yildonumu yani mesela 3. Yilimizda diye) supriz bir tarife cikarirmi sizce

punisher123

punisher123

Üye
Benim aylık cepnet paketim vardı,Bugün bitip Yenilenmesi gerekirken bitti ama yenilenmedi,Mesajda gelmedi,Sanırım toptan bitiriyor vodafone cepneti Ha? :(

***Hunter***

Üye
    Konu Sahibi
Benim aylık cepnet paketim vardı,Bugün bitip Yenilenmesi gerekirken bitti ama yenilenmedi,Mesajda gelmedi,Sanırım toptan bitiriyor vodafone cepneti Ha? :(

Yeterli TL niz var mı? Birde online işlem merkezinde aylık cepnet gözüküyor mu gözükmüyorsa iptal olmuştur

punisher123

punisher123

Üye
Yeterli bakiyem var şuan,Ancak Online işlem merkezinde Aylık cepnet Paketi gözükmüyor malesef.. Benim haberim olmadan birden bitiyor,Ne bi msj ne başka bişi ayıp ya :/

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Bakalım arkadaşlar. Eğer cepnet kapanmaya başladıysa demekki yeni paketler geliyor diye düşünüyorum.
Ben bugün numaramı Avea'ya taşıdım ama şahsen vodafone mart ayında yeni paketler çıkaracak diye düşünüyorum. Eğer biraz daha makul paketler çıkarsa geri dönerim vodafone'a yok eğer öyle birşey olmazsa siz gelin Avea'ya :)

klavye13

Üye

Bana da mesaj gelmedi henüz. Heralde cepnetin mevcut üyelerinin de aboneliği bitiriliyor. O zaman avea'nin 1 gb internet=14.5 tl'lik paketi en iyisi gözüküyor. Vodafone'da kalmanın bir anlamı kalmadı artık.

Edit: erken konuşmuşum. Aylık cepnet yenilend. :) :)

eren3546

eren3546

Üye
cepnet yenilendi sınırsıZ internete devam ... Cepnet bitse bile vodafon
şu anda en iyisi

bobmarley46

bobmarley46

Üye
paylasm için tskler

hsyn5228

hsyn5228

Üye
cepnet yenilendi derken?

eren3546

eren3546

Üye
hsyn5228 15:50:38 29.02.2012 cepnet yenilendi derken?

cepnet abone ligim yenilendi yani devam ediyor
Bu da vodafon dan gelen mesaj

telepati

telepati

Üye
Bana da mesaj gelmedi henüz. Heralde cepnetin mevcut üyelerinin de aboneliği bitiriliyor. O zaman avea'nin 1 gb internet=14.5 tl'lik paketi en iyisi gözüküyor. Vodafone'da kalmanın bir anlamı kalmadı artık.

Edit: erken konuşmuşum. Aylık cepnet yenilend. :) :)
.

Vodafone'da mevcut 1gb internet normalde 29TL ancak 18-25 yaş aralığı ve genç tarifelerden kullanan faturalı/faturasız aboneler 14.50'ye alabiliyor. Yada 500mb 9.5

----------Eklendi @ 04:27:47 ---------- Yazıldı @ 04:26:18 ----------

iptal etmeyenler zaten devam eder kullanıma yasal olarak bu hakları var. Yasal olarak kazanılmış haklar tek taraflı alınamaz Normal şartlar altında tabi :D

gölgee_65

gölgee_65

Üye
.

Vodafone'da mevcut 1gb internet normalde 29TL ancak 18-25 yaş aralığı ve genç tarifelerden kullanan faturalı/faturasız aboneler 14.50'ye alabiliyor. Yada 500mb 9.5

----------Eklendi @ 04:27:47 ---------- Yazıldı @ 04:26:18 ----------

iptal etmeyenler zaten devam eder kullanıma yasal olarak bu hakları var. Yasal olarak kazanılmış haklar tek taraflı alınamaz Normal şartlar altında tabi :D

Dediğin gibi normal şartlarda haklar tek taraflı alınamaz yasal olarak, burada haklısın :oke:
Ama unuttuğun ya da dikkatini çekmemiş bir nokta var: Dikkat edersen tüm operatörler bir kampanya ya da tarife çıkarınca mutlaka altta küçük bir not düşer (tüm hakları bize aittir ve istediğimiz zaman kampanyayı değiştirme veya bitirme hakkını saklı tutarız diye :))
yani cepnet ilk çıktığında o paketi alan tüm aboneler aslında şu ibareyi kabul etmiş oluyor.
Ibare şöyle: aylık cepnet paketi kampanyası tüm hakları vodafone'a ait olup kampanyayı istediği zaman değiştirip veya bitirme hakkını saklı tutar :D

phasan

phasan

Üye
iptal etmeyen devam eder

telepati

telepati

Üye

Dediğin gibi normal şartlarda haklar tek taraflı alınamaz yasal olarak, burada haklısın :oke:
Ama unuttuğun ya da dikkatini çekmemiş bir nokta var: Dikkat edersen tüm operatörler bir kampanya ya da tarife çıkarınca mutlaka altta küçük bir not düşer (tüm hakları bize aittir ve istediğimiz zaman kampanyayı değiştirme veya bitirme hakkını saklı tutarız diye :))
yani cepnet ilk çıktığında o paketi alan tüm aboneler aslında şu ibareyi kabul etmiş oluyor.
Ibare şöyle: aylık cepnet paketi kampanyası tüm hakları vodafone'a ait olup kampanyayı istediği zaman değiştirip veya bitirme hakkını saklı tutar :D

Tabi ki değiştirme yada bitirme hakkı var ama geçerli bir sebep sunmalı. BTK(Bilgi Teknolojileri Kurumuna)
Zaten bildiğim kadarıyla BTK almış bu kararı diğer opartörlerin rekabet hakkına aykırı diye. Ne kadar dogru bilmiyorum ama epeyce söylem olmuştu bununla ilgili. Yoksa Vodafone kendiside kullanıcısıda gayet memnun bu aylıkcepnetten :)

ayaz_ll

Üye
ben hala sınırsız kullanmaya devam ediyorum bi sıkıntı yok :)

çomolokko

Üye
iptal eden namerttir ⡒