Aveadan 35 Kontöre 60 dk.Heryöne Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

miroglu_emin

Üye
    Konu Sahibi
Aveadan 35 Kontöre 60 dk.Heryöne Kampanyası
Merhabalar eskiden 35 kontöre heryöne bir saat kazanıyorduk acaba ne yazıp da kaça gönderiyorduk ve bu kampanya hakkında bir bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim sitede birtürlü bulamadım sms ile teşekkürler cevap bekliyorum

kanka5000

kanka5000

Üye
60 yaz 1100 a gonder eger secılmıs bır avea kullanıcısıysan gelır yoksa ara musterı hızmetlerını ben hattımı voda ya tasıcam de hemen senı secılmıs insan yapıyorlar tecrubeyle sabıt:)

darülmendep

darülmendep

Üye
Tamam üstad bi deneyeyim ben

miroglu_emin

Üye
    Konu Sahibi
tmm deneyim bi saol

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
60 yaz 1100 a gonder eger secılmıs bır avea kullanıcısıysan gelır yoksa ara musterı hızmetlerını ben hattımı voda ya tasıcam de hemen senı secılmıs insan yapıyorlar tecrubeyle sabıt:)

hehe tecrübeyle sabit güzel yaklaşım olmuş

avea işte ne yapsa yeridir doktora götürsen uğraşmayın kendi haline bırakın der.

bu arada müşteri hizmetlerinede ulaşmak ayrı dert.

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
deneyen var mı varsa yazsın lütfen

bende düşünüyorum :=)

solla

Üye
ya kardesler bu tarıfede nasıl oluyo sadece 30 dk mı yoksa hergun 30 dk mı anlamadım.ayrıca bu paso tarıfesınde ıkı tarafında 10 dk sı 1 kntre konusabılmesı ıcın ıkı tarafında paso tarıfelımı olması gereklı.çok abuk sabuk bi hat oldu bu avea.bırakıp turkcell alcam valla

egitimsart

Üye
93 tl fatura geldi aveada. kamu tarifesi kullanıyorum. lanet olsun boyle yalancılığa. tarife aşımında uçuyor fiyatlar

kanka5000

kanka5000

Üye
sende tarifeni aşmıcan. yada aşıcanı tahmin ediyorsan ona göre tarife alıcan aveada yoksa sonu hep hüsran

SeRKaNCa16

Üye
paylasım ıcın tesekkurler

interwap

Üye
Geçerlilik süresi ne kadar ?

SeRKaNCa16

Üye
ben gs mobıllıyım 35kontöre dakıka alamıyorum kötu yanı bır taraftan :)

htackin

Üye
35 değil 45 kontör olmasın aynı mesajı banada yolluyor avea çünkü...

TRANSGRESSOR

TRANSGRESSOR

Üye
ya benim numara 0555 le başlıyo hat baya eski hiç bir kampanyadan yararlanamıyom bi yarım :(

Cyw0

Üye
teşekkürler....

Üst Alt