Avkon2 Renkli Pil ve Şebeke Çeşitleri

Sponsorlu Bağlantılar

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
bildiğim kadarıyla temadan yapılıyor. yani tema oluştururken yapılıyo. bende üst tarafları mavi bi tema kullanmıştım. ama avkon2 dosyasında açık olan başka svgler varsa sesiz ikonu gibi rengini ve şeklini de değiştirebilirz bu yöntemle diye düşünüyorum . denemek lazım

doğruya yeşil bi tema yla sanki hepsi yeşil yapılmış gibi hiç aklıma bile gelmedi ha :) elbette saat temaya ait sonuçta walla ben android yeşiline baktım içinde ekstradan sessiz ve gps ikonu var elbette farklı şekilde ve renkte yapılabilir onlar oraları için değişik ikon arayacam ben şunları buldum içinde yer alan svg ler hoş burda 742 yazmamışlar.

Entry15 - antenna
Entry751 - The signal level of the operator
Entry750 - background signal level of the operator
Entry580 - satellites
Entry775 - no sound
Entry746 - Von autonomous battery charge

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar nokia701 için joshlog base patch buldum bi symbianize sitesinden. Sys/BİN içine dll dosyasını kopyaladım. Sonra kullanacağım mif dosyasını e/resource/apps ye kopyaladım. Telefonu kapatıp açtım. Bu sefer değişiklik oldu. 3g batarya ve operoator yazısı hatta ortadaki telefon şimgesi bile kayboldu.. sonra sys/bin içine attığım dosyanın ismini değiştirdim. Restart ladım. Düzeldi.

Ama aynı işlemi sizin verdiğiniz linkteki dll dosyası ile yapınca hiç bişey olmuyo.
Symbianize sitesindeki ile yapıncada hiç bi simge çalışmıyo..
FP1 yüklü bende.. Nasıl çalıştırabilirim bunları ??

walla kardeş 701 fp1 hakkında bilgim yok o konuda yardımcı olamayacam bütün söylenenleri aynen yaptıysan ve olmuyosa başkada bi seçenek yok

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
ya üst bar değişse güzel olur bazı temalarda değişiyor ama özel olarak yapabilsek süper olurdu bir de aşağı çektiğimizde gelen sayfanın arka planını ayarlayabilsek :)

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
bildiğim kadarıyla temadan yapılıyor. yani tema oluştururken yapılıyo. bende üst tarafları mavi bi tema kullanmıştım. ama avkon2 dosyasında açık olan başka svgler varsa sesiz ikonu gibi rengini ve şeklini de değiştirebilirz bu yöntemle diye düşünüyorum . denemek lazım

bi tane yaptım olmadı :) ama sinyal sessiz falan normal renkli png ikon denedim onları svg ye dönüştürdüm karman çorman bişey oldu :) sanırım sadece renklerle oynayabilecez onunda bi anlamı yok ki rengini değiştirmek şekilleri değiştirebilsek çok güzel olurdu yaa harika ikonlar bulmuştum aynen gösterseydi keşke işe yaramadı olmazsa renk isteği olanlardan istek alıp o renklerde çıkarayım :)

- - - Eklendi - - -

ya üst bar değişse güzel olur bazı temalarda değişiyor ama özel olarak yapabilsek süper olurdu bir de aşağı çektiğimizde gelen sayfanın arka planını ayarlayabilsek :)

hala öle bi mod yapmadılar kesinlikle güzel olurdu keşke bu işlerden anlayanlar bildirim çubuğu içinde mod yapsalar.

