Faturasız AVEA HATTIM BEDAVA İNTERNETE GİRİYOR

Sponsorlu Bağlantılar

Necati KALE

Necati KALE

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar 3 aylık erken kalkan paketim bitti ve tl yükledim telefondan sadece vergi adında 5 tl kestiler. üstüne 100 mb internette yaptım hiç bişey olmadı inşallah sizede bişey olmaz :D

Son düzenleme:
murat.122a

murat.122a

Üye
hayırlı olsun kardes önceden kullandıkların için diyorum keske devam etseydin baska bir hat alıp bunuda internet için kullanırdın avea inan internet hızında diğerlerini geçiyorhayırlı olsun kardes önceden kullandıkların için diyorum keske devam etseydin baska bir hat alıp bunuda internet için kullanırdın avea inan internet hızında diğerlerini geçiyor

okanbiz

okanbiz

Üye
aynen alsalarda önlemini .para alırlarsa zaten kontörlü ilk kontör yüklemende bim den 10 lira gönder baktın aldılar topyekün kartı kır at çöpe kafan rahat olsun .

RE_STaRT

Üye
Ben sosyal sınırsız yaptım şuan 1tl kadar kontür var ve internete girdikçe gitmiyor (26gb kadar kullandım) paketin süresi de bitti 1 ayı geçti yenilenmedi iptal etmiştim. yani para kesilmesi olmuyor hazır lira varken bile almıyorlar.

okanbiz

okanbiz

Üye
güzel 26 gb sömürdün

kartal835

kartal835

Üye
avea sitesinde online işlemlerde var odeme lıstesı var orda ben vergıye bakıyorum :D
Dostlar aveada sorun var paketim bitmeden Woops arama ve mesaj girmiyor . Sebebi hatta lira olmaması dendi muşteri hız. Ama ne alaka . Yine ararım . Sizde arayın bedava istemeyin kat kat bizden çıkıyor . Resmen işkence .
Verdi ödedinmi hiç tell vergisi birde benimde olmuştu sms internet reset attırdım baştan actım telefonu oldu

okanbiz

okanbiz

Üye
lira olmayınca avea da teadown statüsüne alınıonhala bedava girebilen var mı ? kaç gb kullandınız

RE_STaRT

Üye
lira olmayınca avea da teadown statüsüne alınıonhala bedava girebilen var mı ? kaç gb kullandınız

Hala Girebiliyorum ama çok yavaşladı 5-10kbpsye kadar düştü, tarayıcılar fazla yavaş değil ama google play store ve videolar dehşet yavaş yükleniyor ama bedava sirke baldan tatlıdır :)

Bu arada 27gb falan oldu :)

okanbiz

okanbiz

Üye
iyimiş bende 10 gb kullandımda bende de yavaşlama mevcut . :D

mürteza16

mürteza16

Üye
Sömürrrrrr. :D

okanbiz

okanbiz

Üye
başka sömüren var mı?ya söürüyoz da bunlar bize sonradan geçirmesin biraz fazla sömürdüm 35 gb a dayandı

RE_STaRT

Üye
Benim Neti bitirdiler :( daha girmiyor 90krş kontür de gitti :)

okanbiz

okanbiz

Üye
BENİN DAHA BİTMEDİ DE tırsıyorum biraz fazla girdim galiba50 gb a dayandı

iOSunEzgisi

iOSunEzgisi

Üye
Hatta herhangi bir nakit girişi yaptığın taktirde açık otomatikman gözükür ve yüklediğin miktardan tahsil edilir :)

RE_STaRT

Üye
Hatta herhangi bir nakit girişi yaptığın taktirde açık otomatikman gözükür ve yüklediğin miktardan tahsil edilir :)
Hayır ben 2gb nete girmiştim 6 ay kadar önce. Sonra 30Tl kontür yükledim bir şey olmadı. Sonra 10Tl yükledim ve 27gb kullandım hatta 2tl varken kontür bile gitmedi.

iOSunEzgisi

iOSunEzgisi

Üye
Demekki hala farketmemişler :D

• Beğen
Tepkiler: RE_STaRT

mrakyercom

Üye
HALA DEVAM GECEN AY BİDE 300GB DA BONUS VERMİŞLERDİ BU AY SİSTEMDE 800MB VAR TAKILDI KALDI 3.FİLM İNDİRİYOM :d

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
Eee ne guzel

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Yusuf Saracen

Yusuf Saracen

Üye
  • Beğen
Tepkiler: okanbiz

Üst Alt