Avea, Facebooka Cep'ten Ücretsiz Erişim

Sponsorlu Bağlantılar

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Avea, Facebooka Cep'ten Ücretsiz Erişim
Avea, Facebook’a Cep Telefonundan Erişimin Ücretsiz Yolu olan 0.facebook.com’u hizmete sundu.

_Avea aboneleri daha hızlı erişim için geliştirilen 0.facebook.com’a tamamen ücretsiz olarak erişebiliyor.

_Avea,0.facebook.com sitesine ücretsiz (1) mobil erişim olanağı sunuyor. 0.facebook.com sitesine WAP bağlantı noktasından ücretsiz erişebilecek olan Avea aboneleri, böylelikle Facebook üzerinden arkadaşlarına ve ailelerine, herhangi bir mobil internet tarayıcı üzerinden internet ücreti ödemelerine gerek kalmadan bağlanabilecekler.(2)

– Facebook mobil sitesi m.facebook.com’un daha hızlı, yeni ve hafif bir versiyonu olan 0.facebook.com sitesi, daha hızlı erişim için geliştirildi. Herhangi bir görsel ya da fotoğrafa yer verilmeyen 0.facebook.com sayfaları, Avea ağındaki performans için tasarlandı. Facebook’taki fotoğraflara, 0.facebook.com’dan da kolayca erişilebiliyor. Herhangi bir fotoğrafın görüntülenmesi için,abonelerin fotoğrafa giden linke tıklamaları yeterli oluyor. Aboneler, fotoğraf görüntülemek için, 0.facebook.com sitesinden ayrıldıklarında bilgilendiriliyor ve 0.facebook.com sitesinden çıkıp fotoğraf görüntülediklerinde standart internet tarifeleri üzerinden ücretlendiriliyorlar.

_Avea Pazarlama VAS – Ürün / Servis Geliştirme Departmanı Müdürü Yiğit Çamcı –; “Facebook, yeni servisi 0.facebook.com ile mobil internet pazarına katkıda bulundu.Facebook üzerindeki en büyük kullanıcı gruplarından biri Türkiye’de bulunuyor. Bu projede, Facebook ile birlikte çalışarak, mobil internet pazarındaki konumumuzu güçlendirme fırsatına da sahip olduk. 0.facebook.com’u hizmete açarak, mobil internet kullanımını artırmayı amaçlıyoruz. Bu işbirliği, abonelerimizi mobil internet kullanımına teşvik etmede önemli bir dönüm noktası olacak”.

_Facebook Mobil İş Yöneticisi Henri Moissinac; “Facebook’a tüm dünyada basit ve hızlı mobil erişim sağlamak amacıyla, her zaman yenilikçi şirketler ile çalışmayı tercih ediyoruz. Avea ile yaptığımız bu işbirliği sayesinde, insanlar bundan böyle Facebook’a 0.facebook.com üzerinden ücretsiz erişebilecekler.”

_(1) Avea aboneleri 0.facebook.com’a sadece cep telefonlarının WAP bağlantı noktası üzerinden erişebiliyor.
_(2) Avea 0.facebook.com’a en az bir tam yıl süre ile.ücretsiz erişim sağlayacak (herhangi bir internet ücreti uygulanmayacak) Servisin süresi Avea’nın isteğine bağlı olacak.

• Beğen
Tepkiler: By Kavak, Obsessive*, abdülhey25 ve 6 diğerleri

ahmetsoul

ahmetsoul

Üye
facebook programindan da giriliyor mu

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
bu avea bedava derken sömürür yine milleti zamanında msn bedava deyip milletin kontorlerini sömürmüştü...

Paylaşım için teşekkürler

makovad

Üye
denedım oluyor...

kutaykut

kutaykut

Üye
arkadaşlar bende denedim bunu avea turkcell ve vodafoe hepsi beraber yapmış adres satırına 0.facebook.com yazdığınızda ücretsiz erişim sağlanıyor hatta girdikten sonra sol üst köşede avea üzerinden ücretsiz erişim sağlandı die bir yazı çıkıyo gönül rahatlıhıyla girebilirsinz ama unutmayın 0.facebbok.com

oneally

oneally

Üye
ben girdim bikaç kuruşum gitti tırstım nie gitti acep üstte cidden ücretsiz erişim yazıodu:S

neframora

Üye
giriliyor arkadaşlar wap ayarlarını yaptıysanız..fakat fotoğraf görmk istediğinizde 20 kuruş ödüyorsunuz.ayrıca uygulamanın tamamen ücretsiz olduğunuda sanmıyorum.belli bir süre kaldıktan sonra internetten çıkınca 20 kurus ödemiş oluyorsunuz..kısacası çok acil gereksinim olmadıkça gerksiz bir uygulama...

403yunus

403yunus

Üye
facebook almıyor ücreti operatör alıyor galiba onlarda imkanı yok wap bağlantısını bedava yapmazlar ben wi-fi ile operadan giriyorum süper oluyor :D

arkee

arkee

Üye
şeref eksikliğine sahip olan avea girdim 1.20 tlmi aldı nasıl iştir yaaa????
hiçte bir yanlış yapmadım

drklrd45

Üye
ben avea da wap gprs ve internet denedim ikisindede gidio

4 dk 59 sn 69kb alınan 40kb gönderilen veri var 1.4 TL gitti.

etkiweb

etkiweb

Üye
arkadaşlar waptan gireceksiniz yoksa kontörden düşer

elifyaman26

Üye
arkadaşlar ben de mesajlar bölümünde hotmail bilgileirmi kaydettim daha sonra gireyim bakalım kaç kontör gidecek dedim. hiç kontör gitmedi. sonra facebooktan bilgi mesajları gelmiş. tıklayım bakalm kaç kontçr gidicek dedim facebooka girdim yine kontör gitmedi! arkadaşlar bu 4. gün hala kontör gitmedi. aslında tırsıyom kontör yükleince hepsini mi yiyecek acaba diye. hesabımda 1,33 bakiye var. hala kuruş inmedi:S
face resimleri de açılıyor.

hhhgggffff

Üye
arkadaşlar şu şekilde bilgilendirreyim eğer orda resim gösterme linnkine tıklamış iseniz ücrretin düşmesi normaldir çünkü0.facebook.com adresi saadece düz yazı şeklinde hizmet vermektedir resim indirme linkine yıklarsanız ücret düşüşü yaşarsınız.

bilalgull

Üye
bende 5800 var bende denedim ama olmuyor 15 dk bekleyip hata veriyorr .. nasıl ayarlıyabilirim yardım ederseniz sevinirim

--------------- Ekleme ---------------

Girilmiyor 'geçersiz sunucu ismi 'diye hata veriliyor...:off: :nono:

aykut_ksaa

aykut_ksaa

Üye
arkadaşım oraya yazarken sadece bunu yaz 0.facebook.com http www var onları sil gite bas waptan gir oluo bnde 5800 dan giriom

damarisa

Üye
Avea gprs wap var bide avea wap gprs var ben ikincisinden girdim oluyor. Girmeden önce fotoğrafları gösterme diye ayar yaparsanız konörünüz gitmiyor(Nokia 6630 da). Ayrıca avea bidünya sayfasının linklerine dikkat edin . Sayfanın altında anasayfa butonu vb bizi aveabidünya sitesine yönlendiriyo. sakın tıklamayın kontör gidiyor. Kullanırken çok dikkatli olmak lazım. Özellikle tuzak butonlar var. Kontörünüz azken denemeniz en iyisi... Bir yıl ücretsiz olacakmış.

mfsyes

mfsyes

Üye
Avea gprs wap var bide avea wap gprs var ben ikincisinden girdim oluyor. Girmeden önce fotoğrafları gösterme diye ayar yaparsanız konörünüz gitmiyor(Nokia 6630 da). Ayrıca avea bidünya sayfasının linklerine dikkat edin . Sayfanın altında anasayfa butonu vb bizi aveabidünya sitesine yönlendiriyo. sakın tıklamayın kontör gidiyor. Kullanırken çok dikkatli olmak lazım. Özellikle tuzak butonlar var. Kontörünüz azken denemeniz en iyisi... Bir yıl ücretsiz olacakmış

cemkaya

cemkaya

Üye
arkadaslar 6630 war bende avea wap gprs ayarları yapılıo linki yazıp git diorum paket veri erişim hatası alıorum :S nerde yanlış yapıorm

beatiful_5656

Üye
benn bir şey anlmadım yaaa 0. facebook bier şey çıkmıyor bende nasıl iş anlamadım ben yaa

Üst Alt