Avea, Facebooka Cep'ten Ücretsiz Erişim

Sponsorlu Bağlantılar

aynakolik

aynakolik

Üye
yok ben 5 dakka durdum hiç tl gitmedi

KingSuphi

KingSuphi

Üye
güzel bilgi saol

ilo53

ilo53

Üye
paylasım ıcın tsk

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sağolun arkadaşlar.

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
evet gıtmıyor ama arada caktırmadan getırıyor bazen 1 -2 kurus:ehe

neysekı kapattık facebooku öyle bır derdımız kalmadı

meloniko

Üye
arkadaşlar ücretsiz kelimesi tamamen yalandır !!!!
ben faturalı hat kullanıyorum ayrıntılı faturam geldi, 0.facebook.com adresinden çok kere girmiştim..
ve sonuç;

1 kb için 0.1 kuruş

kesiyorlar, ücret az gözüksede sonuçta ücretsiz değil.
Hatta ben müşteri hizmetlerini arayıp sormuştum onlarda ücretsiz dediler
hatta ister internet ister gprs/wap bağlantısından gir yinede ücret alınmayacak dediler

ama biliyoruzki bunlara güvenilmez :)

cgedikk

cgedikk

Üye
wap ayarı nasıl yapılıyor? ben girdim benden 20 kuruş yedi.

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
yer yapsanda yer =) calıyor ınanmayın yok yemıyomus falan atıyo:nono:

acelebi05

acelebi05

Üye
Ücretsiz giriyor wap'tan da fotoğraf yok sobet yok neye yarar :D

--------------- Ekleme ---------------

ben 24 saat açık tutuyorum arkadaşlar ücretsiz hiç kuruş yemiyor :)

ilo53

ilo53

Üye
bır kac gundur gırmıyor bedava tl dusuyor

SagoKafKef06

SagoKafKef06

Üye
Ben sadece 0.facebook.com'un anasayfasına girdim yine kontör yedi ama yorumun birinde resimleri göster böümünü hayır yamın demiş öyle denedim ses soluk yok walla :D

ycg35

ycg35

Üye
bır kac gundur gırmıyor bedava tl dusuyor

evet doğru.. ilk 1-2 hafta ücretsiz kullanmıştım bende. sonra baktım ki her bağlantıda 20kr düşüyor. aradım müşteri hizmetlerini bana bi ton laf yaptılar. hatta arkadaki bazı insanlar kapat telefonu ble dedi bunları duydum ama sesimi çıkartmadım. keşke çıkartsaymışım ! 20 dakika kadar hatta dolandırdılar beni sonuç ne mi ? hiç birşey.. aldıkları tl'leri de geri vermediler. bende kullanmamaya başladım. size tavsiye sadece bakiyeniz yokken girin :bye2:

elbezer

elbezer

Üye
Özür dileriz. 0.facebook.com gsm operatörünüz tarafından desteklenmemektedir.
Git:m.facebook.com (Standart veri ücretlerine tabi olabilir.)

bu yazı çıkıyor ya avealıyım ama aynı yazı çıkıyor web ayarlarımda ve ya telefonum 2730 classic ondan mı anlayamadım :S yardım edermisiniz :S bir sürü tl gitti :( xD

R_A_P_C_I

Üye
ben giriyorum sabahdan akşama kadar veya 20 saniye bakıp çıksamda herhalükalde 20 kuruş çekiyor.

LieX

LieX

Üye
bilgi için tesekkürler :)

AxiForever

Üye
kanmayın bu gibi şeylere yanlışlıkla bi fotoya tıklarsanız avea da size tıklar aman dikkat...)

newrophat

Üye
şeref eksikliğine sahip olan avea girdim 1.20 tlmi aldı nasıl iştir yaaa????
hiçte bir yanlış yapmadım
aynen sadece face de haber okumaya calıştım sayfalardan . 4 tl para gitti . ne face üzerindeki yönlerdirmelerden baska siteye girdim nede bir resim açtım . 2 günde olan kontürü yedi namussuz itler . yeter artık geçecem vodafone ... so...rım avea sına ... herşeyleri yalan dolan üç kağıt para tuzagı . hele müşteri hizmetleri çalışanları tam birer embesil ...

ALLAH belanı versin avea ... yETeR

martinclose

martinclose

Üye
hmmm bende faceye giriodum ... ücret almıyodu demek bundanmış :D

cemkaya

cemkaya

Üye
ben aveadan giriorm 1 aydır. 0.facebook.com dan hiç kontör gitmio yani tl. 20 kurus gidenlere diorumki ilk girerken aveanın anasayfasına bağlanıo o yüzden bağlanmadan hemen cıkın ve direk facebook a girin. yalan yok walla girio benm tel 6630 paket erişim hatası alanlar müstreri hizmetlerini arasın ve internet kullanımına actırsın. AVEA 4ever hepsi bir. :D

--------------- Ekleme ---------------

girmesini beceremiosunuz aveaya küfrediosunuz ne adamsınız ya :D

hikmet93

Üye
belli kb sınırını aşıca ücret alıyo onun için çıkıp tekrar grmlsnz ayrıca avea şuanda bu hizmeti desteklemiyor:off:

Üst Alt