[ARŞİV] Avkon2 Collection Share By ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
konuyu eklenmesi gerekenler var @ShadesOfBLUE :)
farkındayım abi konuyu açtıktan sonra üstünden 45-50 avkon geçtide pek ilgilenemedim, yapıcamda acelesi yok dersen biraz erteleyebilirmiyiz ?

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
farkındayım abi konuyu açtıktan sonra üstünden 45-50 avkon geçtide pek ilgilenemedim, yapıcamda acelesi yok dersen biraz erteleyebilirmiyiz ?
tabiki acelesi yok :) sen hazır olduğun zaman eklersin sadece farkında olmana sevindim :)

- S.O.U.L.F.L.Y -

- S.O.U.L.F.L.Y -

Üye
güncelleme gelmiyomu

veysea

veysea

Üye
sadece pil kısmına Diyarbakır bayraklı olanı yapabilir misin istek üzerine yapıyorsan eğer,tşkler...

eren3271

eren3271

Moderator
Çok :tşk:

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt