Avea, Facebooka Cep'ten Ücretsiz Erişim

Sponsorlu Bağlantılar

cruel37

Üye
2 tane sıkıntı var birisi avea müşteri ister 2 cisi ise müşteriyi bulunca bu tür proğramlardan kontorleri yerler. Bakalım bunun akibeti nolcak.

--------------- Ekleme ---------------

edit: Dikkkat edin arkadaşlar operatorlerin çoğu kampanyası kandırmacadır.

ahmet2166863

Üye
Sadece url ye git den o.facebook.com a girip bakarsanız neler paylaşılmış diye konor gitmiyo arkadaşlar ama bi bağlantı beğenip bi yorum yapıp bişeyler paylaşırsanız her yaptığınız şey işin 0,20 krş gidio kesinlikle bu böyle :)

babzingo

Üye
ben de aveayım ama 0.facebook.com'dan wap şeklinde bağlandığımda üzgünüz senin operatörün bunu desteklemiyor diyor..

sefemre

sefemre

Üye
0.facebook.com bedava ama resim ve videolar çıkmıyor ben m.facebook.com dan giriyorum resimve videoları görüyorum ve tl. m gitmiyor.

fheyza

Üye
mrhba ya ben samsung f480 kullanıyorum .tarayıcıya giriyorum ordan tarayıcı profilerine giriyorum bağlantı 1'i düzenliyorum protokolu wap yapıyorum alttada ağ geçidi adresi war protokolu wap yapınca yanlış ağ geçidi adresi diyo.napmalıyım ? lütfen yardımcı olun.çok uğraştım ama olmadı..:(((

Cocana

Cocana

Üye
ben ücretsiz erişimden girdiğim halde 6 tlm gitmişti. :S

öznur ö

Üye
TELEFON ALDIM AVEANIN 2690 . ÜCRETSİZ FACEBOOK GİRMİYOR.
0.facebok yazdgımda tarayıcınız uyumlu değil diyor. acil cevap weriirseniz sewnrmm.

E.coli

E.coli

Üye
çok işime yaradı sağolun

theraq

Üye
TeŞEKKür EdERiM...!:)):oke:

anisti

anisti

Üye
bende biraz önce girdim sadece 2-3 dk ve beş kuruş gitti bu aveaya güven olmaz arkadaşlar

yucehakan19

Üye
face qirdim 2 qün sonra qiremedim her qirmeye çalışTqmda ise 2o krşum qiTTİ ßi yardım edeßlirmsiiniz ???

[H]ouse

[H]ouse

Üye
paylaşım için teşekkürler :)

Üst Alt