Avea inTouch ZTE Blade Avea inTouch 2 - CM11 (Android 4.4.2) Rom (Güncellendi)

Sponsorlu Bağlantılar

hopali

hopali

Üye
Bende Bugün İlk Sayfadaki Romu Yükledim. Yüklerken Sıkıntı Olmadı. Telefon Açıldı. Denemeye Başladım. Sd Kartı Görmüyor. Görmediği İçinde Rehberi Aktaramadım. Kamera Uygulaması Çalışmıyor. Durduruldu Diyor.Telefonu Pc ye Bağladığımda Blade 3 Olarak Görüyor Ama Kartı Yine Görmüyor. Ayrıca Blade 3 ün İçi de Boş. İçine Yapıştırma da Yapamadım. Çözüm Önerisi Olan Var mı?

Eski Kullanıcı Adımı Buldum, Bu İsimle Takip Edeceğim...
Bende Bugün İlk Sayfadaki Romu Yükledim. Yüklerken Sıkıntı Olmadı. Telefon Açıldı. Denemeye Başladım. Sd Kartı Görmüyor. Görmediği İçinde Rehberi Aktaramadım. Kamera Uygulaması Çalışmıyor. Durduruldu Diyor.Telefonu Pc ye Bağladığımda Blade 3 Olarak Görüyor Ama Kartı Yine Görmüyor. Ayrıca Blade 3 ün İçi de Boş. İçine Yapıştırma da Yapamadım. Çözüm Önerisi Olan Var mı?

Telefon Romdan Dolayı Sanırım Görmüyormuş. Bu Sitedeki Avea inTouch ZTE Blade - Avea inTouch 2 - Android 4.4.4 (CM11) ROM - MaxiCep Romu Yüklüyorum Şimdi. Bakalım Ne Olacak...
Eski Kullanıcı Adımı Buldum, Bu İsimle Takip Edeceğim...

Telefon Romdan Dolayı Sanırım Görmüyormuş. Bu Sitedeki Avea inTouch ZTE Blade - Avea inTouch 2 - Android 4.4.4 (CM11) ROM - MaxiCep Romu Yüklüyorum Şimdi. Bakalım Ne Olacak...

Linkteki 4.4.4 ü Yükledim. Biraz Uğraştırsa da Yüklendi. Özellikler Sorunsuz Çalıştı. Kamera Biraz Karanlık Geldi Ancak Özelliklerde Sıkıntı Yok. Ayarlamaları vb. Yaptım. Şuan Art Özelliğini Deniyorum...

muhammed231905

muhammed231905

Üye
4.4.4 android sistemi yok mu 4.4.2'de güzel ama 4.4.4 olsa daha güzel olur...

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Forumda paylaşalı çok oldu.
Kurarken hata yapmışsın kesin dostum ben hiçbir hata almadım o romda. Kurmadan önce cwm den bütün işlemleri sırasıyla ve eksiksiz yap. format data, format cache, format system falan komple temizle telefonu.

hopali

hopali

Üye
Üsteki Mesajımda Linki Var,
Forumda paylaşalı çok oldu.
Kurarken hata yapmışsın kesin dostum ben hiçbir hata almadım o romda. Kurmadan önce cwm den bütün işlemleri sırasıyla ve eksiksiz yap. format data, format cache, format system falan komple temizle telefonu.
Birçok Kere Yaptım. Her Seferde Benzer Hatalar Verdi. Bende 4.4.4 ü Yükledim. Şimdilik Sorun Yok Gibi. Bazı Uygulamaları Karta Taşıyınca Açılmıyor. Birde Art Sistemini Kullanıyorum. Sebep Bu mu Bilemedim. Telefonu Kapatıp Açtığımda Ana Sayfadaki Dosyaladığım Uygulamalarda Kayıplar ve Düzen Değişiklikleri Olabiliyor. Uygulamalardan Tekrar Aktarmak Durumunda Kalıyorum. Ama Rehber Uygulamasını Beğendim. Windowstan Etkilenmiş.

