avea Mobil ödeme

Sponsorlu Bağlantılar

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
    Konu Sahibi
avea Mobil ödeme

Arkadaşlar mobil ödemeye kayıt olduk ama play storeda görünmüyor mobil.ödeme nasıl aktif edebilirim?

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
gmail adresini sil telefondan tekrar eklerken son adımda çıkıyor ordan seç aktif olur o zaman :oke:

edit : sanırım most wanted almaya çalışıyorsun oyun forumda var ayrıca PC deki gibi değil daha çok asphalt 8 tarzı sürekli yarış oyunu serbest dünya yok yani bilgin olsun ;) ( Need for Speed™ Most Wanted v1.3.68 - MaxiCep )
edit : Avea nın bedava 20 TL lik uygulama hediyesi olayından yararlanmaya çalışıyorsan 8 Ekim'de son buldu o kampanya

sohbetx

Üye
mobil ödemelerden uzak durun bence

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Bende cihazınız uygun değil hatası veriyor ne yapmam lazım

Sarangni

Sarangni

Üye

Dolandırıcılıkta kullanılıyor. Örnekleyecek olursam. Facebook çok iyi tanıdığın birisinin hesabını ele geçiriyor. Sonra sana yazıyor işte benim elimde bir hediye çeki var hattın faturalı ise şu numara bir mesaj at diyorlar. Hattın faturalı ve mobil ödeme aktif ise mesajı attığın an 70-100 TL arasında bir ücret hattınızdan çekiliyor. Tabi siz de o kişinin hesabının çalındığını o an anlamadığını için geçmiş gitmiş oluyor.

Ben de hem Kredi Kartı hem AveA Mobil Ödeme aktifti ama şöyle bir sorun ile karşılaştım. Kredi Kartı ile aldığım uygulamalar AveA Mobil Ödemeyi aktif ettiğim için görünmüyor ve o uygulamaları indirmek istediğimde inmiyor. Onun için AveA Mobil Ödemeyi iptal ettim Kredi Kartı ile devam ediyorum.

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
    Konu Sahibi
gmail adresini sil telefondan tekrar eklerken son adımda çıkıyor ordan seç aktif olur o zaman :oke:

edit : sanırım most wanted almaya çalışıyorsun oyun forumda var ayrıca PC deki gibi değil daha çok asphalt 8 tarzı sürekli yarış oyunu serbest dünya yok yani bilgin olsun ;) ( Need for Speed™ Most Wanted v1.3.68 - MaxiCep )
edit : Avea nın bedava 20 TL lik uygulama hediyesi olayından yararlanmaya çalışıyorsan 8 Ekim'de son buldu o kampanya
Dediklerinin hepsini biliyorum hocam da orjinal bulunsun diye düşündüm

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
    Konu Sahibi
Dolandırıcılıkta kullanılıyor. Örnekleyecek olursam. Facebook çok iyi tanıdığın birisinin hesabını ele geçiriyor. Sonra sana yazıyor işte benim elimde bir hediye çeki var hattın faturalı ise şu numara bir mesaj at diyorlar. Hattın faturalı ve mobil ödeme aktif ise mesajı attığın an 70-100 TL arasında bir ücret hattınızdan çekiliyor. Tabi siz de o kişinin hesabının çalındığını o an anlamadığını için geçmiş gitmiş oluyor.

Ben de hem Kredi Kartı hem AveA Mobil Ödeme aktifti ama şöyle bir sorun ile karşılaştım. Kredi Kartı ile aldığım uygulamalar AveA Mobil Ödemeyi aktif ettiğim için görünmüyor ve o uygulamaları indirmek istediğimde inmiyor. Onun için AveA Mobil Ödemeyi iptal ettim Kredi Kartı ile devam ediyorum.
Benim hatta aktif iptal mi edeyim hocam?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Benim ki faturasız
Yani max kayıp içindeki tl kadar mı olur

Sarangni

Sarangni

Üye
Benim hatta aktif iptal mi edeyim hocam?

Kullanmayacaksanız durmasının bir anlamı yok ama iptal etmeyecekseniz de aklınızın bir köşesinde böyle bir durumun varlığı bulunsun. Bizzat yaşadım babamın başına geldiği için yukarıda ki örneği yazdım. Bizden bir şey koparamadılar orası ayrı ama internet üzerinde bu konuda çok sayıda şikayet yazan içerik mevcut.

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
    Konu Sahibi
Benimki xe faturasız

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
    Konu Sahibi
Play storeda birkaç oyun alırım

Sarangni

Sarangni

Üye
Play storeda birkaç oyun alırım

Play Store de sıkıntı çıkmaz. Zaten bu dolandırıcılık yöntemi Facebook üzerinden yaygın kullanılan bir yöntem. Play Store de güvenliğini zaten orası sağlıyor ve senin bilgin dışında bir işlem yapamazlar.

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
    Konu Sahibi
Play Store de sıkıntı çıkmaz. Zaten bu dolandırıcılık yöntemi Facebook üzerinden yaygın kullanılan bir yöntem. Play Store de güvenliğini zaten orası sağlıyor ve senin bilgin dışında bir işlem yapamazlar.
Play store ve Spotify belki
Güvenilir yerlerden yaparım hocam

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Bende aktif iki defa kullandım da avea mobil ödemeyi hatta ilk alışverişimde avea tutarı hediye etti :D

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
    Konu Sahibi
Gmail sildim geri yükledim olmadı

Üst Alt