Aylık Cepnet Paketi Yeni Abone Alımına Kapandı

4747

Üye
Hiç uğraşmicam hemen hattı avea ya taşıcam. 1 gb avea da mantikli geliyo bana

eren3546

Üye
Benim cep net devam ediyor cep net bitse bile vodafona devam
En iyi si suan vodafon

ustalar ben kampanyali tlf aldim 24 ay cepneti var buda cepneti bana 24 ay saglamak zorunda bence iptal edilmesse sorun olmaz yyoksa avea kontorluye gecerim internetsiz akilli tlf akilsiz olur.

Geç avea genç paket e kurtul

Ben eve wifi çektirecem ya ttnetten hem de şu vodem de pahalandı lptal ettirecem

İptal ettirmedim aboneliğim yenilendi hep bu şekilde olursa iyi

aylık cepnet iyi bir kampanya iptal ettirmeyide düşünmüyorum

mursels

Üye
Ne olacak sonuçta türkiye

Arkadaslar ben gunlukcepnet paketini kullanıcam ama vodafone onuda 1 TL yapmıs aveada 1GB 9 TL avea ya gecerim daha iyi

H.TOGAN

Üye

paşam iyi demişsin güzel güzel yazmışsın da senin bu devirde ev geçindirmekten haberin varmı. Benim evim kira başımda 2 çocuk bide hanım etti sana 3 boğaz şimdi senin dediğin gibi eve bi ttnet bağlatmaya kalksam 29 tl. Birde buna minumum 20 tl. Telefon faturası ekle eder sana 49 tl.şimdi bir internet için benim gibi birisinin 50 tl. Ödemesimi mantıklı yoksa 8 tl. mı.........

Haydar

Emekli Yönetici
vay be vodafone bi internetin sınırsız diye seni tercih ettim. Sınır varsa ben yokum

Haydar

Emekli Yönetici

Haklısın katılıyorum

xanax84

Üye
iptale gerek yok çok iyi bir sistem

eren3546

Üye
Cepnet miş sinirimden teli kıracaktim Bu ne arkadaş son 1haftadır internet karınca hızında bağlanıyor doğru düzgün internete giremiyorum download hızı 0 lara düştü çok bağlantı kopuyor bazende internet varken bağlanmiyor yeter walla daha bitmedi bazen de şebeke gidiyor teli kapatmam gerekiyor telefonum samsung galaksi s 1hafta ya hattımı turkcelle taşıyacağım vodafon da

eren3546

Üye
Bu sabah itibari ile cepnet normale döndü download hızı 15kps den aşağı düşmüyor
Rahatladım walla :-) internet siz hyat çekilmiyor :-)

deliahme

Üye
cepnet yakında kapanir heralde buda 3 5 ayı bulur ee indirecemizi hizlica indirmemiz lazim ...hee hee he

Haydar

Emekli Yönetici
doğru

Ben anasını aglatıyom 8-10 gb kullanıyom ayda 8 tl d hızlı da net

Arkadaş cepnet üyeliği hala yapılabiliyor .... Vodafonlulara müjde ! ... Arkadaslar bugün öğrendim Vodafone aylıkcepnet sınırsız geri döndü telefonunuzdan *3636# basıp arayın çıkan menüden 3)tarifeler bölümünegirin en bastaaylıkcepnet yazıyor...... Hadihayırlı olsun. ... Bence bu son fırsatlar millet yapın bence bu sefer en azından aboneliğiniz olsun... Istediğinizde tl yükler kullanırsınız ... Bu arada bazıları hız çok düşük demiş ... Benim tel n70 ve 3g varken ortalama 15 16 kb hız oluyo ... Gece saatlerinde filan 50 yi bile görüyorum bazen ... Üstelik zaten 15 16 kb hız ile nettede dolaşıyorum seri bi şekilde , youtübeden videoda izleniyo takılmadan , tv de izlerken donmada yapmıyo ... Ebudy de sohbettede gecikme olmuyo ... Bilmiyorum ben memnunum yani 2 yıla yakın bi süredirde kullanıyorum ... Bu ayki kota 4 gb yi gördü biraz fazla ngage oyun indirdim galiba bu ay ...