Aylık Cepnet Paketi Yeni Abone Alımına Kapandı

Sponsorlu Bağlantılar

***Hunter***

Üye
    Konu Sahibi
Aylık Cepnet Paketi Yeni Abone Alımına Kapandı

Aylık Cepnet Paketi 01.11.2011 tarihi itibariyle yeni abone alımına kapanmıştır. Aylık CepNet tarifemiz yerini 10 MB'dan 8 GB'a kadar her türlü İHTİYACA GÖRE YENİ MOBİL İNTERNET PAKETLERİMİZE bıraktı. Yeni paketlerimiz ile, mobil internet keyfini hız sınırı olmadan çıkarabilirsiniz.
Mevcut Aylık Cepnet kullanıcılarımız Cepnet paketlerini iptal etmedikleri sürece kullanmaya devam edebilirler.
Aylık Cepnet paketi iptal edilirse, yeniden alınamaz. Paketi iptal etmek için IPTAL AY yazıp 3636'ya gönderebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: sublieutenant

quad4core

quad4core

Üye
o zaman paketi hiç iptal etmeyecegiz desene

phasan

phasan

Üye
vodafone en iyisini yapıyor kapatsında yeni alıma biraz daha hızlı girelim nete

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Peki yeni bir paket çıkarmıyor mu? en azından 1 gb 9 tl'ye falan versin hız hiç düşmesin bence cepnet'den daha mantıklı olur.

lgkg300

lgkg300

Üye
1 GB ile ne yapabilirsin ki 2 haftada biter :)

• Beğen
Tepkiler: phasan
sublieutenant

sublieutenant

Üye
Bilgi için teşekkürler,

1gb.ı bukadar küçümsemeyin arkadaş :D birazda wifinizden yiyin yahu :D

• Beğen
plajterligi

plajterligi

Üye
İptal ettirmeyiz bizde :ehe

• Beğen
mstf_l

mstf_l

Üye
iptal etmesek bile bi sure sonra kapatirlar eskiden sms tarifem bunun gibi sonlandirilmisti iptal etmedim ama bi sure sonra paket kapatildi

• Beğen
gölgee_65

gölgee_65

Üye
1 GB ile ne yapabilirsin ki 2 haftada biter :)
Yok ben fazla kullanmıyorum aylık cepnet aldığım zamanlar bile kota 550-600 mb doluyordu.şimdi Avea gibi 1 gb interneti hızı düşmeden 9 tl'ye verirse tam benlik olur :)

----------Eklendi @ 14:44:18 ---------- Yazıldı @ 14:41:34 ----------

iptal etmesek bile bi sure sonra kapatirlar eskiden sms tarifem bunun gibi sonlandirilmisti iptal etmedim ama bi sure sonra paket kapatildi
Haklısın! Aynen katiliyorum sana. Yakında cepneti tarih kitaplarında okuruz artık :D

• Beğen
mstf_l

mstf_l

Üye
1 gb 29 mu 19 mu ne el insaf ya illa avea ya gecirecekler adami

• Beğen
gölgee_65

gölgee_65

Üye
1 gb 29 mu 19 mu ne el insaf ya illa avea ya gecirecekler adami
Aynen el insaf yaa! Kardeşim madem cepneti kaldırıyorsun bari diğer paketleri makul bir fiyata sür önümüze biz de kazanalım sen de kazan

• Beğen
S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Arkadaşlar yeni abone alımına kapatılacaktan kasıt eski abonelerin devam edeceği anlamında değildir. Denmek istenen Ekim ayında alınan bir abonelik 30 Günlük olduğundan Kasım ayına sarkacak anlamındadır. Atıyorum 20.10.2011 tarihinde paketi aldınız sizi 1.11.2011 tarihinde paketinizi iptal etmicem paketiniz 20.11.2011 tarihinde bitiricem sonrasında alamayacaksın demek istiyor.

• Beğen
ak42

ak42

Üye
ağa ben bu cepnet e sigara gibi alıstım ne yapacam bilmem fiyat yüksek :-)

• Beğen
gölgee_65

gölgee_65

Üye
ya vodefone iyi sıctı bune böyle
Aynen yaa. Az önce siteden baktım adamlar 500 mb internete 19 tl, 1 gb internete 29 tl fiyat çekmiş yani yuh artık ne yapacak millet bilmiyorum ben de Vodafone internette en ucuzu diye geri dönmeyi düşünüyordum. Ama gel gör ki en pahalı Vodafone oldu :(Şu an Avea 1 gb 9 tl'ye Turkcell ise 1 gb 19 tl'ye veriyor masallah Vodafone Turkcell'i bile geçti.

• Beğen
phasan

phasan

Üye
kimse heveslenmesin en ucuzu aveya diye en ucuzu vodafondu kapnadu aveada yakında kapanır bu türkiyede hiç ama hiç ucuz bir internet olamıyacak

Archonn

Archonn

Üye
An itibariyle beni vodafone'a bağlayan bişey kalmadı :(

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Arkadaşlar birşeyler yapalım tepkimizi ortaya koyalım bari sınırsız olmasa bile sınırlı olanlara adam akıllı bir fiyat bıraksınlar sonuçta biz gençler olmasak kim kullanacak mobil interneti??

middleboy76

middleboy76

Üye
Şimdi bu kampanya bitti ise mevcut kampanyalıların durumu ne olur.Örneğin benim ''Opsiyon yenileneceği tarih__15.11.2011 23:59:59'' bu tarih bittikten sonra durumum ne olur sizce arkadaşlar.Vodafone hakikaten iyice abarttı.fiyat yükseltmemeliydi

***Hunter***

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yeni abone alımına kapatılacaktan kasıt eski abonelerin devam edeceği anlamında değildir. Denmek istenen Ekim ayında alınan bir abonelik 30 Günlük olduğundan Kasım ayına sarkacak anlamındadır. Atıyorum 20.10.2011 tarihinde paketi aldınız sizi 1.11.2011 tarihinde paketinizi iptal etmicem paketiniz 20.11.2011 tarihinde bitiricem sonrasında alamayacaksın demek istiyor.

Hayır eski aboneler paketini iptal etmedikleri sürece her ay yenilenecek iptal edilirse tekrar abone olamayacağız

Kullanım kısmında:
Aylık Cepnet paketi iptal edilirse, yeniden alınamaz. Paketi iptal etmek için IPTAL AY yazıp 3636'ya gönderebilirsiniz.