Avea İntouch 2 Root ve Rom sürüm yükseltme (ZTE Blade 3)

Sponsorlu Bağlantılar

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
tamam anladım ki bu telefona rom yükledikten sonra telefon hafızasını unutacan :/ teşekkür ederim yardımınız için
Aynen bazi telefonlarda telefon hafizasi iki sekilde oluyor onlarda dedigini yapabiliyorsun ancak bu telefonda olmuyor

mert-27

Üye
ben telefonuma rom atacaktım temiz kurulum yapayım derken telefonun hali hazırdaki romunu sildim şimdi sadece telefon acılıyor ve avea logosundan sonra siyah bir ekran geliyor ama telefonu orjinal recover modda acılıyor sd cartı görüyorum ama oradandan rom kuramıyorum lütfen bana yardım edin

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
ben telefonuma rom atacaktım temiz kurulum yapayım derken telefonun hali hazırdaki romunu sildim şimdi sadece telefon acılıyor ve avea logosundan sonra siyah bir ekran geliyor ama telefonu orjinal recover modda acılıyor sd cartı görüyorum ama oradandan rom kuramıyorum lütfen bana yardım edin
Kardeşim yanlış kurulum yapmışsın sanırım. Forumda bir çok Avea inTouch 2 romu paylaştım anlatımı ile birlikte.

Orjinal üzerinde gelen romu kurmak istersen (Android 4.0.4);
LİNK: Huawei U8230 - Avea Intocuh 2 Stock Firmware (orjinal Rom)

Şu an kendiminde kullandığım en son sürümü kullanmak istersen (CM 11 Android 4.4.2);
LİNK: Avea inTouch ZTE Blade - Avea intouch 2 cyanogenmod 11 (android 4.4.2) rom

Burda ki anlatımlardakini uygula ister CWM menüsünden SD Cardını usb ile bilgisayara bağla istersen kartı çıkarıp kart okuyucu ile falan bilgisayarına bağla ve konularda ki 2 adet dosyayı indirip kartının ana dizinini at. Sonrada anlatımda olduğu şekilde kurulum yap.

mert-27

Üye
Kardeşim yanlış kurulum yapmışsın sanırım. Forumda bir çok Avea inTouch 2 romu paylaştım anlatımı ile birlikte.

Orjinal üzerinde gelen romu kurmak istersen (Android 4.0.4);
LİNK: Huawei U8230 - Avea Intocuh 2 Stock Firmware (orjinal Rom)

Şu an kendiminde kullandığım en son sürümü kullanmak istersen (CM 11 Android 4.4.2);
LİNK: Avea inTouch ZTE Blade - Avea intouch 2 cyanogenmod 11 (android 4.4.2) rom

Burda ki anlatımlardakini uygula ister CWM menüsünden SD Cardını usb ile bilgisayara bağla istersen kartı çıkarıp kart okuyucu ile falan bilgisayarına bağla ve konularda ki 2 adet dosyayı indirip kartının ana dizinini at. Sonrada anlatımda olduğu şekilde kurulum yap.
Sorunum telefonu cwm moda alamiyorum sadece ses acma tusu ve power tusu ile recover moda aliyorum oradanda sd karti goruyorum tum rom lari denedim yariya kadar geliyor yuklenemedi diyor cwm moda ala bilsem yuklerim zati

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Sorunum telefonu cwm moda alamiyorum sadece ses acma tusu ve power tusu ile recover moda aliyorum oradanda sd karti goruyorum tum rom lari denedim yariya kadar geliyor yuklenemedi diyor cwm moda ala bilsem yuklerim zati
Ses açma ve power tuşu ile cwm ye alınıyor. Demek ki sen CWM yüklememişsin telefonuna.

mert-27

Üye
Ses açma ve power tuşu ile cwm ye alınıyor. Demek ki sen CWM yüklememişsin telefonuna.
Sadece orjinal recover aciliyor bu durumda nasil yukleme yapa bilirim bilginiz varsa bu konuda bana yardimci olur musunuz

kiraciteyze

Üye
telefonum avea ıntouch 2 yazısında takılı kaldı rom atmam lazım fakat clockwork calısmıyor neyapmalıyım

azsxd

azsxd

Üye
    Konu Sahibi
pcye pda.net kur tekrar dene.

• Beğen
Tepkiler: krallee123
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Avea inTouch 2 icin tabi.

kiraciteyze

Üye
TELEFONU AÇAMADIĞIM İÇİN HATA DÜZELTME MODUNDA ÇALIŞTIRAMIYORUMftm moda açıp yapmaya çalıştım ama olmadı

asdasdasd0610

Üye
kardeşim şu clock work recovery için root gerekiyor mu ? acil cevap

krallee123

Üye
ClockworkMod nası kurcaz yüklücezClockworkMod nasi kurcaz yüklücez

bekokill

Üye
Ben telefonu rom ladım bu sefer pc telefonmumu algılamıyor
Bir de sd kartı okumuyor depolama ya giriyorum ayarlar durdu diyor

Son düzenleme:

krallee123

Üye
Samizel sen hangi temyi kullaniyorsun çok beğendm o temayi

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Samizel sen hangi temyi kullaniyorsun çok beğendm o temayi
Apex Launcher
ClockworkMod nası kurcaz yüklücezClockworkMod nasi kurcaz yüklücez
Bu konuda ki ilk 2 adımı uygularsan kurulur: Avea inTouch 2 Root, CWM ve ROM Yükleme - MaxiCep
Ben telefonu rom ladım bu sefer pc telefonmumu algılamıyor
Bir de sd kartı okumuyor depolama ya giriyorum ayarlar durdu diyor
Rom'ladım derken rom mu kurdun yoksa root mu ettin? fabrika ayarlarına geri dönmeyi dene bakalım

srhr190909

srhr190909

Üye
Temiz kurulum gerçekleştirdim dün akşam ve şuanda stabil olarak kullanmaktayım. gerçekten telefon daha iyileşti. modaco'dan yükledim. bu sayfayı görünce girmek istedim. güzel paylaşımlar oluyo. en stabil 4.1.2 diye görmüştüm ama 4.2.2 çok daha güzel duruyo. stabil mi bilmiyorum. deneyeceğiz. önceki telefonumda rom manyağı olmuştum. bu telefonda da orjinal zevkimi aldım ve haftada bir rom deneyip sizinle paylaşacağım.bu arada samizel hocam size bir sorum olacaktı. bu romda tek canımı sıkan bildirim led ışığı. bir türlü ayarlayamadım. birşey geldiğinde ya hiç sönmeden yanıyo ya da hiç yanmıyo. bunu nasıl çözebiliriz. ayarlarını çok denedim ama beceremedim

Üst Alt