Faturasız AVEA HATTIM BEDAVA İNTERNETE GİRİYOR

Sponsorlu Bağlantılar

Necati KALE

Necati KALE

Üye
    Konu Sahibi
AVEA HATTIM BEDAVA İNTERNETE GİRİYOR
Merhaba arkadaşlar
Ben avea hat kullanıcısıyım.Telefonumda erken kalkan paketivar.Bu paket sabah 06-10 arası.Fakat benim telefonum 5800XM her zaman internete giriyor.Fakat internete 10 dan sonra girmesi içinde internet bağlantımın sürekli etkin olması gerekiyor.Müşteri hizmetlerini aramak istiyorum fakat bedava internette tatlı geliyor.Neyse soruma geleyim ben böyle internete bedava şu anda 0 liram var sonradan kotör yüleyince kontorümden keserlermi veya sonra fatura vs gelirmi.(Faturasız hat)

Yönetici tarafından düzenlendi:

Never Back Down

Never Back Down

Üye
avea bugta kalmış

Son düzenleme:
avast

avast

Üye
Git yeni hat al buna kontor yukleme aman :D

Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye
Banada aynisi oldu. Face paketi kullaniyodum ve youtibe vidolarini izleyebiliyordum.3 gun surdu.acigimi buldu ve kapatti.

mrakyercom

Üye
bnde 5 gündür giriyom 10gb ı gecti :D maclara bile baktım 3g ile :D

RE_STaRT

Üye
Bende de öyle :) Avealıları arıyorum, görüntülü konuşuyorum nete giriyorum ( Bakiye 0.0ken) hiç bişey olmuyor :) İnşallah böyle gider :) Ama Avea hariç hattı arayamıyorum, oda tuzu biberi olsun varsın onlar olmasın :)

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Evet avea bu aralar ücretsiz net . Ama sorunlarda cok bir birini kapatıyor . Woops paketim var daha bitmemiş arama sms yapmıyor .

mrakyercom

Üye
ewet bnmde sü,per3lü vardı internet hakkım bitince veri erişimimi kapayıto ne msj ne arama yaptırmıyodu bnde iptal ettım face paketi yaptım :D süepr3lüden daha iyi cıktı telefonu modem olarak kullanıyom :D

kadir.ozel2

kadir.ozel2

Üye
hşşşt susun bakim.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Deneme şuan açık .

mrakyercom

Üye
konu kapanmistir sessizce girin nete :-D

• Beğen
Tepkiler: KingOfTheC7

RE_STaRT

Üye
Bu sabah itibari ile artık giremiyorum :(

RE_STaRT

Üye
Sürekli açık ama şuan girmiyor. Seninki girdiğinde bir cevap yazabilir misin?

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Dostlar aveada sorun var paketim bitmeden Woops arama ve mesaj girmiyor . Sebebi hatta lira olmaması dendi muşteri hız. Ama ne alaka . Yine ararım . Sizde arayın bedava istemeyin kat kat bizden çıkıyor . Resmen işkence .

mrakyercom

Üye
bnde vpn seçimi vodafone internet avea wap secmiyom ondan olabilir mi
Dostlar aveada sorun var paketim bitmeden Woops arama ve mesaj girmiyor . Sebebi hatta lira olmaması dendi muşteri hız. Ama ne alaka . Yine ararım . Sizde arayın bedava istemeyin kat kat bizden çıkıyor . Resmen işkence .
bu sorunu bnde süper 3lü ile yasadım avea veri erişimi kapatıyo sadece dısardan aramalar aktif oluyo

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Bence uyutuyorlar. Ama yanlarına bırakmam

Symbianize

Symbianize

Üye
Kapatırlar yakında ve para almaya hakları yok önlemi onlar almak zorunda

Üst Alt