Violonist

Üye

bi tane yaptım olmadı :) ama sinyal sessiz falan normal renkli png ikon denedim onları svg ye dönüştürdüm karman çorman bişey oldu :) sanırım sadece renklerle oynayabilecez onunda bi anlamı yok ki rengini değiştirmek şekilleri değiştirebilsek çok güzel olurdu yaa harika ikonlar bulmuştum aynen gösterseydi keşke işe yaramadı olmazsa renk isteği olanlardan istek alıp o renklerde çıkarayım :)

- - - Eklendi - - -

hala öle bi mod yapmadılar kesinlikle güzel olurdu keşke bu işlerden anlayanlar bildirim çubuğu içinde mod yapsalar.

olsun renkleri değiştirebildiysen bi şeyler yapmışsın yinede. ben kilit ekranında çıkan saatle oynadım saati değiştirdim ama akrep yelkovan onlara dokunamadım. Bi püf noktası var ama işte bulamıyoruz.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

- - - Eklendi - - -

çok iyi olurdu aslında bunlara göre prolar yapılabilir çok gereksiz uygulamalar yapılıyor bazen böyle şeyler çıksa keşke :)

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
olsun renkleri değiştirebildiysen bi şeyler yapmışsın yinede. ben kilit ekranında çıkan saatle oynadım saati değiştirdim ama akrep yelkovan onlara dokunamadım. Bi püf noktası var ama işte bulamıyoruz.

aynen hadi ben acemiyim sendemi öle :) anlayamadığım pili dik yaptım pilin dışınıda şarjdaykende yani hepsini dik yaptım ama yarı dik yarı yatay bişey çıktı ortaya onu çözemedim :)

sLeepLe

sLeepLe

Üye
tema saat rengini falan değiştiriyo diye biliyodum ama operatör isminin rengini değiştirdiğini bilmiyodum ICS gibi bi tema vardı onun saat rengi maviydi burdaki renklerden android mavisiyle aynı mesala o 2sinide kullanırsak komple mavi olur :)

- - - Eklendi - - -

​ben geriden geldim ya herkes olaya dalmış :)

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
op ismide temayla alakalı oda ekranda yazan bi yazı temada bütün yazı renklerini görebiliyorum mesela ve değiştirebiliyorum ama biraz karışık isimler çok farklı hangi renk nereyi temsil ediyo onu çözmek lazım önce.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
op ismide temayla alakalı oda ekranda yazan bi yazı temada bütün yazı renklerini görebiliyorum mesela ve değiştirebiliyorum ama biraz karışık isimler çok farklı hangi renk nereyi temsil ediyo onu çözmek lazım önce.

ben tema yapmayla uğraşmıyorum beğendiğim olursa yüklüyorum valla çok karışık işler :) bi ikonları değitiştirebiliyorum :)

polluxea♪

polluxea♪

Üye
ya hocam konu cok güzel öncelikle cok tesekkür ederim..yanlız bn yapamadm bunu ya uyguluycagmz mod anlatmı nerde acaba ben bi konuya baktm z'den e'ye kopyala diyo ama z hafızasnı göremiyorm :hmmm bana bi yardımcı olursan cok sevinirm hocam

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
ya hocam konu cok güzel öncelikle cok tesekkür ederim..yanlız bn yapamadm bunu ya uyguluycagmz mod anlatmı nerde acaba ben bi konuya baktm z'den e'ye kopyala diyo ama z hafızasnı göremiyorm :hmmm bana bi yardımcı olursan cok sevinirm hocam

z'yi göremezsin dostum x-plore programı ile yapacaksın

• Beğen
Tepkiler: polluxea♪
polluxea♪

polluxea♪

Üye
kardes x plore'da görmüyo..

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
teşekkürler arkadaşım

polluxea♪

polluxea♪

Üye
hocam x plore hangi versiyon kullanyosn acaba ? varsa bi link verebilirmsn

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
versiyondan değil dostum ayarlara dili türkçe yap sonrada orda gizli dosyaları göster rom ram diskleri sistem klasörlerini göster diye seçenekler var onları aktif yap tik koy yani tamamdır görünür

• Beğen
Tepkiler: polluxea♪
polluxea♪

polluxea♪

Üye
tmm hocam tesekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
polluxea♪

polluxea♪

Üye
her denileni yaptm yok olmuyo :(

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
joslogmuydu neydi öyle birşey vardı onu kurdunmu ?

Üst Alt