aveaya gectım

Sponsorlu Bağlantılar

ilo53

ilo53

Üye
    Konu Sahibi
aveaya gectım
avea gecmek ıcın bas vurdum acaba ne zaman gecerım bırde tasıma hedıyesı olarak ne vardırr

Soickan

Üye
geçtin artık kalitesine bakarak turkcell e geri dönersin en yakın zamanda.

hayırlı olsun...

morfrap

morfrap

Üye
Benimki 1 hafta oldu. Daha cewap gelmedi. 4 gözle bekliyom.

degerli43

degerli43

Üye
benimki 15 günde geçti. geçince 100 kontör yüklerseniz 2 ay boyunca toplam 600 dk heryone konuşma süresi geliyor. 60 günde kullanacağınız 5 mb lık internet paketi geliyor. ayrıca 20 kontör veriyorlar(diğer hatta kont olmasa bile:D)

morfrap

morfrap

Üye
Ya ne kadar pintiymiş bu avea:) Türkcell herşey weriyodu. Bana mesaj geldi yarın 7:05 te avealıyım. Neyse watana millete hayırlı olsun:). Bu arada, bana 7. Gün geldi mesaj. 8. Gün geçiş yapılacak.

Ersclk

Üye
bende turkcell den aveaya geçtim ama pişman oldum tekrar turkcell e geçiyorum kısa süre içinde.. aveada fatura 36 tl gelicek diyolar fatura 67 tl geliyo fatura 20 tl gelicek diyolar fatura 47 tl geliyo bunun adı dolandırmak değilde nedir en kısa zamanda turkcell e geçiyorum hiç değilse adamlar şu fatura gelicek dediği zaman o fatura geliyo fazlası değil turkcell in dürüstlüğü yeter.

degerli43

degerli43

Üye
ayrıca 2 ay boyunca avea muzikindir servisi de ücretsiz:oke:

ilo53

ilo53

Üye
    Konu Sahibi
5mb le ne yapabılırım

trakyali1986

Üye
turkceli bukaar övmeyin beş para etmez hiç bir şeye yaramaz bir operatör hiç hayrını görmedim yani övülecek hiç birşey şeyi yok avea canavar gibi çekiyor ve 5bin sms i ile efendim aran kazan ile birsürü kampyanyası var

angel83

angel83

Üye
numara değiştireceğinize keşke direkt hat alsaydınız sorun çıkıyo değişen numaralarda

eemir99

eemir99

Üye
turkceli bukaar övmeyin beş para etmez hiç bir şeye yaramaz bir operatör hiç hayrını görmedim yani övülecek hiç birşey şeyi yok avea canavar gibi çekiyor ve 5bin sms i ile efendim aran kazan ile birsürü kampyanyası var
akıllı kardeşim benim o türkcell hiç bir kampanya vermior bizde onun için türkcelliyiz demi türkcele gir ve gör kampanyaları

Sweety_G

Sweety_G

Üye
aveamdan memnunummm sizde geliiinn =)

metboy38

metboy38

Üye
türkcell yaramaz kardes zengin işi o biz gariban adam avea kullanır hesaplı bence avea ile konustugumu hicbi hatla konusmadım ne telsin ne türkcell avea kullanmayan cep bosa kullanıyor konusmadık sürece

Üst Alt