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Üsteki Mesajımda Linki Var,

Birçok Kere Yaptım. Her Seferde Benzer Hatalar Verdi. Bende 4.4.4 ü Yükledim. Şimdilik Sorun Yok Gibi. Bazı Uygulamaları Karta Taşıyınca Açılmıyor. Birde Art Sistemini Kullanıyorum. Sebep Bu mu Bilemedim. Telefonu Kapatıp Açtığımda Ana Sayfadaki Dosyaladığım Uygulamalarda Kayıplar ve Düzen Değişiklikleri Olabiliyor. Uygulamalardan Tekrar Aktarmak Durumunda Kalıyorum. Ama Rehber Uygulamasını Beğendim. Windowstan Etkilenmiş.
Ben art yi pek kullanmadimda gozle gorulur bir performana oluyormu ?

hopali

hopali

Üye
Ben art yi pek kullanmadimda gozle gorulur bir performana oluyormu ?
Göle Görülür Desem Pek Uygun Olmaz. Zorlayıcı Birşeyler Denemedim. Olanlar Şuan İçin İyi Çalışıyorlar. Telefonun Temizlenmesinde mi Yoksa Art Özelliğinden mi Bilemeyeceğim İnternet Daha Kullanışlı Oldu. Eskiden İşkenceydi.

Cenikli57

Üye
kardeşim sağol beni büyük dertten kurtardın telefonuma bu romu atmadan önce kasıyordu şimdi kasma yok çok iyi rom hiçbir sorn yok şuan ellerine sağlık :D sağoll

erkekrabbani

Üye
Arkadaşlar romu attım çok güzel çok iyi fakat iki sorum olacak
1- Telefonum durup duruken birden şebeke gidiyo ve sim kodunu istiyor. Bu nedendir ?
2- Eski halinde görev yöneticisi vardı fakat şimdi telefonda görev yöneticisi yok nasıl temin edipte sistem uygulaması yapabiliriz ?
Cevaplarsanız memnun kalırım ..

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar romu attım çok güzel çok iyi fakat iki sorum olacak
1- Telefonum durup duruken birden şebeke gidiyo ve sim kodunu istiyor. Bu nedendir ?
2- Eski halinde görev yöneticisi vardı fakat şimdi telefonda görev yöneticisi yok nasıl temin edipte sistem uygulaması yapabiliriz ?
Cevaplarsanız memnun kalırım ..
Sebeke sorunu senden kaynaklanmistir kurulumda yada bi yerde hata yapmissindir ben oyle bir sorun almadim hic. Gorev yoneticisine gelince android 4.1 ve uzerinde kullanilmiyor artik.

erkekrabbani

Üye
T
Sebeke sorunu senden kaynaklanmistir kurulumda yada bi yerde hata yapmissindir ben oyle bir sorun almadim hic. Gorev yoneticisine gelince android 4.1 ve uzerinde kullanilmiyor artik.
Teşekkur ederim peki bu görev yöneticisini bi şekilde kuramazmıyız ?

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
T
Teşekkur ederim peki bu görev yöneticisini bi şekilde kuramazmıyız ?
Google Playde alternatif bir suru gorev yoneticisi uygulama var onlari deneyebilirsin. Ben Clean Master kullaniyorum mesela. Ama GO Launcher'in de bir gorev yoneticisi vardi onuda deneyebilirsin.

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
tsk

erkekrabbani

Üye
Google Playde alternatif bir suru gorev yoneticisi uygulama var onlari deneyebilirsin. Ben Clean Master kullaniyorum mesela. Ama GO Launcher'in de bir gorev yoneticisi vardi onuda deneyebilirsin.
Ben sistem uygulaması olarak yani hiç silinmiyecek bir şekilde yapabilirmiyiz diyecektim

ihsanyldz06

Üye
Beyler ben bu room u eksiksiz bi şekilde kurdum herşeyi tamamen yaptım sonra reboot system now deyince kapanıp tekrar cwm menüsüne geliyo eski sürümleri ( 4.2.1 4.3.1 4.4.2 gibi ) yükledim fakat yine aynı şey oldu ne yapmam gerekiyo acil yardım ederseniz çok sevinirim

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Beyler ben bu room u eksiksiz bi şekilde kurdum herşeyi tamamen yaptım sonra reboot system now deyince kapanıp tekrar cwm menüsüne geliyo eski sürümleri ( 4.2.1 4.3.1 4.4.2 gibi ) yükledim fakat yine aynı şey oldu ne yapmam gerekiyo acil yardım ederseniz çok sevinirim
Bu rom u kurmadan once cwm yi guncelledinmi?

bavyerali

Üye
Avea in touch 3 e olurmu bu cebim su anda cokuk yardimci olacak varsa beklerim duacisi olurum bi turlu ayaga dikemedim cebimi

JupiTR

Üye
Kardeş mobil veriyi ayarlara girip mi açıp kapatmak gerekiyor?