AVEA yalancı!!!3G tüm illerde uyguluyoruz dediler...ama sadece 16 ilde var

Sponsorlu Bağlantılar

mustafa

mustafa

Üye
bana mesaj geliyor 3g ye geçin diye kayıt oldum ama sivasta 3g yok :D aynen maç skorlarında olduğu gibi 3g de de aynı saçmalık. kontörü her ilde aynı fiyata satmayı biliyorlar ama her ilde aynı hizmeti vermiyorlar. bu ne yaman çelişkidir ey avea :D

salih3466

salih3466

Üye
haklısın ben yozgatta oturuyorum kayseriye gidince çekio ama yozgata gelince nie ise çekmio en iii si vo...... heryerde çekio

hkn.cn

hkn.cn

Üye
3g ilde olsa bile bazı bölgelerde yok.Ankaradayım ama bizim okul şehir dışında 3G calışmıyor :)

despot_5142

Üye
eed dogru arkadaaslar ben cankırıda oturuyorum ve avea kullanıcısıyım burda 3g yoq

mustafa

mustafa

Üye
avea'nın ucuz diye adı çıktı o yüzden herkes kullanıyor. ama turkcell'in avantajlarını araştıran yok hiç. nedendir bilinmez öğrencilerin gözünde avea sempatisi var. bu arada yakında 5000 sms i 44 kontöre alacakmışız :D hizmet yok ama fiyat artışı çok :D

yusufucan

yusufucan

Üye
Sadece Avea'nın değil Tüm operatörlerin aynı

judger90

Üye
çok kazık avea ben vodafone a geçmeyi düşünüyorum

--------------- Ekleme ---------------

herkese de öneririm aveadan kaçın nereye giderseniz gidin :)

xxman_058

xxman_058

Üye
ben burdan bilgilendirme yapayım konuyu açan arkadaş doğru söylüyor sadece 16 ilde 3g hizmeti var bunun en büyük kanıtıda 4441500 isteyen arar sorar çünkü ben öle yaptım bazı arkadaşlar konuyu açan arkadaşla dalga geçmişler

Melik80

Melik80

Üye
Türkiye'deki Büyükşehir Belediyesi Olan İllerde Var.. :D

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
avea kullanıyorum sivasta 3 g çekti avea da sorun yok telefonunuz çekmeyebilir.. telefon : N95 8GB

surocan

Üye
bu gidişle bende hatı değişecem. 3g aldım var dendi sonra malesef burda olmuyormuş dendi. olan bize oluyor yanii.

Safa65

Üye
Arkadaşlar Ben Vanda Yaşıyorum...Babamın Telefonu 3G'li 3G'ye Üye Oldu Avealı Ama Avea Kapsamında 3G Yok.....Abimde Avealı 3Gli Telefonu Vanda Telefonda 3G yok ama Kayseride Otobüste 1 Müddet sonra 3G Kapsamı Geliyor...Yani Vandada Avea 3G Yok

'Davut

'Davut

Üye
Avea alırsanız olaçağı'da bu

yagizbogac

yagizbogac

Üye
avea zaten c tipi lisans aldı 81 ilde aynı anda dediler ben ığdırdayım burada yok ama öğrenci olduğum için kullanıyorum 5000 sms hakkı var ve her arkadaşım aveada yoksa durmazdım sordum dediler yılbaşından sonra geçecek ama bakacaz artık fakat avea 3g konusunda vasat..

BktsBcr

BktsBcr

Üye
turkcell* den başkası işe yaramıyor yaa

turkon

turkon

Üye
ya avea edge ile net açığını kapatsada görüntülü konuşmadada rakiplerinden önde olacak merak etmiyorum artık her operatör daha tam degil. olamazlarda. bana avea böyle diger operatorlerden kotu dedilerdi valla simdi hizmet alıyorum öbür operatörlerden daha süper AVEA.:sarıl:

binaryy

Üye
ya avea 3g yi bıraksın önce şebeke problemini çözsün.
avea daha doğru dürüst çekmiyor bile bide 3g ile çekicek nerdeee
.avea argesini 3g üzerinde değilde . şebeke çekim problemleri üzerine kursunlar

Diavolo16

Üye
ben bursa yıldırımda oturuyorum turkcell hattımda var aveamda evimde çekiyor nilüfer ilçesine gittiğimde ikiside 3g yi çekmiyor eminim vodafone da çekmiyordur yani anlayacağınız bunların hepsi aynı...

ap4che

ap4che

Üye
kırşehirde de avea 3g çekmiyor o yüzden turkcell e geçtim adam akıllı kampanyaları yok bence çok kazıkçı o yüzden vodafone geçtim 3g en başarılı turkcell kırşehirde de ama öğrenci için bir hat değil turkcell vodafone ile devam ediyorum

tino

Üye
vanda yok mesala

Üst Alt