Avea inTouch ZTE Blade Avea inTouch 2 - CM11 (Android 4.4.2) Rom (Güncellendi)

Sponsorlu Bağlantılar

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
keşke maxiplus 5 için de olsa var mıdır acaba ? :(

odessa13

Üye
şarj çok gidiyor. sizde de öyle mi.

Rockco

Üye
Merhaba hocam sırf emeğinin karşılığını al diye yeniden üye oldum malesef eski üyelik bilgilerimi unutmuşum multi tesbit edersen banlama bunu :)
öncelikle ilk room kurulumum verdiğin bilgiler sayesinde kurulumu sorunsuz şekilde gerçekleştirdim ve beni öyle büyük bir dertten kurtardınki annemin intouch 2 si kendi yazılımı lanet bir yazılım kardeşim whatsap kurdu ve bütün rehber birbirine girdi şimdi bu yazılımı yükledim ve whatsapp ı sorunsuzca kurdum ancak sim rehberi eski olduğu için birçok numara girri ceza olarak kardeşim tek tek bulup yeniden kaydediyor :) sorun görmedim yazılımda şimdilik emeğine sağlık tekrardan teşekkür ediyorum deneyecek arkdaşlar sorunsuz şekilde deneyebilirler birde ufak bir ricam olucak araştırmaya vaktim yok aynı anlatım ile ace 2 içinde önerebiliceğin bir yazın var ise link paylaşırsan sevinirim babamın telefonunada bir el atmak istiyorum

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Yardimci olabildiysem ne mutlu bana :) Bu rom un 4.4.4 olanini da paylastim onuda denemeni tavsiye ederim ben telefonu aldigimdan bu yana bu romlari kullaniyorum bi sorunla karsilasmadim :) Ace ye gelince elimde o telefon olmadigi icin ben denemedigim rom lari paylasmiyorum sorun cikmamasi icin

Cenikli57

Üye
kardeşim bende şarjı çok yiyor bide wifi açılmıyor açmak istediğimde kablosuz açılıyor diyor oyle kalıyor bi yardımcı olsan :D

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim bende şarjı çok yiyor bide wifi açılmıyor açmak istediğimde kablosuz açılıyor diyor oyle kalıyor bi yardımcı olsan :D
Kardes temiz bi kurulum yapamamissin anlasilan bi yerlerde hata yapmissim akti taktirde dedigin sekilde bi sorun almadim hic

Cenikli57

Üye
hocam herşeyi temiz yapıyorum ama kablosuz açılıyor diyor kalıyor işte sonra telefonu yeniden başlatınca kablosuz açılıyor kablosuzu kapatınca sorun tekrarlanıyor.

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
hocam herşeyi temiz yapıyorum ama kablosuz açılıyor diyor kalıyor işte sonra telefonu yeniden başlatınca kablosuz açılıyor kablosuzu kapatınca sorun tekrarlanıyor.
Rom u kurmadan once cwm den yaptigin format vs islerini eksiksiz yaptigindan emin ol

Cenikli57

Üye
kardeş sorunu çözdüm temiz bir kurulum yaptım düzeldi ayrıca apollo durdu galeri durdu gibi hatalar alıyorsanız hafıza kartı takılı olmayınca geliyo bu hatalar :D artık diğer hatalaranasıl olduysada telefonun şarzı %36 ya kadar iniyor ondan sonra hep %36 da kalıyo yani bayağı bi şarzı gidiyo :D iyimi kötümü bilemedim :D :D :D

enesdede65

Üye
Hangisi iyi 4.4.4 kullanıyom ama memnun değilim 4.4.2 denemişitm geç açılıyordu ama güzeldi

Rockco

Üye
Annemin telefonuna baktım az önce pil süresi 1G 16S yazıyor ki sürekli whatsapp dan teyzelerim kuzenlerim ile iletişim halinde bencede bir hata yapmış olabilirsin eminmimki benim Iphone'den çok gidiyordur şarjın :D

turgutyilmazbrs

Üye
Emeğine sağlık kardeşim sayende 1 senedir sürünen telefon şimdi uçuyor.

imparatomerf

Üye
wifi açılmıyo

volkancoc

Üye
abi benim bi sorum olucaktı ben bu romu yüklesem numaralarım ve fotoğraflarım silinir mi yardımcı olurmusun

KimHyuna

KimHyuna

Üye
abi benim bi sorum olucaktı ben bu romu yüklesem numaralarım ve fotoğraflarım silinir mi yardımcı olurmusun
yedeklemen lazım sd cart a taşı hepsini

ayrıca güncel sürüm geldi 4.4.4

KimHyuna

KimHyuna

Üye
4.4.4 nasıl sence bana 4ç3 ü önerdilerde sence en hızlı rom hangisi yardımcı olurmusun
cyanogenmod10.2 en stabili (hızlı olanı) 4.4.4 le 3 arasında farkyok renkler fala ndeğişmiş stabil hızlı arıyorsan cyanogenmod10.2 kulanacksın

volkancoc

Üye
cyanogenmod10.2 en stabili (hızlı olanı) 4.4.4 le 3 arasında farkyok renkler fala ndeğişmiş stabil hızlı arıyorsan cyanogenmod10.2 kulanacksın
ben şuan 4.4.2 kullanıyorum ama oyunlarda azda olsa kasıyor gta vice city gibi oyunları hangi rom ile oynayabilirim

KimHyuna

KimHyuna

Üye
ben şuan 4.4.2 kullanıyorum ama oyunlarda azda olsa kasıyor gta vice city gibi oyunları hangi rom ile oynayabilirim
al adam kasmadan modern combat 4 oynuyor
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

volkancoc

Üye
al adam kasmadan modern combat 4 oynuyor
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
sa abi sanada çok soru sordum seni yordum ama bir sorum daha olucak ben android 4.4.2 yi attım art ye geçiş yapınca telefon kapandı bidaha açılmıyordu bende 4.3 ü attım neden kapandı biliyomusun abi birde art nin yararı nedir